Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2017., 16:16   #1
Prerana hibernacija laptopa

Primjetio sam da u zadnje vrijeme laptop prerano odlazi u stanje hibernacije,svega par minuta nakon što spustim poklopac.U postavkama napajanja sam ručno podesio da hibernacija zpočne nakn 90 min dok je povezan na struju,a nakon 30 ako je na bateriji,međutim redovito mi ode u hibernaciju nakon 3 do 6 minuta,a često nakon što ga vratim iz hibernacije vidim da su postavke u planu za napajanje promijenjene,ko da nešto samo mijenja postavke.
Jel ima tko možda ideju što bi moglo to biti,jer sam prošo sve osnovne provjere lai nisam našo riješenje.
Inač imama acer aspire e 15 E5-521-89VX sa windows 10.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 19:18   #2
Pa dali stisneš OK/Apply?

AKo da, može biti do windowsa. Recimo meni win7 dugo vremena nije htio zapamtiti postavke vezane uz system restore
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 12:03   #3
Da,stisnem ok/apply.Mislim,prošo sam sve osnovne provjere,ne nađem ništa čudnog.Zato i pitam ovdje.Znači upišem da u stnaje hibernacije ode nako 120 min sok je na struji,a ako je na bateriji nakon 30 min.Stisnem apply/ok,provjerim dal je plan napajanja taj koji sam odabrao.Nakon što pustim računalo sa spuštenim poklopcem,on mi ode u hibernaciju nakon 5-6 min.
Misim da bi bilo do windowsa jer to mi se počelo dešavati unatrag par tjedana,prije nije to radio.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 10:04   #4
nešto ti se pobrkalo, neki update je pokvario neke prethodne podatke . Najjednostavniji nacin je da reinstaliraš nanovo.
Preporucujem hard reset tj upiši u start tražilicu refresh ili recovery da ti ponudi vračanje na kao da je windows friško instalira n. Može se odradit i bez brisanja postavki i ostalih privatnih podataka ali svejedno ti preporucujem backup. Postupak ti duze traje od klasicne instalacije ali zato odradi preko noci dok spavas

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.