Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2016., 15:45   #41
To mi je smješno. Recimo u škodinom servisu sipaju castrol (bar prije) a na autu naljepnica preporuka shell.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 17:51   #42
Danas mi kažu da Zubak Velika Gorica (ne znam za ostale) ima novo pravilo. Ako se nosi svoje ulje na servis izmjene ulja, onda naplaćuju uslugu zbrinjavanja ulja od 100kn po litri. Toliko o donošenju svojeg ulja.
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 17:58   #43
Ne treba ići kod tih lopova i problem riješen.
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 18:28   #44
Atoni nešto si pobrkao ili netko pravi budalu od tebe.

Naknadu plaćaš ti kad KUPUJEŠ ulje - zapravo plaća ju proizvođač/uvoznik/distributer odnosno onaj ko proizvodi/unosi ulje na teritorije RH i ugrađuje u prodajnu cijenu.
Drugo - brzim uvidom u Narodne novine iskopao sam da je naknada 0,60 kn / litri (NN 95/15)

Kojih jebenih 100 kuna po litri? Nek mi vrate ono što iscuri pa ću ga ja zbrinut.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 18:29   #45
Treba se dogovorit s njima da ga ne trebaju zbrinjavat, fino napune kante od donesenog ulja i sam ga zbrineš....
DrAqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 18:31   #46
Evo CD me preduhitrio dok sam pisao...
DrAqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 19:58   #47
Slo je blizu pa...
Moj šogi već godinama hoda u Brežice, a i u Slo je kupio auto, em je bio jeftiniji, em je dobio dulju garanciju na auto.

A glede samog ulja, eto baš prošli tjedan mu ja uzeo na popust ulje koje je donio u Slo u ovlašteni servis... Bitno je da je ulje isto kakvo preporučeju proizvođač.
Tako da...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:13   #48
Jel kod Radanoviča?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 23:45   #49
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Atoni nešto si pobrkao ili netko pravi budalu od tebe.

Naknadu plaćaš ti kad KUPUJEŠ ulje - zapravo plaća ju proizvođač/uvoznik/distributer odnosno onaj ko proizvodi/unosi ulje na teritorije RH i ugrađuje u prodajnu cijenu.
Drugo - brzim uvidom u Narodne novine iskopao sam da je naknada 0,60 kn / litri (NN 95/15)

Kojih jebenih 100 kuna po litri? Nek mi vrate ono što iscuri pa ću ga ja zbrinut.
Moguće da sam nesto pobrkao ili mi je krivo receno. Uglavnom ako netko ide mjenjat ulje u Zubak neka javi.
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 08:47   #50
ako sam ja upoznat, ti moreš donijeti svoje ulje, ali moraš kupiti i njihovo, pa ti radi s njim što hoćeš. u tom slučaju ti nebi tribali zaračunat ništa, jer si kupio ulje kod njih, platija promjenu, ali si umjesto njihova ulja, ulija svoje, a njihovo stavija u gepek.

sam to znam napraviti i ovdi u ovlaštenom, i nikada problema. majstor lipo stavi 5.3 litre u gepek, a ja mu dadnem svoje ulje i aditive naravno

ako hoćeš samo svoje ulje bez da kupiš njihovo, e onda ide druga cijena, posebno kod servisa ala Neostar ili ovdi ATU.
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 20:49   #51
jesi ti pusio sta?
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 22:32   #52
Sto nije jasno? Provjeri, možda sam u krivu
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 23:12   #53
Nije, takav je od rođenja, nažalost. Hoće reći da ak je u hrvatima obečanoj zemlji tak, onda nema boga da je u rodnoj zemlji drugačije.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 23:34   #54
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jel kod Radanoviča?
Da. Samo nije tamo auto kupljen, nego se samo servisera, kupio ga je u PIA Ljubljana.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 23:49   #55
Evo provjerija sa kolegom u rh, bija sam u pravu
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 18:53   #56
i sta radis s tim uljem sto si kupio od njih?
da bi nasuo svoje ulje koje si donio?

gdje je tu racunica?
ajde molim te reci gdje zivis i u kojem Werkstatt mijenjas tako...moze i na pm...slobodno da ja nazovem i upitam...

i ako moze broj od tog tvog rodjaka da i njega upitam u kojem on to ovlastenom servisu tako radi...
(da kupi recimo shell za 50kn/ l i ode u ovlasteni i kupi onda isti takav shell po 120kn/ l kod njih i da mu oni stave ovo njegovo a ovo drugo da odnese doma.....)

jole uz duzno postovanje.....

ljudi u HR donose svoje ulje jer ne zele placati 120kn po litri u ovlastenom...za isto ulje...da ustede koju kunu...

neke stvari jesi u pravu ali neke gledas kroz roza naocale....

dizes svoju bemburu u nebesa al to je krama sa 200000km.(pogotovo za njemacku)...i znas kad si ju platio 45000eu...

doslo mi jos svega da ti kazem al necu...ovdje cu jednostavno stati...

ti mislis da su drugi ljudi veslo sisali....

hint....LM,Lanac od bmw,ovlasteni servisi itd itd itd......


sorry morao sam al suzdrzao sam se maksimalno....

jednostavno nevolim da me ne netko drzi za budalu i jos misli da je u tome i uspio
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 21:01   #57
vhrkac objasnio

Quote:
jolekralj kaže: Pogledaj post
ako sam ja upoznat, ti moreš donijeti svoje ulje, ali moraš kupiti i njihovo, pa ti radi s njim što hoćeš. u tom slučaju ti nebi tribali zaračunat ništa, jer si kupio ulje kod njih, platija promjenu, ali si umjesto njihova ulja, ulija svoje, a njihovo stavija u gepek.

sam to znam napraviti i ovdi u ovlaštenom, i nikada problema. majstor lipo stavi 5.3 litre u gepek, a ja mu dadnem svoje ulje i aditive naravno

ako hoćeš samo svoje ulje bez da kupiš njihovo, e onda ide druga cijena, posebno kod servisa ala Neostar ili ovdi ATU.
Quote:
jolekralj kaže: Pogledaj post
Evo provjerija sa kolegom u rh, bija sam u pravu
Kakve su to sad gluposti?

I da moram u ovlašteni ( hvala bogu pa ne uopće ne moram ) da mi se tako tamo postave u vezi ulja, pitao bi ih dal' im je stalo do posla, odnosno licence. Vjerujem da bi brzo promijenili mišljenje. Ti ovlašteni se općenito ponašaju skoro k'o škrabica, daj samo daj.

Vezano uz ulja, žalio mi se jednom rođak kako plaća 150kn za litru u ovlaštenom, a kad sam ga pitao zašto ne kupi isto u svojoj režiji pa im tamo odnese veli da se to ne smije. Nije ni čudo što ima ovaca za šišanje i na izvoz.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 23:08   #58
ajme što se ekipa zapalila... daklen da odgovorim, netko je ovdi pita more li svoje ulje donet na servis, i da su mu ovi htjeli naplatiti 100 kn za zbrinjavanje, na što sam je reka da more svoje ulje doniti, ali mora kupiti i njihovo. istina, ne kužim ja pola stvari kako funkcionira u RH, zaista i sam nekada mislim da imam ružičaste naočale, no da se razumijemo nije lako, radi se puno, dva posla, juri 100 na sat, ali nisam opterećen stvarima kojima ste eto vi u RH opterećeni.

Konkretno, zašto sam ja donija svoje ulje u servis i još platija njihovo - zato što donosim ulje za koje mislim da je bolje kvalitete od njihova, a to sam mislija da hoće i taj lik raditi. Ne gledam ja to kroz prizmu uštede, itd. Iz toga razloga moji komentari ovdi i ispadnu, pa moremo reći čudni. ali stvar je drugog mindseta, ja to ulje koje sam platija u servisu i donija kuć proda sam kolegi u pol cijene ili da rođaku, ali kako si i sam napisa, citiram: "ljudi u HR donose svoje ulje jer ne zele placati 120kn po litri u ovlastenom...za isto ulje...da ustede koju kunu...", pokušam onda dadnit savjet u tom svitlu

no, moraš priznati da je ovi forum vrlo čudno misto, pazi ja kada sam doša ovdi prije koji misec, prvi post je bija u temi o BMW F30 gdje sam iznija svoja iskustva, u temi je bilo riči kao ono ja vozim auto citiram: "gol ko pištolj vridan samo 45k eura", a onda dođemo do ove teme di triba ušparat 120 kuna na litri ulja.
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 12:12   #59
Jel netko nosio svoje ulje za motor i dsg u Zubak na redovni servis nedavno?
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 19:48   #60
Jel zna netko koja marka kocionih plocica se ugraduje na VAG grupaciju?
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.