Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 01:10   #81
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Nakon depilacije voskom ili šećernom pastom, kad dlake počnu izbijati van, znaju mi nastati mali upaljeni prištići.
U čemu bi mogao biti problem, zašto mi se to događa?
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Meni se isto to dogadja od paste
Kad pricam s frendicama, one nemaju s tim problema, dapace i s britvicama normalno obriju svuda.
Jedna frendica mi je i pokazivala jednom, tj ne sve nego dio venerinog brezuljka i njoj je skroooz ali skroz glatko. Bas sam bila ljubomorna.
A meni nikad nije glatko, ni nakon sec. paste, uvijek je nesto crveno, sa pristicima, pogotovo kad izbijaju dlacice.
Neke su cure sretnije, ali ni ja ne spadam u te...
I meni se desi da mi uraste, ali redovan peeling pomaže, a za slučaj nužde imam iglicu da izvučem dlačicu koja se odlučila da raste u pogrešnom smjeru...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 07:20   #82
hello planiram kupiti epilator, moze kakva preporuka?

naisla sam na ovaj

https://www.ekupi.hr/BRAUN-epilator-...r-1125971.aspx

hvala
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 07:21   #83
hello planiram kupiti epilator, moze kakva preporuka?

naisla sam na ovaj

https://www.ekupi.hr/BRAUN-epilator-...r-1125971.aspx

hvala
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:12   #84
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Neke su cure sretnije, ali ni ja ne spadam u te...
I meni se desi da mi uraste, ali redovan peeling pomaže, a za slučaj nužde imam iglicu da izvučem dlačicu koja se odlučila da raste u pogrešnom smjeru...
ja si isto znam napraviti piling jednom, dvaput tjedno, sa morskom soli i mrvicu maslinovog tek toliko da se pomoci da me ne grebe ta suha sol. Ali svejedno urastaju :/
Iglom se nekako bojim jer bi si raskopala sve
Ja si znam istisnuti to kad bukne taj pristic, ali to opet nije dobro jer mi ostaju oziljci i krastice kasnije.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 00:40   #85
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
ja si isto znam napraviti piling jednom, dvaput tjedno, sa morskom soli i mrvicu maslinovog tek toliko da se pomoci da me ne grebe ta suha sol. Ali svejedno urastaju :/
Iglom se nekako bojim jer bi si raskopala sve
Ja si znam istisnuti to kad bukne taj pristic, ali to opet nije dobro jer mi ostaju oziljci i krastice kasnije.
U stvari, iglica je predebela. Ona lanceta za vađenje krvi iz prsta je bolja (ako se može dobiti od medicinskog osoblja), vrlo je tanka...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 09:21   #86
Lancete se mogu naći u ljekarnama, za sitne novce
Korisne su i ako želite istisnuti prišt, ne stvaraju se ožiljci

Za depilaciju koristim epilator, preporodila sam se zadnjih 8 godina
Užasno reagiram na vosak, ospem se sva, preosjetljivu kožu imam
Šećerna je okej, ali ja sam ipak fan epilatora, čak i na intimnim dijelovima
__________________
...to find a new freedom in a new consciousness...
Missing person is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 13:21   #87
Ja imam pomalo uraslih s unutarnje strane bedara, naručila sam ovaj losion, čitala sam dosta dobrih recenzija, pa budemo vidjeli...

https://www.lookfantastic.com/skin-d...FQmTGwodnDcHKg
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:22   #88
Quote:
Missing person kaže: Pogledaj post
Lancete se mogu naći u ljekarnama, za sitne novce
Korisne su i ako želite istisnuti prišt, ne stvaraju se ožiljci

Za depilaciju koristim epilator, preporodila sam se zadnjih 8 godina
Užasno reagiram na vosak, ospem se sva, preosjetljivu kožu imam
Šećerna je okej, ali ja sam ipak fan epilatora, čak i na intimnim dijelovima
Ja sam lancete dobila ovako, a kad sam pitala u ljekarni, nisu mi htjeli prodati ispod 200 komada... Ima negdje i manje?

Ni meni epilator nije problem, na svim mjestima mi je ok.
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:58   #89
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Ja sam lancete dobila ovako, a kad sam pitala u ljekarni, nisu mi htjeli prodati ispod 200 komada... Ima negdje i manje?

Ni meni epilator nije problem, na svim mjestima mi je ok.
Hvala curee, pogledat cu za te lancete malo. Dosad nisam ni znala sto je to ni kako se zove. Ako nadjem negdje da se moze manje komada kupiti, javim

A sto se tice epilatora, razmisljala sam o njemu, ali sad su vec aktualni ovi ipl aparatici, kao neko trajnije rjesenje (ne skroz trajno, naravno nego drzi dulje nego ostale metode), pa razmisljam sad o tome.

Ali epilatorom se smije samo po bikini zoni sta ne? Onda je to rjesenje za ove sto urastaju na preponama, ali ako se njime ne ide po usminama onda tu problem i dalje ostaje, za one koji se muce s tim.
Mislim da cak ni ti ipl aparatici isto ne smiju na intimno podrucje, usmine, nego samo prepone.
Ako netko ima drugaciju informaciju, neka me razuvjeri, ali mislim da je tako.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:59   #90
Planiram si napravit šećernu pastu pa me zanima što je bolje i u kojem obliku,napravit onu kao gumu ili u tekućem pa povući trakicom?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 22:06   #91
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Hvala curee, pogledat cu za te lancete malo. Dosad nisam ni znala sto je to ni kako se zove. Ako nadjem negdje da se moze manje komada kupiti, javim
Evo našla definiciju na mojezdravlje dot net: "Lanceta = Šiljasti nožić koji se najčešće rabi za otvaranje apscesa i vađenje krvi iz prsta."
Quote:
A sto se tice epilatora, razmisljala sam o njemu, ali sad su vec aktualni ovi ipl aparatici, kao neko trajnije rjesenje (ne skroz trajno, naravno nego drzi dulje nego ostale metode), pa razmisljam sad o tome.

Ali epilatorom se smije samo po bikini zoni sta ne? Onda je to rjesenje za ove sto urastaju na preponama, ali ako se njime ne ide po usminama onda tu problem i dalje ostaje, za one koji se muce s tim.
Mislim da cak ni ti ipl aparatici isto ne smiju na intimno podrucje, usmine, nego samo prepone.
Ako netko ima drugaciju informaciju, neka me razuvjeri, ali mislim da je tako.
Epilatorom smiješ svugdje, samo lijepo zategneš da se ne povrijediš, i onoliko koliko možeš da podneseš bol. Meni (više) nije nikakav problem, naravno da uvijek malo pecka, ali kada vidiš lijepe rezultate, više ti to uopće ne smeta.
Ja već pomalo kondicionirana, čim čujem zvuk epilatora kako se vrti, već me pomalo uzbudi kako ću ubrzo biti opet potpuno glatka

Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Planiram si napravit šećernu pastu pa me zanima što je bolje i u kojem obliku,napravit onu kao gumu ili u tekućem pa povući trakicom?
Ja sam se u početku bavila i trakicama, ali poslije isperi, posuši itd. Sada sam si pojednostavila, samo dobar "orah" od šećerne paste, razvuci, čupaj i uživaj!
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 22:41   #92
Jel mi molim te možeš reći kolika je razina boli?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 00:50   #93
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Jel mi molim te možeš reći kolika je razina boli?
a kako da se to izmjeri? sve je individualno...
prvi put najgore, poslije skoro bezazleno...
napravi mali test: uzmi pincetu, budi blizu korijena dlake u intimnoj zoni, drugom rukom zategni, pa probaj... e to je gore nego odjednom nekoliko vlasi ili kvadratnih centimetara! ako ti je jedna dlaka pincetom ok, onda je sve drugo ok...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 09:49   #94
https://www.mojaljekarna.hr/search?c...submit_search=

Evo, cure, link na ljekarnu Coner, ja sam od njih naručivala lancete uz još neke proizvode.. Imaju ful velika pakiranja, ali i ona od 25 komada
__________________
...to find a new freedom in a new consciousness...
Missing person is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 13:25   #95
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Epilatorom smiješ svugdje, samo lijepo zategneš da se ne povrijediš, i onoliko koliko možeš da podneseš bol. Meni (više) nije nikakav problem, naravno da uvijek malo pecka, ali kada vidiš lijepe rezultate, više ti to uopće ne smeta.
Ja već pomalo kondicionirana, čim čujem zvuk epilatora kako se vrti, već me pomalo uzbudi kako ću ubrzo biti opet potpuno glatka
hahaha

Aha, a ne mozes se s epilatorom ozlijediti dolje, mislim taj dio je ipak ful osjetljiv, to je sluznica, nije kao prepone? Ne ostaju ti ranice i slicno tamo?

I kako si otraga uspijes s njim, po anusu?
To mislim da nema sanse da bi si uspjela ikad.
Taj dio cu ocito morati i dalje sa secernom pastom, a ovo ostalo s epilatorom, ako ga uzmem.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 14:22   #96
Quote:
Missing person kaže: Pogledaj post
https://www.mojaljekarna.hr/search?c...submit_search=

Evo, cure, link na ljekarnu Coner, ja sam od njih naručivala lancete uz još neke proizvode.. Imaju ful velika pakiranja, ali i ona od 25 komada
Hvala!
Pa da, potpuno sam zaboravila da se to i van laboratorija kupuje, dijabetičarima stalno treba za kontrolu šećera...

Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
hahaha

Aha, a ne mozes se s epilatorom ozlijediti dolje, mislim taj dio je ipak ful osjetljiv, to je sluznica, nije kao prepone? Ne ostaju ti ranice i slicno tamo?
Ma daaaj, ozlijediti se možeš svuda ako ne pripaziš... Mislim, desilo mi se, onda ostane lijepa mala paralelna mustrica u preciznom razmaku kao na epilatoru ali brzo zaraste... Samo lijepo zategneš i povučeš i ne bi trebalo da se desi...

Quote:
I kako si otraga uspijes s njim, po anusu?
To mislim da nema sanse da bi si uspjela ikad.
Taj dio cu ocito morati i dalje sa secernom pastom, a ovo ostalo s epilatorom, ako ga uzmem.
Malo gimnastike ne škodi! Zrcalo na pod, iznad njega čučneš - i delaj! :klap: Većinu već povučem šećernom pastom, a ako nešto ostane, epilatorom ide ostatak. Tako se ne mora dugo čučati. Zapravo, u prvoj fazi kada ne moram precizno gledati, ležim na leđima i zabacim noge unatrag (još sam gipka, joga i pilates pomažu), za precizniji rad čučim iznad zrcala...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:26   #97
Nikako ne uspjevam stvoriti tvrdu masu i oblikovati ju prvo u kuglicu i razvući,jednostavno neće. Samo sam se polijepila.
Što mi je činiti?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 18:04   #98
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Nikako ne uspjevam stvoriti tvrdu masu i oblikovati ju prvo u kuglicu i razvući,jednostavno neće. Samo sam se polijepila.
Što mi je činiti?
Upali klimu. Po ovoj vrućini nećeš imati dovoljno stisnutu kuglicu.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 18:04   #99
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Nikako ne uspjevam stvoriti tvrdu masu i oblikovati ju prvo u kuglicu i razvući,jednostavno neće. Samo sam se polijepila.
Što mi je činiti?
Upali klimu. Ako je nemaš, ništa. Po ovoj vrućini nećeš imati dovoljno stisnutu kuglicu.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 02:15   #100
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Upali klimu. Ako je nemaš, ništa. Po ovoj vrućini nećeš imati dovoljno stisnutu kuglicu.
Da, to je na ovim temperaturama teško izvesti... Osim ako potrošiš više šećera i napraviš puno veću kuglicu...
Ali zato epilator radi na svim temperaturama.
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.