Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2007., 14:24   #41
Thumbs up Najjeftinije kopiranje u Hrvatskoj za studente i školarce

Evo, sada sam otvorio ovu temu, živim u Zagrebu (prigrađe) i naravno, kad kopiram, kopiram u kvartu ili kod škole... i neki govore da je u Zagrebu kopiranje 18 lipa, a ja nikad nisam prošao ispod 50 lipa po stranici! Kako je kod vas?


Molim moderatora da obriše ovu temu, ako sam je na krivom mjestu postavio!
Ali nemoj me bannirati!!!!!!
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 20:38   #42
fotokopiraona mislim da se zove dado il tak nešto. preko puta lisinskog , manje od 18 lp sigurno
_mala_zg_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 20:39   #43
Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Evo, sada sam otvorio ovu temu, živim u Zagrebu (prigrađe) i naravno, kad kopiram, kopiram u kvartu ili kod škole... i neki govore da je u Zagrebu kopiranje 18 lipa, a ja nikad nisam prošao ispod 50 lipa po stranici! Kako je kod vas?


Molim moderatora da obriše ovu temu, ako sam je na krivom mjestu postavio!
Ali nemoj me bannirati!!!!!!
Imaš na Črnomercu kopiranje za 13 lipa!
Jambica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 21:59   #44
Quote:
_mala_zg_ kaže: Pogledaj post
fotokopiraona mislim da se zove dado il tak nešto. preko puta lisinskog , manje od 18 lp sigurno
14 lipa
ja stalno tamo kopiram kad mi treba
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 10:40   #45
Najjeftinije fotokopiranje u Zg

Zna li netko gdje je najjeftinije fotokopiranju u Zg jer moram kopirati puno knjiga? Puno hvala!
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:50   #46
mene zanima gdje mogu doći s internet stranicom i isprintati knjigu s te iste!?
Dakle trebam kopiraonu s pristupom netu, printanjem i uvezivanjem!
HELP, fakat želim imati Arendticu u kućnoj biblioteci!
__________________
wow
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 12:01   #47
o jeftinim kopirnicama se nedavno pisalo, guglaj.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 12:17   #48
ima u baskijeri kod doma na savi jedna relativno jeftina...
choko_milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 12:20   #49
Nasuprot autobusnog kolodvora ulica, kad prodes ucenicki dom, prema vukovarskoj, 15lipa stranica i popust kod vecih knjiga, mislim da je to najjeftinije, ali trebas dugo cekati jer dok isprinta knjigu prava nekom studentu treba cijeli dan.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 12:25   #50
Quote:
Klaun kaže: Pogledaj post
mene zanima gdje mogu doći s internet stranicom i isprintati knjigu s te iste!?
Dakle trebam kopiraonu s pristupom netu, printanjem i uvezivanjem!
HELP, fakat želim imati Arendticu u kućnoj biblioteci!
Sve i jedna fotokopiraonica fotokopira sa CD-a, tako da nećeš imati problema. Ali jedino što ti preporučam da napraviš je da taj tekst prebaciš s internetske stranice u Word, pa im daš tako.

Nego, ja fotokopiran tamo onoj fotokopiraonici u Lovačkom Rogu, kada ideš prema Gorenjm Gradu, blizu Trga. Mislim da je 0,16 kuna po listu. Doduše, nisam siguran, bilo lito pa pustio ja mozak na pašu. A ima i onaj neki Mali Ivica, svi govore o njemu, al' nikada nisam bio tamo. To je negdje blizu Savske ceste..., tako nekako... Prošvrljaj malo po netu i naći ćeš mnogo brojeva, pa lijepo nazovi i raspitaj se kako se kreću cijene. To ti je najpametnije.

OT...

Quote:
zekoslav095 kaže: Pogledaj post
.
Sretan ti rođendan!
__________________
Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.
Lord Constantius is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 22:27   #51
Ma kaj ćeš kopirati kad sad već imamo svi i printer i skener, a hvala Bogu, tinta ima zamjenskih od 40 kn...
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 22:31   #52
pa kako misliš isprinatati debelu knjižurinu ili ogromnu skriptu za faks ili školu
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 22:36   #53
Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Ma kaj ćeš kopirati kad sad već imamo svi i printer i skener, a hvala Bogu, tinta ima zamjenskih od 40 kn...
aha ti ces 1000str isprintati?i to samo za jedan predmet?

dječko još je dug put pred tobom uživaj dok možeš
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 23:20   #54
Quote:
zekoslav095 kaže: Pogledaj post
Nasuprot autobusnog kolodvora ulica, kad prodes ucenicki dom, prema vukovarskoj, 15lipa stranica i popust kod vecih knjiga, mislim da je to najjeftinije, ali trebas dugo cekati jer dok isprinta knjigu prava nekom studentu treba cijeli dan.
To bih ti i ja predložio, mislim da nema jeftinije od toga, tu kod mene je 50 (pedeset) lipa
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 23:26   #55
Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Ma kaj ćeš kopirati kad sad već imamo svi i printer i skener, a hvala Bogu, tinta ima zamjenskih od 40 kn...
Zlato kad imaš 20 knjiga x 700-1000 str, a knjigu ne možeš rastaviti i gurnuti u protočni skener, nego u plošni...a još k tome si zaposlena osoba koja ne može cijeli dan kopirati...literatura za magistarski ili doktorsku dizertaciju se jako teško nabavlja, rokovi povrata su kratki, knjige se uzimaju na velike pologe i nema se vremena skenirati i printati.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2007., 20:59   #56
Quote:
Ariston kaže: Pogledaj post
Stanica prije ekonomije, ako ides od centra prema borongaju.. desno u ulici, osam lipa kopiranje..
ovo je lopovska kopiraonica. iznad ulaza imaju veliku reklamu na kojoj piše da je kopiranje 14 lipa, a naplatili su mi 20.
ameba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 09:34   #57
Zna li netko gdje se može kopirati za manje od 14 lipa? Naime, svakog mjeseca ostavim 200-400 kn za kopiranje. Prvo sam prestala uvezivati kako bih uštedila, ali je iznos još uvijek velik.
ANTI is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 10:59   #58
imaš u zvonimirovoj, prva kopiraona nakon Heinzlove - desno (ako ideš prema Ekonomiji). varira ti cijena 13 ili 14 lipa. plus još neka kopiaona kod szudenskog doma S. Radić - također oko 13 lipa
__________________
wow
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 11:25   #59
tnx, 13 lipica je manje od 14.

Palo mi je na pamet da bi možda mogla postojati kopiraonica koja daje popust na količinu npr. ako donesem više od 1000 ili 2000 stranica? Čuo netko za to?
ANTI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 12:45   #60
koliko ja znam, većina kopiraona radi na tu shemu - što više kopiraš to te jeftinije ispadne jedna stranica - tako se zna nas 5-6 skupit i kopirat knjigu pa nas ispadne 12 -13 lipa po stranici. uvijek kopiram ili na savi ili tamo kod ekonomije, koliko vidim iz prijašnjih postova, svi tamo idu.
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.