Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2017., 13:32   #6621
Ovo mi je ok analiza. Sigurno mu je ovo na žalost loš PR

https://www.youtube.com/watch?v=kdNjXLB0FwE
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 16:23   #6622
Quote:
werdas kaže: Pogledaj post
Ak bezvezni Nissan Skyline to moze onda i c1 s tourqe vectoringom to moze....
Ne znam misli li se na skyline(280ks) ili na gt-r(480-5x0 ks, ne znam koja je najjača verzija), ali ovdje se govori o autu koji ima makar duplo više(ako idemo s pretpostavkom da je najslabija ikad spominjana verzija s 800kW). Spominjalo se negdje danas i 900kW


Usudio bih se pretpostaviti da ovjes i prijenos snage na podlogu nije puno iznad 75% slabijeg skylinea, s obzirom na razvoj "u šupi" i fokus na neke druge dijelove auta, a ne na ovjes. Tako da papučica gasa zabijena u pod itekako može biti recept za katastrofu
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:35   #6623
Mateo Beusan je rekao: "Ha čujte..."
http://www.dalmacijanews.hr/clanak/w...om-concept-one
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:42   #6624
Šta će biti s Grand Tourom nakon ove nezgode s Rimcem u Švicarskoj? Ja se nadam da se neće ugasiti show.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 21:05   #6625
Zašto bi? Da je i poginuo (a nije), još dvojica su. A nije prvi put da je netko nastradao(Hammond ozbiljno, a May je imao lom rebara, mislim, u prvoj sezoni).

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 21:30   #6626
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
ugasiti show.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 22:39   #6627
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Šta će biti s Grand Tourom nakon ove nezgode s Rimcem u Švicarskoj? Ja se nadam da se neće ugasiti show.
Sa Grand Tourom bu sigurno sve ok...koji ti je

No pitanje je šta će bit sa Rimcem i hoće li tu bit neke pravne frke zbog sigurnosti samog automobila...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 10:59   #6628
Da, pitanje je kak ce se to odrazit na Rimca. Za pocetak su skurili 1.2 milje eura kolko auto vrijedi.

A za dalje, mozda ljudi koji imaju te pare i htjeli su kupit auto od Rimca vise nebu to napravili.

Neznam od cega Rimac zivi al nadam se da nije od prodaje automobila.
crótach is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 12:20   #6629
Quote:
crótach kaže: Pogledaj post
Da, pitanje je kak ce se to odrazit na Rimca. Za pocetak su skurili 1.2 milje eura kolko auto vrijedi.
Auta se uvijek osiguraju u slučaju nezgode, tako da će Rimac dobit svoje milijune. Neka auta u prošlosti Top Geara nisu smjeli voziti jer je osiguranje bilo preveliko, a BBC nije htio ulaziti u toliki rizik.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 15:11   #6630
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Šta će biti s Grand Tourom nakon ove nezgode s Rimcem u Švicarskoj? Ja se nadam da se neće ugasiti show.
Ti baš voliš trolat?
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 15:19   #6631
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Auta se uvijek osiguraju u slučaju nezgode, tako da će Rimac dobit svoje milijune. Neka auta u prošlosti Top Geara nisu smjeli voziti jer je osiguranje bilo preveliko, a BBC nije htio ulaziti u toliki rizik.
Jel taj auto bio od RIMAC Automobili ili je imao svog vlasnika (fizička ili pravna osoba) jer je bio na CH tablicama?
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 15:22   #6632
Quote:
BigSaint kaže: Pogledaj post
Jel taj auto bio od RIMAC Automobili ili je imao svog vlasnika (fizička ili pravna osoba) jer je bio na CH tablicama?
I to je detalj. Ponekad voze auta koja im proizvođači posude, ponekad vlasnici.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 18:28   #6633
Quote:
BigSaint kaže: Pogledaj post
Jel taj auto bio od RIMAC Automobili ili je imao svog vlasnika (fizička ili pravna osoba) jer je bio na CH tablicama?
Tablice sa 3 broja imaju samo "auto kuce" u CH i tako ih prebacuju sa auta na auto, kad kupuju, prodaju itd. Nesto kao nase PP tablice...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 19:23   #6634
A jel auto imao kasko ... to je pitanje ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 10:40   #6635
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A jel auto imao kasko ... to je pitanje ....
u biti nebitno, jer osiguranje sigurno ima Grand Tour neovisno o tome kaj konkretno ima auto.
Oni su ti koji sigurno imaju osiguranje i oni su ti koji se osiguravaju od nastale štete prema bilo kome, samim tim i prema onima koji su im dali aute da ih voze inače im niko nikad nebi dal zvijeri od milju eura da ih voze...
Na kraju krajeva vrlo je upitno bi li uopće kasko pokrio takvu štetu nastalu usred divljanja vozača po nekakvim cestama debelo iznad ograničenja, ono znak ograničenja je tam di je zletel ziher nekaj tipa 40-50 km/h a ovaj se vozil 190
i moš si mislit kak bi to kasko platilo...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 14:28   #6636
Nekak sam siguran da na stazi nema ogranicenja brzine i tak nekih pravila....
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 23:05   #6637
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A jel auto imao kasko ... to je pitanje ....
Ne znam za auto, ali poprilicno sam siguran da The Grand Tour ima osiguranje u slucaju nezgode...

Ostalo mi je u sjecanju da u Top Gearu jednom nisu vozili jedan auto, cini mi se da je u pitanju bio Ferrari 250 GTO, nisu mogli naci osiguranje koje bi pokrilo eventualnu stetu ili je premija bila previsoka, pa BBC nije htio dati lovu...

Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Na kraju krajeva vrlo je upitno bi li uopće kasko pokrio takvu štetu nastalu usred divljanja vozača po nekakvim cestama debelo iznad ograničenja, ono znak ograničenja je tam di je zletel ziher nekaj tipa 40-50 km/h a ovaj se vozil 190
i moš si mislit kak bi to kasko platilo...
Ovisi kakvu policu osiguranja imas... U utrkama, npr. rally, redovito na skupljim autima imas kasko osiguranje u slucaju nezgode... Samo kaj to kosta pun qurac...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 12:18   #6638
The Grand Tour Season 2 Sneak Peek


https://www.youtube.com/watch?v=jahD1bkVqNI
Krlesius is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 23:58   #6639
Koji autić..
https://www.topgear.com/videos/chris...lics-gta-r-290

O cijeni nećemo
toni_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:10   #6640
ne znam jel tko primjetio, ali poceo je top gear america sa novom ekipom. 2 epizode su vani

i onako, razvodnjeno do bola, kopija kopije
daidza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.