Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2008., 11:05   #21
Quote:
Katie kaže: Pogledaj post


Da, mislis da ce ta vasa veza trajat? Zapoceli ste je bas super. Mislis da ce tebi bit vjeran? Uradit ce on isto i tebi cim pocnete imat neke probleme. Najlakse je samo dignut ruke i pravit se lud. E draga moja zasto ti mislis da ce ta vasa ljubav trajat zauvjek? Vidim da si mnogo naivna.
ja naivna a ti pretjerano izdignuta i samouvjerena.

Za sve napisano da ja zasto mislim ovo ili ono, kazem samo nadam se, jer ne zelim odavati pretjeranu samouvjerenost

Zapoceli smo vezu onako kako je bilo sudjeno, nije se razveo zbog nekih problema, vec sto je nikad nije ni volio.Ne pitaj zasto se onda zenio, jer je nevazno sada. Od cega je onda digao ruke? Je li se treba boriti kad nemas osjecanja i ljubav za nekoga'
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 11:33   #22
Moje iskustvo s oženjenim tipom je da ga nema. Kad god bi vidjela oženjenog tipa koji se uvaljuje svakoj pi.. vani došlo mi je Šta očekivat od takvog tipa? Da te izvede na večericu, kupi poklončić, pošteno potroši, obeća da će napustit ženu i djecu i onda ustvari nogira tebe. Mislim da ima dovoljno slobodnih likova da bi žene morale gradit sreću na tuđoj nesreći
micikamikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 11:36   #23
"Zašto žene pristaju biti ljubavnice? "

Cisto i iskljucivo zbog sexa!?

EDIT: 2 Micikamikic: Slobodni frajeri ne bi bili slobodni da nesto vrijede!! (ako me razumijes!)
ACidGum is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 11:52   #24
Quote:
ACidGum kaže: Pogledaj post

Slobodni frajeri ne bi bili slobodni da nesto vrijede!! (ako me razumijes!)
Pa ne bih baš rekla, jest da je malo teže pronaći ih, ali ih ima, puno je lakše naći oženjenog tipa željnog zabave koji se nudi na svakom koraku
micikamikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 15:01   #25
"oteto, prokleto"
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 15:04   #26
Iskustva?
Imam samo jedno, koje još uvijek traje... ja u vezi dvije i pol godine, on u vezi pet godina... ali našli smo se, u svemu...
Teško nam je, i jednom i drugom, što se tiče laganja gdje smo i s kim, ali kad smo zajedno nije nam ništa drugo toliko bitno...
Ne znam još kako će to završiti, ali oboje smo iskreni od prve minute, tako da što god se desilo s nama, neće biti nezadovoljstva.
__________________
... good girl with bad habbits ...
Vivadica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 15:08   #27
Quote:
Vivadica kaže: Pogledaj post
Iskustva?
Imam samo jedno, koje još uvijek traje... ja u vezi dvije i pol godine, on u vezi pet godina... ali našli smo se, u svemu...
Teško nam je, i jednom i drugom, što se tiče laganja gdje smo i s kim, ali kad smo zajedno nije nam ništa drugo toliko bitno...
Ne znam još kako će to završiti, ali oboje smo iskreni od prve minute, tako da što god se desilo s nama, neće biti nezadovoljstva.

Kad vam je tako dobro, zašto ne ostavite osobe s kojima ste sad u vezi? Ili jedno drugome niste dovoljno dobri za vezu? Nije mi jasno.
Burmanska mačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 15:15   #28
Quote:
Burmanska mačka kaže: Pogledaj post
Kad vam je tako dobro, zašto ne ostavite osobe s kojima ste sad u vezi? Ili jedno drugome niste dovoljno dobri za vezu? Nije mi jasno.
Naš je dogovor da zasad stvari teku kako teku... s vremenom ćemo vidjeti...
A što se tiče toga da jedno drugome nismo dovoljno dobri za vezu - jesmo, i željeli bi to... samo nismo nas dvoje sami u tome svemu,pa želimo učiniti što je najbolje, a da je najmanje ljudi povrijeđeno.
__________________
... good girl with bad habbits ...
Vivadica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 15:16   #29
Quote:
Ajde mi recite, molim vas!
Kratko i jasno: Zato sto nemaju samopostovanja.

__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 15:21   #30
Quote:
Vivadica kaže: Pogledaj post
Naš je dogovor da zasad stvari teku kako teku... s vremenom ćemo vidjeti...
A što se tiče toga da jedno drugome nismo dovoljno dobri za vezu - jesmo, i željeli bi to... samo nismo nas dvoje sami u tome svemu,pa želimo učiniti što je najbolje, a da je najmanje ljudi povrijeđeno.


Bilo bi zgodno da vam ovi o kojima tako vodite računa uzvrate s istom brigom za vas....
mia99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 19:22   #31
Quote:
mia99 kaže: Pogledaj post


Bilo bi zgodno da vam ovi o kojima tako vodite računa uzvrate s istom brigom za vas....
Kužim taj tvoj komentar, kad sam i ja nekad tako razmišljala i osuđivala ljude koji to rade...
Ali ne znaš kako je to dok ne osjetiš, zato, mislim da mi nemaš što prigovarati.
__________________
... good girl with bad habbits ...
Vivadica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 02:29   #32
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
"oteto, prokleto"
rodila te maajka pripametnu takvu
emeral is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 03:33   #33
Quote:
Sorrela kaže: Pogledaj post
ja naivna a ti pretjerano izdignuta i samouvjerena.

Za sve napisano da ja zasto mislim ovo ili ono, kazem samo nadam se, jer ne zelim odavati pretjeranu samouvjerenost

Zapoceli smo vezu onako kako je bilo sudjeno, nije se razveo zbog nekih problema, vec sto je nikad nije ni volio.Ne pitaj zasto se onda zenio, jer je nevazno sada. Od cega je onda digao ruke? Je li se treba boriti kad nemas osjecanja i ljubav za nekoga'
Slusaj, on tebi prica sta on hoce a ti vjerujes. Nikad je nije volio. Pa sta ga je ona pistoljem u glavu prisilila da je ozeni? Ja nisam ni malo uzdignuta i puna sebe nego jednostavno cisto vidim neke stvari. Sa muskarcom sta je ozenjen nikad ne bih kao prvo bila. To mogu sigurno reci. I da je Brad Pitt, i da mi kaze da ima kuci zenu, djecu, ma nema te sile da bih ja bila sa njim

Znas zasto? Zato jer tu vec on sve govori o svom karakteru i kakva je osoba. Da je ona najgadnija gadura, vjestica, da je mrzi sa svom snagom on ce se prvo rastati iz respekta a ne mociti njegov k.... okolo. Kapish????

On je takav tip i ti niti jedna zena na svijetu ga nece promjeniti. To je stari vuk. Ti mozes biti supermodel, glumica, zvijezda ali kad njemu prigusti on ce da te prevari. I toj novoj ce reci da tebe nikad nije volio . To je najlaksa isprika!!!!!!

Sad ste vi u raju. Ostavio je zenu, volite se, sve je super. Ali dosadit ces ti njemu. Ne mislim da ti svjesno i znas da mu sigurno ne vjerujes 100 posto. Sigurno razmisljas kad negdje otide sta radi, kad mu poruka na telefon stigne tko je.....Uvjek ce ti tako biti.

Samo si birala i sretno. Ja ti od srca zelim sve najljepse i najbolje ali ne mislim da ces se usreciti sa njim na duge staze.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 03:41   #34
Ja ne bih mogla biti ljubavnica. Osjecaj krivnje bi me ubio. Ako je covjek zauzet nema te sile da bih mu dala sansu. Nema veze koliko on meni govorio da mu se svidjam, da se rastaje, da ne voli zenu.........bla bla bla......Ako bi bas bio neki dobar tip, rekla bi mu da mi se javi kad se rastane i preboli zenu.

Da li ste vi ljudi svjesni sta ste u vezama sa ozenjenim/udatim sta radite toj cjeloj porodici? Tu su vecinom i djeca, rodbina, prijatelji...Ja krivim muskarca/zenu sta je u vezi vecinom ali opet zasto bi stupila tako nisko i postala ljubavnica?
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 09:02   #35
Quote:
Burmanska mačka kaže: Pogledaj post
Kad vam je tako dobro, zašto ne ostavite osobe s kojima ste sad u vezi? Ili jedno drugome niste dovoljno dobri za vezu? Nije mi jasno.
ni meni nije jasno

vivadica, jel se istovremeno veselo jebuckate i sa stalnim partnerima i kak to sve skupa funkcionira ?

ne zajebavam se, fakat ozbiljno pitam jel mi je nesto takvo nezamislivo

on topic: zaljube se
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 09:16   #36
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
vivadica, jel se istovremeno veselo jebuckate i sa stalim partnerima i kak to sve skupa funkcionira ?
I ja to hoću znati
S kim je bolji seks?
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 09:42   #37
Sve je jednostavno. Evo ja sam već osam godina u braku i isto toliko u ljubavnoj vezi, s time da mi se poneki put desi kakva ljubavna veza. Samo čovjek velikog srca može imati dovoljno ljubavi za bezbroj žena. Mislim da je jedino stvar u ljubavi.
__________________
Nije Hipoklida briga.
Drugo je važno!
Hipoklid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 10:15   #38
Quote:
Hipoklid kaže: Pogledaj post
Sve je jednostavno. Evo ja sam već osam godina u braku i isto toliko u ljubavnoj vezi, s time da mi se poneki put desi kakva ljubavna veza. Samo čovjek velikog srca može imati dovoljno ljubavi za bezbroj žena. Mislim da je jedino stvar u ljubavi.
super ti je filozofija
mislim da moze funkcionirati dok svi ukljuceni (ti/tvoja zena/ljubavnice) o tome razmisljaju jednako
jel kod tebe tako ili zakonita ipak nema pojma o tvojim ljubavnicama i ljubavnice te nikad nisu pozeljele samo za sebe?
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 10:39   #39
Quote:
lilla kaže: Pogledaj post
I ja to hoću znati
S kim je bolji seks?
Sa ljubavnikom/ljubavnicom je uvijek bolji sex...
A uostalom, nek ti ona kaze...

A koji je uopce smisao monogamije???
To mi je kao da cijeli zivot jedem istu hranu, vozim isti auto, zivim na istom mjestu... Ako su ljudi evoluirane zivotinje, zasto nas je drustvo natjeralo na monogamiju??
Covijek se brzo zasiti rutine, navike, jednog te istog!!
ACidGum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 12:13   #40
Da ne čitam sad sve odgovore...mene isto zanima iz kojeg razloga netko pristane biti ljubavnica? imam frendicu koja hoda s oženjenim, on joj tvrdi da ju voli..vide se svaka dva tjedna jer on ne živi u Hr, on i dalje dijeli krevet sa svojom ženom..moja frendica ima 18 godina, a on 27...ne želim se miješat, ali po mom, ona njemu daje malo avanture u životu jer mu je valjda dosadio život brižnog tatice i muža...a što ona s tim dobiva? vezala se za nekog krelca u najboljim godinama, kad može naći svojih vršnjaka gdje god se okrene..
otom_potom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.