Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2012., 12:41   #81
napiši odgovor please.... i mene zanima to
Titanoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 15:11   #82
Quote:
lake of fire kaže: Pogledaj post
zanima me dali ako nekog obrišem sa skajpa da li ta osoba vidi da sam ju obrisala...i ako mi ta osoba ide poslati poruku da li cu ju ja dobiti ili ce se toj osobi vrtiti da nije dostavljena??
isto tako me zanima ak obrisem nekoga, da li ako ga hocu vratiti i idem ga vratiti njoj pise da ju opet dodajem ili ne...
mozes molim te linkat odgovor..meni bi ovo trebalo..thanx

.
moloko* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 17:06   #83
Pozdrav, imam problem s Skypeom!! Mene mogu drugi naći na Skypeu, ja kada otvorim Add a contact, meni se otvori novi prozor, prije je u tom 2 prozoru bilo ponođeno da nekog nađem, ali sada samo se otvori i stoji obojano,.. nigdje da ukucam koga tražim,... help... zna netko?
Lunita_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 20:22   #84
JEL ZNA NETKO?????
Lunita_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 19:42   #85
Quote:
Lunita_86 kaže: Pogledaj post
JEL ZNA NETKO?????
ne!

i ne deri se
Titanoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 11:13   #86
hhahaha, ... ma ne derem se... ali moj skype već mjesec i po u pms-u , zadaje mi glavobolje
Lunita_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 13:18   #87
Quote:
Lunita_86 kaže: Pogledaj post
hhahaha, ... ma ne derem se... ali moj skype već mjesec i po u pms-u , zadaje mi glavobolje
probaj ga zbrisat i instalirat novi
Titanoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 20:43   #88
zna itko sta mi je sa skype-om ..
uglavnom sve je super radilo do jucer , odlogirao sam se i vise se nemoguce logirat ..
tj ne postoje mi polja za upisat nickname i pass .. probao sam i reinstal vise puta nista ne pomaze ..
ovako izgleda ,evo slika ..
gore u ljevom kutu gdje pise "skype" imam samo close opciju i nista vise..
Mentolman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 17:10   #89
Quote:
Mentolman kaže: Pogledaj post
zna itko sta mi je sa skype-om ..
uglavnom sve je super radilo do jucer , odlogirao sam se i vise se nemoguce logirat ..
tj ne postoje mi polja za upisat nickname i pass .. probao sam i reinstal vise puta nista ne pomaze ..
ovako izgleda ,evo slika ..
gore u ljevom kutu gdje pise "skype" imam samo close opciju i nista vise..
eh i ovo mi otvori file:///C:/ProgramData/Skype/Apps/login/ ne znam dal ce itko moci pogledat
Mentolman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 13:08   #90
Svako malo Skype mi se prikazuje kao offline (siva ikona) te ga ponovno ucitava.
Internet veza mi je dobra, stranice otvaram bez problema. Deinstalirao sam ga nekoliko puta no nema efekta.
Ima netko savjet?

Skype verzija 5.8.0.
Ciuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:14   #91
ugradio sam windows 7 i ona strana gdje su mi kontakti na skypu (lijeva) mi je ful mala ,font slova za dopisivanje sam uspio povećati ali ovo nikako ,ima ko kakav savjet(rezolucija samog ekrana mi je na full kaj se toga tiče?????
germa-klen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 22:29   #92
SKYpe-credit

dobra večer dragi forumaši

evo malo sam googlao (malo više) i vidio da je bilo donedavno nekakvih načina da se nabavi skype credit ali da se ne plaća,po komentarima osoba koji su to koristili rekli bi da valja ali nažalost više ti programi ili te stranice ne radi/rade...
pa bih vas zamolio ako itko zna neki način da mi pomogne jer bih volio ostati s nekim ljudima u kontaktu a da se ne treba trošit lova iz novčanika jer me recesija zaista stinila.
hvala unaprijed
preadator is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 01:57   #93
stari, nece ici bez kinte izuzev komp-komp...
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 12:11   #94
Wink

ma to komp-komp znam da ide besplatno,ali volio bih kad bi netko imao način onakav kakav sam opisao
preadator is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 15:38   #95
Pozdrav,

mene bi zanimalo jeli moguće spremiti neki chat sa nekom osobom u zadnjih godinu dana.
Ako da, kako se to radi i gdje se sprema.

Unaprijed zahvalan
aja jaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 19:53   #96
Skype problem

imam skype več 100 godina(ozbiljno) i sad mi se dešava da je netko od frendova online i dopisujem se snjim ali ikona koja pokazuje status mu je offline,dok kod njega je označen da je online..........to je samo kod nekih 10-ak frendova a kod ostalih je normalno...........kad hoču poslati poruku stalno učitava jer je meni off tako da nemogu ni slati poruke ni nazvati....ali ako se on meni javi onda je sve ok jer sam ja njemu online.....mislio sam da je do mene neki bug pa sam napravio uninstal sa revom i pobrisao sve datoteke koje su bile razbacane po kompu da bude sve čisto i uzeo novu instalaciju sa službene stranice ali nakon instalacije ponovno ista stvar.....

ko zna kako šta neka se neustručava jer imam ih na msn ali na skype neče
__________________
Car caruje,a Dundo Maroje
skorpy1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 20:56   #97
S kojeg servera??? Nismo vidovnjaci

Dakle, da li misliš na chat sa facebooka, gtalka, windows live messengera itd.
MijenjamSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 19:14   #98
je zna netko kakouupaliti kameru na skypu na mobitela(ALCATEL OT 990)
cota85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 23:51   #99
ako je to sa kojeg servera meni namjenjeno onda nekužim kakav server je u pitanju

rekao sam da kad upalim skype neki kontakti su mi off iako su on tako da nemogu poruku poslati dok oni meni nepošalju jer sam ja njima on ali isto tako neki kontakti su mu stalno on i sa njima chat ili videopoziv sve 5

ovi koji su mi off kažu da su oni označeni na svom kompu(skype) da su on tj dostupni ali meni se to neprikaže i tako nemogu ništa snjima raditi dok mi oni nepošalju poruku prvi i slično


za msn kažem da mi sve štima
__________________
Car caruje,a Dundo Maroje
skorpy1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 23:08   #100
Ima netko da je uplatio za pozive preko skypa-a?

Jel to funkcionira?

Zanima me,jer bi si uzeo na mjesec dana da probam pa pitam.
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.