Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2008., 23:28   #41
hm ne znam jel to jos traje al ima neka akcija na radio anteni..sve uzimaju..kao za bozic poklanjaju u nazorovu..pa ak nekog zanima nek malo progugla
valeE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 21:50   #42
evo ovdje
__________________
Cherie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 12:41   #43
Franjevci na Kaptolu 9 skupljaju odjeću za beskućnike, a vjerujete mi oni ne biraju... ako imate kakve tople odjeće i obuće oni bi vam bili neizmjerno zahvalni
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 14:53   #44
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
http://www.darujmo.net/index.php

Evo ovo je oglasnik za darivanje stvari...
Ja sam preko ovoga darovala neku odjecu, nade se itekako par ljudi... Posaljes postom za sicu, eventualno ti plate oni postarinu, dobro tebi, dobro njima (slala sam patike, majice i sl.)
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 10:07   #45
Prije godinu dana am preko poznanika stupila u kontakt s jednom curom koja je skupljala odjeću, igračke, cipele - sve upotrebljivo za dječji dom Sv. Josipa u Hrvatskom Leskovcu. Kazala mi je kako im treba svega, ponajviše odjeće i obuće (koja se brzo iznosi)i kako su djeca zahvalna na svakom komadu koji dobiju.

Ne bih željela griješiti dušu, ali imam loša iskustva s Caritasom kod Selske (osobno sam vidjela kako se prekapa po vrećama, neželjena odjeća se bacaka okolo...), a nekak mi se čini da je Nazorova uvijek prva u redu (naravno, ne želim kazati da im ništa ne treba, bilo bi to nadasve ružno)... no mislim da je dobro sjetiti se tih nekih malih ustanova koje isto tako zbrinjavaju djecu, a nekako su periferne i nisu baš razvikane. Već sam pisala, i u Crvenom Križu u Ilici primaju odjeću, obuču i igračke, i ne frču nosom - vele da imaju hrpe korisnika za koje brinu (nažalost, tu kod nas, a ne u Africi), tako da i svaki tamo odnešeni komad ide onima kojima je to potrebno.

Najgora je opcija stvari odložiti pored smeća. Gledam kako ljudi ostavljaju robu u vrećama pored crkve MB Lurdske u Zvonimirovoj -i kakav svinjac ostane nako prekapanja. Bolje je biti malo agilniji, popakirati ono što je upotrebljivo, i odnijeti negdje.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:02   #46
Drveni globus za poklon za dečka

Čujte me djevojke/dečki, želim dečku kupiti drveni globus (da djeluje starinski) za rođendan. Da li koja ima ideja gdje bi se takvo što moglo naći? Antikvarijati? Knjižare? Gift shopovi? Sva iskustva s potražćnjom drvenog globusa su i više no dobrodošla.
Unaprijed zahvaljujem
higgs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:10   #47
Quote:
higgs kaže: Pogledaj post
Čujte me djevojke/dečki, želim dečku kupiti drveni globus (da djeluje starinski) za rođendan. Da li koja ima ideja gdje bi se takvo što moglo naći? Antikvarijati? Knjižare? Gift shopovi? Sva iskustva s potražćnjom drvenog globusa su i više no dobrodošla.
Unaprijed zahvaljujem
imaš jedan dućan u kaptol centru s tim forama. mislim da je tamo kraj merkatora.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:22   #48
Hvala lijepa, budem išla pogledati
higgs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:28   #49
Mislim da je u pitanju ovaj dućan, pa možeš nazvati i provjeriti:

"Karaka | nivo 2
Veliki izbor suvenira, obuće i odjeće za jedrenje engleske marke Musto i američke Sebago. U svom asortimanu nudimo I mjerne uređeje (barometre, hidrometre..) i literaturu za gps i nautiku. tel: 01 4860 053"
klobuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:55   #50
Quote:
higgs kaže: Pogledaj post
Čujte me djevojke/dečki, želim dečku kupiti drveni globus (da djeluje starinski) za rođendan. Da li koja ima ideja gdje bi se takvo što moglo naći? Antikvarijati? Knjižare? Gift shopovi? Sva iskustva s potražćnjom drvenog globusa su i više no dobrodošla.
Unaprijed zahvaljujem
Pitaj na pdf povijest, vjerojatnije da oni znaju.
__________________
Wanna be your lover, lover
wanna be your lover, lover
loverboy
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 18:26   #51
Smile ...

samohrana sam majka dviju prekrasnih curica blizankinja od 9 mjeseci i kćerke od 15 godina,i ovim putem zamolila bi mamu koja ima na poklon robice za djecu.na porodiljnom sam tri godine i jako je teško živjeti sa tim primanjima a nemogu početi raditi jer nemam gdje sa djecom,a da ih dam na čuvanje nebi mi ostalo novaca ni ovoliko koliko mi sad daju jer mi ni plaća nije velika kao spremačica.bila bi vam jako zahvalna ako postoji neka mama koja nema kome dati robicu.ovo mi je prvi puta nekoga nešto tražiti ali u takvoj sam situaciji da moram,a i namučila sam se da nađem kako ovdje poslati poruku.......
enna126 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 19:49   #52
TREBALO BI OSOBNO STUPITI U KONTAKT SA OBITELJIMA KOME JE ŠTA POTREBNO JER VJERUJTE ODE GDJE NETREBA ILI LJUDI TO JEDNOSTAVNO TO BACE JA OSOBNO IMAM 7 DJEVOJČICA U DOBI OD 1 DO 16 GODINA ZNAM DOBITI ROBICU ONO ŠTA MOJE CURE NE ŽELE ODNESEM U UDRUGU DORA ILI ZNAM OBITELJI KOJIMA ISTO TREBA PA DIREKTNO ODNESEM I IGRAČKE I SVE OSTALO
Andreja35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 10:07   #53
Smile

toga sigurno sam da ima puno jer sam se i uvjerila kod nekih mama kojima daš nešto da uzmu obuku jednom ili dvaput i bace robicu a ne potrude se paziti na flekice i skinuti ih pa imati tu robicu i za drugu djecu...ja zaista čuvam od svojih robicu i kako nemislim imati više djece sve lijepo uredno dajem jednoj mladoj mami za koju znam da treba tu robicu...ja nikada nisam ništa ni od koga tražila pa sam se jedva i na ovaj način usudila tražiti jer uvjek mislim ima i potrebnijim od mene ali kako sam sad na porodiljnom a primanja mala,a nikoga od mojih da ima tako malu djecu,prisiljena sam da potražim pomoć...a izgleda da nemam sreće jer puno je tu nas koji nešto tražimo a teško je vjerujem onima koji daju znati kome je uistinu najpotrebnije...nemogu tu ništa,ako mi se tko javi biće nam drago ako ne valjda će mo se snaći nekako...ipak hvala da se bar neko javio.svaka čast za toliko curica,mora da je koliko i lijepo snjima toliko i teško,ali ljubav prema njima sve prevlada.ja bi za svoje sve u životu učinila samo da njima bude dobro...lijep pozdrav iz karlovca
enna126 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 11:04   #54
enna126 jesi uspjela naći štogod? ajde mi se javi na pm imam i ja neke stvari pa da se dogovorimo oko preuzimanja
ja sam u Zg ali to nije problem
Te-te is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 22:29   #55
studentica sam.nezaposlena,bez ikakvih prihoda mjesečno,osim 100tinjak kuna koje mi daju roditelji...
imam hrpu odjeće,obuće,nakita koje nemam kako prodati,a trebaju mi novci- second hand shopovi ne otkupljuju,
i sad mislim da ću to pokloniti, jer šteta je baciti ,
znači da stavim na darujmo.net?
žohar34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:28   #56
vidim da je tema od 2008 ali svejedno moram pitati da li koja od Vas koja daje tu robicu ima robe za dečka; to je za mog brata-trećeg ali budući da je dosta razlike među nama(24 godine) ništa od prijašnje braće nije se očuvalo. rodio se 31-03 znači nema niti tjedan dana, stoga bi molila svakog tko ima nešto što bi nam moglo koristiti da mi se javi putem foruma ili na [email protected].
hvala i lijepi pozdrav
mateja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 19:46   #57
Wink ..

ja imam dvije curice,točnije blizankinje koje sad imaju 10 mjeseci,pa je većinom robica u rozoj boji ali bi mogla nešto naći neutralne boje koja bi odgovarala i dečku...neće biti toga puno,možda par komada ali je očuvano jer su samo moje cure obukle par puta...ako bi htjeli javite mi radi preuzimanja...pozdrav
enna126 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 10:18   #58
pa ako bi se pronašlo nešto,naravno da bi koristilo! ja sam sa Krka, ali ako mi to pošaljete autobusom,ja to mogu dočekati ovdje u Krku. to uopće nije problem, šoferi su jako pažljivi što se toga tiče. samo da vas pitam-koliko tražite za te stvari?

hvala još jednom
mateja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 10:41   #59
Smile

bože sačuvaj da bi tražila nešta za to...rado ću pomoći i zato i javljam se...dogovorićemo se na pp kad da pošaljem i na čije ime...već danas ću pripremiti robicu ...
enna126 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 13:23   #60
možda malo kasnim, ali... ja svu robu i stvari nosim na centar za socijalnu skrb i znam da oni sve to daju onima kojima je to potrebno. za razliku od caritasa/crvenog križa koji ili ne žele uzeti ili uzimaju samo određenim danima u tjednu, u oređeno vrijeme. tamo odnesem kad ja to hoću i sve prime, a znaju i sami organizirati prijevoz za veće stvari...
pure_poison is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.