Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2009., 16:49   #1
google chrome

zanima me,zašto mi se stalno ruši google chrome?
npr,igram neke igrice na facebooku i stalno se sruši i kaže da se srušio dodatak shockwave flash...šta da radim?
malenadv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 20:48   #2
probaj reinstalirat flash, možda novija verzija pomogne.
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 00:35   #3
instalirala sam adobe flash player 10 i opet mi se ruši...
mijenjala sam danas i windowse..neznam u čemu je problem više :/
malenadv is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 01:58   #4
Kako to misliš mjenjala si Windowse???Reinstalirala si ih ili???

Usput...jesi li napravila prvo UNINSTALL Flash playera prije instaliravanja novog?Ako nisi,napravi to...

Jesi li probala igrati te igrice sa recimo Microsoft/Windows Internet Explorerom?Ako jesi,dali se i on ruši???
S.T.A.R.S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 21:27   #5
reinstalirala sam ih...
uninstall sam al opet...
i ruši mi se i mozilla i ie..
malenadv is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 21:38   #6
Quote:
i ruši mi se i mozilla i ie..
Probaj sa Operom.
Neznam ima li ikakve veze sa tim ali stavi neku stariju verziju Flashplayera i instaliraj Javascript.
__________________
Moj novi komp:2x VGA SAPPHIRE ATI HD5870 1GB DDR5 HDMI, DVI, DISPLAY PORT DX11,HDD 500GB WD SATA-300 16MB 5000AAKS,MB GIGABYTE EX58-UD4P Sck.1366,2x DDR III 4GB (2X2GB) 1600MHz Patriot Extreme Series PGS34G1600ELK,INTEL CORE i7-920 BOX 4x 2.66GHz 8MB L3 Sck.1366
Super64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 21:42   #7
ma imala sam prije stariju verziju i mislila sam da je problem u windowsima i onda sam ih reinstalirala al opet sve isto...javu imam intaliranu..
malenadv is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 17:11   #8
google chrome

ovako..imam jedan problem koji me muci vec dugo a ne znam ga rjesiti..
imam google chrome...kada ulazim na neku stranicu i mijenjam neke postavke (text, izgled) pomocu naredbe Pregledaj element..ne znam kako poslije spremiti promjene
je li to moguce??
sara599 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 19:25   #9
Pomoću toga ne možeš mijenjati postavke. Postavke se mijenjaju u opcijama programa Chrome. To ti se nalazi tamo desno gore - ikona ključa, a zatim "Opcije" pa tab "Napredno" i tu možeš mijenjati veličinu fonta, izgled fonta i slično.
WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 16:52   #10
nažalost, ništa od te tvoje zamisli..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 14:47   #11
ovako ... i ja imam problem sa google chrome.. kad sam na facebooku i kada pregledavam prijatelje od nekoga ili učlanjene članove grupe,ili obožavatelje nekih stranica neće mi odmah učitati sve prijatelje na onoj stranici .. npr. kada skrolujem do nekog 30 člana, nakon njega prikazuje samo bijelu stranicu. A čudno mi je to.. Zna li tko rješenje ovoga ?
havingot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 12:34   #12
imam GC,radi super i bolji mi je od win..imam pitanje,chrome pamti zaporke,i sad sam jednom na log in stranici od fejsa kad me pitao dal da pamti sifru slucajno stisnuo nikad za ovu web lokaciju i sad svaki put moram ukucavat sifru,ima nacina da me opet pita?
tomy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 15:50   #13
http://www.google.com/support/chrome...?answer=156325

__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 12:23   #14
Quote:
havingot kaže: Pogledaj post
ovako ... i ja imam problem sa google chrome.. kad sam na facebooku i kada pregledavam prijatelje od nekoga ili učlanjene članove grupe,ili obožavatelje nekih stranica neće mi odmah učitati sve prijatelje na onoj stranici .. npr. kada skrolujem do nekog 30 člana, nakon njega prikazuje samo bijelu stranicu. A čudno mi je to.. Zna li tko rješenje ovoga ?
Isti problem imam, ljudi ako znate, pomagajte...
__________________
Everybody lies!
Dr House is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 12:19   #15
E imam pitanje za Chrom.

Mogu li kad izlazim van iz Chroma a imam otvoreno vise tabova da ih zapamti, pa kad ga pokrenem da ih opet ucita, kao FF, Opera...?

I Ima li bookmarks na Chromu...

I da, sto me jako zivcira. Kad namjestim velicinu stranice (ctrl sa +), pa kad ponovno udjem u nju vrati mi se kako je prije bilo, ako tko zna...
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 13:36   #16
Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post
E imam pitanje za Chrom.

Mogu li kad izlazim van iz Chroma a imam otvoreno vise tabova da ih zapamti, pa kad ga pokrenem da ih opet ucita, kao FF, Opera...?

I Ima li bookmarks na Chromu...

I da, sto me jako zivcira. Kad namjestim velicinu stranice (ctrl sa +), pa kad ponovno udjem u nju vrati mi se kako je prije bilo, ako tko zna...
Naravno da ima bookmarkse, lijevo od http linka imaš jednu zvjezdicu, stitsni ju i bit će ti dodana u bookmarkse, a oni ti se nalaze s desne strane, imaš dvije strelice udesno, tu stitni i tu ti se svi tvoji bookmarksi nalaze...
__________________
Everybody lies!
Dr House is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 14:09   #17
Quote:
Dr House kaže: Pogledaj post
Naravno da ima bookmarkse, lijevo od http linka imaš jednu zvjezdicu, stitsni ju i bit će ti dodana u bookmarkse, a oni ti se nalaze s desne strane, imaš dvije strelice udesno, tu stitni i tu ti se svi tvoji bookmarksi nalaze...
A znam da ima, a ja se slomio trazec po opcijama, a jednostavno je nisam vidio

I ako ima jos tko odgovora na gornje dvi stvari....
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 17:14   #18
svi dodaci na google chrome su besplatni, jel tako
lollipop45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 17:27   #19
Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post
Mogu li kad izlazim van iz Chroma a imam otvoreno vise tabova da ih zapamti, pa kad ga pokrenem da ih opet ucita, kao FF, Opera...?
Može se. Kolko sam ja skužila, postoje dva načina, jedan je znači:
ideš na opcije > osnove > i staviš da ti Prilikom pokretanja ponovno otvori stranice koje su posljednje zatvorene

to je to ..ah,ja sam veliki obožavatelj Chromea još od prvog dana


Quote:
lollipop45 kaže: Pogledaj post
svi dodaci na google chrome su besplatni, jel tako
pa da
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 17:34   #20
dobro. ja ih prvo instaliram, pa tek onda gledam.
a koje dodatke vi imate? ja imam facebook beauty,facebook photo zoom,evernote,feedly. evernote bas i ne znam koristit
lollipop45 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.