Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2011., 15:02   #81
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Joj Lefti, ovo je bilo dobro
Strašni staf kolje maltezera iz više pokušaja
Komedija..
Ma ne Pimpinell - obrnuto

S tim da su moji maltezeri bili skroz cool i nimalo histerični.

Najbolja mi je fora bila žena od 1,90 m i doobrih 130 kg jedne godine u Crikvi. Ušla ja sa Maltićem od 3 kg na lajni u neki butik a ona vrisnula punim plućima (doslovno!) i skočila na stolicu uz kreštanje - maknite ga, maknite ga!!! Čista paranoja i histerija!
Pobjegli smo glavom bez obzira da primadoni ne puknu pluća a meni bubnjić.
.
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 15:22   #82
ja u kvartu imam jednu stariju ženu s nečim malim i čupavim. nije ni pudla ni jorki ni shica ni maltezer, nešto deseto. ugl. žena nikad ništa nije skomentirala verbalno ali mislim da je dovoljno to što svaki put strpa tog psića pod mišku kad nas vidi i trk u suprotnom smjeru onak... naučila sam stavljati fotke onosnasamsijako: pa možete pogledati o kojoj nemani je riječ na sibirskom haskiju
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 16:13   #83
danas sam ja dobila pitanje ma je li to bostonski terijer, ostala sam zujat, ok ima raspored boja kao oni al come on , pa bostonac je nebo i zemlja sa stafom a mozda imam prekrivenog bostonca, tajni agent
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 00:28   #84
koja tema
mi imamo dobre upade... i stalno se vrte isti ..hahaha
Rangirani po učestalosti idu


1. "Zašto se trese i tko ju je zlostavlja"

2. " Vidi ovoga, ka lisica je "

3. "Joooj, vidi gleda me ka srna"...

4. Vidi, nema pola uha : ( a zapravo je samo jedno uho dignuto, jedno spušteno..)

5. ..i standardno " Jel grize ? "

Najbrutalni ulet je definitivno bio
" Tribate vi lipo uspavat tog pasa i udomit novoga...
Šta će vam kad se tako boji svega! Vidite kako je moj društven .."

Reče vlasnica psa i ljubiteljica životinja...
Al ostala je živa
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
M.L.F. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 13:11   #85
Hehe fora tema

Kod nas uvijek isti komentari, klasika

- " Ajmee kak je slatki, buci buci bu " - ovaj komentar dobivamo svakih par metara
- " Jel to štene? Kak je tak mali? "
- " Hehehe kaj to ide na baterije, jeste ih napunili.. "
- " Uuuu krvoločan pas, trebao bi brnjicu nositi.. "
- " Koja je to pasmina.."
- " Jel muško il žensko.. "

Itd itd

Btw imam jorkića, 2,3 kg
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 13:24   #86
Meni su najčešći oni kako me bude pojela sa 7 godina kad joj se okrene kvrga,ali sam neki dan čuo nešto sasvim novo,kaže baba kako me nije sram šetati tu dogu,pojede kao dva čovjeka, a ljudi gladni nemaju za kruh

mislim wtf
__________________
Mudar si samo onoliko koliko si svjestan svog neznanja....
DorianGrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 13:35   #87
Quote:
DorianGrey kaže: Pogledaj post
kaže baba kako me nije sram šetati tu dogu,pojede kao dva čovjeka, a ljudi gladni nemaju za kruh
ma ne... super baba!

meni je pesica dobila demodikozu nedavno. veli veterinarka: "Pa jasno kad je tako lijepa!" onda je uslijedio moj wtf?!!
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 13:44   #88
Quote:
DorianGrey kaže: Pogledaj post
Meni su najčešći oni kako me bude pojela sa 7 godina kad joj se okrene kvrga,ali sam neki dan čuo nešto sasvim novo,kaže baba kako me nije sram šetati tu dogu,pojede kao dva čovjeka, a ljudi gladni nemaju za kruh

mislim wtf
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 14:09   #89
'Joj kako lijep pas...baš je lijep...'
'kako je sladak..'
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 14:54   #90
imam bernskog (prošli je isto bio bernski)

"mama, vidi beethoven!" iliti bernardinac, ali to su klinci pa ajde
"to nije pas to je govedo"
"vidi crni tornjak"

naj naj biseri
"ajme kako je sladak, da bar može ostati tako mali"
"pa može pas ostati mali, samo uzmete malu pasminu"
"al to nije to"
""

jednom je žena, koja je hodala sa suprotne strane ceste, uzela bebu iz kolica i počela urlati da maknem tu odvratnu džukelu od njene bebe.
ja sam bila na drugoj strani ceste, pas na lajni, šnjofka oko drveta, kad je čuo ciku, zabrijao je da me napada i počeo lajat na žensku. onda je ženska zašutila, spremila bebu u kolica i otrčala. mislim da ima ozbiljnih problema...

mene i Beru već sad ljudi zaobilaze jer se boje, a bebica ima 5 mjeseci.
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 16:39   #91
Quote:
DorianGrey kaže: Pogledaj post
Meni su najčešći oni kako me bude pojela sa 7 godina kad joj se okrene kvrga,ali sam neki dan čuo nešto sasvim novo,kaže baba kako me nije sram šetati tu dogu,pojede kao dva čovjeka, a ljudi gladni nemaju za kruh

mislim wtf

Isti sam komentar jednom dobila, doslovce : **bem tebe i tu đukelu a ljudi gladni..
Rekla sam da ga planiram oderat i na ražanj nakon što ga dobro udebljam, hoće li se pridružiti?



reko mi da sam luda
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 20:21   #92
ja sam svojoj labradorici neko vrijeme stavljala oprsnik. i jednom tako za vrijeme šetnje maximirom, ona je bila na lajni i vukla, a neki čovjek nas je u prolazu počeo podjebavat u stilu uuuu kako opasan pas, to je rotvajler jel da, taj sigurno grize
valjda zato kaj sam je vodila na lajni i još s oprsnikom, umjesto da je pustim. nemam pojma.

inače su komentari prilično pozitivni i uobičajeni.
oulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 10:56   #93
Mi iz setnje stojimo i cekamo lift, stari covjek, citaj "grob"stane na samom ulazu i pas zalaje malo na njega, ja kazem nece on ne brinite i na lajni je i mali i kaj ja znam, kaze on "necu se s psom vozit"..a ja njemu, "ne gospodine, mi se s vama necemo vozit" i opet on ponavlja, rekoh "mi se s vama ne zelimo vozit", a 2 su lifta niko ga ne tjera da se vozi s nama i odemo mi, a opce nije skuzio, ma svastanormalno ako je neko , ja uljudno uvijek pitam, mozemo li s vama, tak sam nekidan pitala covjeka, a on me cudno gledo "zasto ne bi mogli"..eto zasto
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 18:16   #94
najluđe što sam čula: gle kinezera (peki) u kaputu
__________________
and you, you make me run and you, you make me want to live...for you
Ami13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 18:27   #95
Quote:
DorianGrey kaže: Pogledaj post
Meni su najčešći oni kako me bude pojela sa 7 godina kad joj se okrene kvrga,ali sam neki dan čuo nešto sasvim novo,kaže baba kako me nije sram šetati tu dogu,pojede kao dva čovjeka, a ljudi gladni nemaju za kruh

mislim wtf
Hahahaha prejako....al šta ljudi sve neće izvalit
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 20:09   #96
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
danas sam ja dobila pitanje ma je li to bostonski terijer, ostala sam zujat, ok ima raspored boja kao oni al come on , pa bostonac je nebo i zemlja sa stafom a mozda imam prekrivenog bostonca, tajni agent

zakaj se podarzumijeva da bi svi ljudi ovoga svijeta trebali znate sve pasmine ovoga svijeta?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 20:26   #97
Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post
Hahahaha prejako....al šta ljudi sve neće izvalit
Pa jbt kao da sam ja i moj pas kriv za glad u svijetu,ok ne mogu reći da joj nije bolje neg nekim ljudima,ali šta sad ja da radim,pa ja se odričem toga,ne ta baba ili neko drugo,mislim wtf...da ne komentiram dok sam bio sa bivšom pa ona ode u šetnju,redovno je primala komentare tipa:
"Bolje da vodiš djete nego psa"...ja sam bar tog djela pošteđen
__________________
Mudar si samo onoliko koliko si svjestan svog neznanja....
DorianGrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 21:04   #98
UUUU to ja znam čuti redovito... " Pa bolje vam je da dijete šetate a ne tu đukelu" hahaha. Ali zato kad vidim tko šeta tu djecu....tješim se.
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 22:44   #99
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
zakaj se podarzumijeva da bi svi ljudi ovoga svijeta trebali znate sve pasmine ovoga svijeta?
mozda zato kaj se vidi iz aviona?

( ne nije ovo moja, al nije ni daleko izgledom od nje)

mislim kaj neki dan sam i ja provalila zenskoj da mi pas slicni na svicarskog bijelog, pa zena rekla da je haski cisto bijeli, a covjek neb nikad rekao ostali smo svi na livadi zbunjeni. al za bostonca i stafa se bash vidi
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 23:05   #100
Ma vidi se svašta, ali neke ljude ne zanimaju psi i pasmine do te mjere da znaju razlike. Švicarski ovčar je pas cca 8-10 cm viši i cca 5-7 kg teži od haskija, ima izrazito različitu glavu (duga njuška, velike uši, obli čelo), te drugačije nosi rep (spušten do paralelan s leđima). Nije baš da se "baš ne vidi". Tako se meni smije frendica kad za holstein kravu izvalim da je frizijka. I jbg.

Mene zapravo najviše iritira kad me zaustave ljudi s psima iz šinteraja, kao danas s šarplanincem... divan, krasan, buci buci, svi ga izžnarali; pitali dakako odakle mi pas... kažem tako je i tako, oni odmah "fuj, iz šinteraja".
E pa jbg.
__________________
Spasite život...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.