Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2013., 16:23   #1
Talking Ženetine, rekreirate li se štogod?

Seks nije uključen. Jasno je da ga svaka forumašica koja drži do sebe upražnjava redovno i često, uredno i prljavo.

Tenis, fitness, yoga, trčanje, na planincah, plivanje...? Što prakticirate da biste ostale fit?

Jeste li kampanjke ili štreberice?

Zadnje dvije godine uredno atrofiram , no sada sam odlučila (ponovo ) postat sex bomb!

Ajmo na sunce tips & tricks za postizanje i ostanak u dobroj formi!

Koja je tajna vašeg sjajnog izgleda?
Iceland is offline  
Old 11.08.2013., 17:07   #2
Muk i tišina na temi.
Ljeti skoro svakodnevno plivanje, 2 puta dnevno. Tu i tamo rolanje, u zadnje vrijeme uspjevam i trčati. A daleko najdraža mi je bila faza borilačkog sporta. Zadnjih godinu dana nisam išla zbog seljenja, ali planiram naći novi klub.
Ariana B. is offline  
Old 11.08.2013., 17:09   #3
trčala ne bi niti da mi život ovisi o tome.
Splenda is offline  
Old 11.08.2013., 17:10   #4
Kakva tema. Mi smo sve prirodno lijepe i utegnute.


Idem na pilates, u biti, mješavinu pilatesa, callaneticsa, joge, korektivne gimnastike i još koječega, kako mi instruktorici dođe. Zimus sam plivala. Kampanjka sam, ne baš ono najgora da se sjetim u svibnju da se ničime nisam bavila, ali desi mi se da preskočim redovito vježbanje. I uvijek se vidi kad počnem zabušavati jer jedem ko sedmorica gladnih pa mi se odrazi na ono što bi trebao biti struk.

Trčala bih jedino pred lavom.
klonka is offline  
Old 11.08.2013., 17:11   #5
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
trčala ne bi niti da mi život ovisi o tome.
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Trčala bih jedino pred lavom.
Otprilike se slažem s vama. Mrzim trčati, ali sam se u zadnje vrijeme natjerala i tako mi je dobro išlo da sam sad puna volje.
Ariana B. is offline  
Old 11.08.2013., 17:15   #6
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post

Trčala bih jedino pred lavom.

http://www.youtube.com/watch?v=D-ie_aFsfb8

Ja sam prije puno vozila bicikl, sad više ne. volim trčanje.
razmišljam si da se upišem na squash.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Old 11.08.2013., 17:15   #7
Najcesca i najdraza rekreacija su mi trcanje do frizidera i kopanje po njemu.
Jos ako ima kolaca...

Ponekad prosetam na lokalno brdo...iz gusta i zbog prirode, ne zbog toga sto mislim da ce to pomoci mojoj zaobljenoj liniji.

Ljudi koji uspjesno mrsave oko mene su se odrekli - hljeba i slatkisa (gazirani sokovi, kolaci, keksici, sve je ukljuceno pod "slatkise").
A oni koji se uspjesno zatezu uz mrsavljenje koriste teretanu, plivanje ili aerobik vjezbe.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 11.08.2013., 17:17   #8
Po ljeti redovito samo vozim bicikl navecer.
Sve drugo mi je pretesko Cekam jesen za povratak drugim aktivnostima.

Sent from my Pink Unicorn
Ruralna is offline  
Old 11.08.2013., 17:18   #9
moji sportovi su: šah, minigolf i biljar.
Splenda is offline  
Old 11.08.2013., 17:22   #10
kad si nabavim dečka onda ću vjerojatno početi prakticirati i penjanje na stijenu.
Splenda is offline  
Old 11.08.2013., 17:23   #11
ja ću se rekreirati.....ću,ćeš,će,ćemo,ćete,će.....
Simpsolina is offline  
Old 11.08.2013., 17:25   #12
Bože što ste neozbiljne.
Ariana B. is offline  
Old 11.08.2013., 17:25   #13
nabijam misicnu masu pa radim bodyweight, serije tricep dipsa, squatsa itd. i Asylum vol. 2
I ne bojim se misica niti da bum premisicava. mene veseli to da bum cvrsta
__________________
Look like a lady, train like a beast.
ganar is offline  
Old 11.08.2013., 17:26   #14
Kad su temperature iznad 23, ne bih se rekreirala zaista ni da mi život ovisi o tome, iako ne znam kakva bi to situacija bila.
Ljeti mi je rekreacija hod po obitavalištu i eventualno kretanje stepeništem (ovo je hard core rekreacija na +37).
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 11.08.2013., 17:26   #15
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post

Trčala bih jedino pred lavom.
Ja bih legla i pravila se mrtva

To mi je i uobičajena rekreacija
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Old 11.08.2013., 17:27   #16
Quote:
ganar kaže: Pogledaj post
nabijam misicnu masu pa radim bodyweight, serije tricep dipsa, squatsa itd. i Asylum vol. 2
I ne bojim se misica niti da bum premisicava. mene veseli to da bum cvrsta
A možeš nam ovo prevesti na, ono, neki jezik kojeg i mi kužimo?
Ariana B. is offline  
Old 11.08.2013., 17:29   #17
jednom sam veslala. svega par puta izvrnula kajak.
bokte, pa ja sam sportašica.
Splenda is offline  
Old 11.08.2013., 17:32   #18
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
A možeš nam ovo prevesti na, ono, neki jezik kojeg i mi kužimo?
pardoncek
vjezbe s vlastitom tezinom, za ruke, dobre noge i dupe i Insanity Asylum 2 koji je opcenito program kaj pomaze za misicnu masu.
Inace imam problem sa preniskom kilazom jos od 8 razreda a obozavam sport i rekreaciju, a zdrava prehrana mi je uvijek bila bolja, stovise, previse jedes toga a i dalje premalo unosis pa mos puno jest na tom rezimu. i fino
__________________
Look like a lady, train like a beast.
ganar is offline  
Old 11.08.2013., 17:33   #19
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Muk i tišina na temi.


ja sam je otvorila. i zatvorila

vozim bicikl al ne rekreativno, vec ono, kad trebam nekud ic idem biciklom... iako mi uopce tesko ne pada, mogu ladno prec 20 kilometara...

isla sam aktivno na tae bo dok nisam istegla tetivu... tae bo mi savrseno odgovara jer se vjezba na glazbu koju volim, brzi ritam, skakutanje, kickovi... stalno nesto novo i nije dosadno... osjecam se tako savrseno istroseno nakon njega, presretna od endorfina

trebala bi ponovo krenit s obzirom da mi je tetiva ok al malo sam psihicki u klincu u zadnje vrijeme pa mi se ne da

Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
moji sportovi su: šah, minigolf i biljar.
nelosa ideja
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 11.08.2013., 17:37   #20
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
vozim bicikl al ne rekreativno, vec ono, kad trebam nekud ic idem biciklom... iako mi uopce tesko ne pada, mogu ladno prec 20 kilometara...

isla sam aktivno na tae bo dok nisam istegla tetivu... tae bo mi savrseno odgovara jer se vjezba na glazbu koju volim, brzi ritam, skakutanje, kickovi... stalno nesto novo i nije dosadno... osjecam se tako savrseno istroseno nakon njega, presretna od endorfina

trebala bi ponovo krenit s obzirom da mi je tetiva ok al malo sam psihicki u klincu u zadnje vrijeme pa mi se ne da
E tako i ja isto, biciklom samo do faxa i grada. Dosadno mi je voziti biciklu ovako za rekreaciju. Možda kad bi otišla negdje na put pa po nekakvim šumama, brdima i dolinama.
A borilački sportovi me jedini dobro izmore. Probala sam s nekom vrstom pilatesa i koliko god da se umorim predosadno mi je stalno ležati na strunjači i lopti. Moram skakati i tuć se.
Ariana B. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.