Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2015., 10:25   #61
Proslo je super, bojala sam se anestezije zbog godina i kako ce ona sve podnijeti, ali ne da se Sulica.
Sad je zamotana, od sutra previjanja pa dalje oporavak sve do vađenja konaca.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 10:59   #62
eto
želimo brz oporavak Suli
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 12:12   #63
Super
Brzo se oporavite, ona naročito, pa se družimo
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 12:30   #64
Sjajna vijest, Afra!
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 17:03   #65
Hvala vam!
Da samo vidite, zamotana cijelo bedro sa brnjicom kad uleti u ambulantu, vise ne pita.
Sad se posvadi odmah sa svim psima koje zateknemo a onda u ambulanti se pak trese kao šiba od straha i piski od straha.
Onda na izlasku opet liječi frustracije i strahove u čekaonici a cim izađemo vesela curka kao da nista nije bilo i to nema veze s njom.
Samo da sve zaraste a kad izvadimo sve za dva tjedna krećemo u oporavak i malo steći kondiciju jer sad puno lezi.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 08:29   #66
Relativno je kad kažu za alergicare, ovisno na sto je pas alergičan tocno.
Slucajno vidjela da je prvi sastav na popisu riza a evo moja je alergična bas na rizu između ostalog.
Treba uvijek pročitati dobro sastav ako imate alergicnog psa na hranu pa vidjeti, ako uzimate već dehidrat.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 20:34   #67
baš mi je drago čuti da je operacija dobro prošla.
kužim strah od operacije, no stvarno si dugo skupljala hrabrost. dobro da je sula u djevojačkoj formi unatoč godinama.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 20:45   #68
sad tek vidim.

drago mi je da se oporavlja. sretno
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 18:10   #69
Molim za savjet ako netko zna.
Imam ženku retrivera (stara skoro 8 mj.) i jutros primjetim trag krvi oko spolovila. Ne znam o čemu je riječ Želim ju sterilizirati pa ako može savjet kad je najbolje, odnosno je li dovoljno stara da se to napravi?
ančica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 19:17   #70
Pocela se tjerat... Sad ju cuvaj i cekaj da joj prodju ti dani u mjesecu...
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 20:03   #71
Quote:
ančica11 kaže: Pogledaj post
Molim za savjet ako netko zna.
Imam ženku retrivera (stara skoro 8 mj.) i jutros primjetim trag krvi oko spolovila. Ne znam o čemu je riječ Želim ju sterilizirati pa ako može savjet kad je najbolje, odnosno je li dovoljno stara da se to napravi?
Dobro ti kaže Damien: počela se tjerati. Ako je misliš sterilizirati, dogovori se za termin kroz neka 2-3 mjeseca, dok se krvne žile ponovo suze, da ne bi psicu dovela u opasnost o pretjeranog krvarenja za vrijeme operacije. U međuvremenu ne puštaj je s lajne, zaobilazi potencijalne udvarače i općenito pazi da ne dođe do pojave malih goldenića.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 20:38   #72
Hvala na savjetima To sam i mislila al' nisam bila sigurna jer me je bilo strah da nije neki urinarni problem. Inače je vani u dvorištu i sad je moram preko noći zatvorit u ostavu vani jer me strah da će potrgat ogradu koja je inače slaba.
ančica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 20:56   #73
Quote:
ančica11 kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetima To sam i mislila al' nisam bila sigurna jer me je bilo strah da nije neki urinarni problem. Inače je vani u dvorištu i sad je moram preko noći zatvorit u ostavu vani jer me strah da će potrgat ogradu koja je inače slaba.
I ne samo to. Pazi je i preko dana. Gledam ja danas popodne svoju malu radodajku (labradoricu): prolazi susjeda s JRT-om kojeg inače uopće ne doživljava, kao, pa što, malo veća igračka. Danas su se jezicima izljubili i izgrlili kroz ogradu, onda se mala kurvetina protrljala o rešetke (ograda je čvrsta), ono, vidi me kako sam zgodna, a na kraju sjela i okrenula mu leđa. Samo je još falilo da se ponudi kroz ogradu. Ne ide više u vrt bez nadzora.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 14:30   #74
Quote:
pikuli kaže: Pogledaj post
baš mi je drago čuti da je operacija dobro prošla.
kužim strah od operacije, no stvarno si dugo skupljala hrabrost. dobro da je sula u djevojačkoj formi unatoč godinama.
Hvala pikuli i Atlantis.

Bas djevojačka forma, to me zafrkava trenutno.
Potpuno je aktivna i prepuna energije, a ne bi trebala puno biti aktivna zbog šavova.
Kod veta je urnebes, shvatila je proceduru pa sad negoduje non stop na stolu, zeli trčati po vani, stalno bi se valjala kad je na krevetu...
Pune ruke posla da bude koliko toliko mirna!
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 09:40   #75
Afra, tek sada vidim, krasna je ovo vijest! Predivno je da oporavak tece tako dobro! Drzim fige da se nastavi u revijalno dobrom tonu
varijabilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 14:16   #76
eto malo upozorenje:
http://www.glasistre.hr/vijesti/pula...jesnoce-366231

Od poznanice pas neki dan pokakao taj mamac, srećom ostao je tako u pakiranju neoštećen, a drugom je pas to isto pokakao i imao par dana proljev ali je bio ok...
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 14:34   #77
Quote:
koraVoda kaže: Pogledaj post
eto malo upozorenje:
http://www.glasistre.hr/vijesti/pula...jesnoce-366231

Od poznanice pas neki dan pokakao taj mamac, srećom ostao je tako u pakiranju neoštećen, a drugom je pas to isto pokakao i imao par dana proljev ali je bio ok...
To je vijest iz 2012. Jesenas kad je bila ta akcija u Zg-u, bila je obavijest u svim medijima.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 15:12   #78
ma ok vijest je stara al samo da znate o čemu je riječ jer je ponvo počela akcija i opet ih ima u prirodi
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 15:53   #79
E vidis i moja je neki dan ga ispovracala (U komadu) skupa sa travom. Nisam imala pojma sta je to, hvala na linku. Inace, na nasipu ga je najvjerojatnije pojela....
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 19:27   #80
I kod nas bi se nešto ovakvo trebalo vrtiti na televiziji.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.