Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2012., 22:44   #1
Felge na Hyundai Accent 6jx13 ET 13?

Pozdrav! Nedavno sam kupio Hyundai Accent 1.3 2001 god. na njemu su original gume 175/70/13 na celicnim felgama. Planiram na njega montirati felge od BMW-a E 21 6jx13 ET 13 s istim gumama. Ono što me brine je ET, felge stanu i ne ribaju u rub blatobrana. Zanima me dali bi to utjecalo na vozne osobine i dali bi uzrokovalo kvarove ovjesa?
mibajkeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 23:31   #2
Ma kaj nebi pasalo, jel ET 40 ili 13, jel centralna rupa 57 ili 54 mm koga to još brine, bitno da se može našarafit i teeeeraj. A još ako ostaviš poklopce od BMW-a na felgama neće ti bir ravna u tri okolna sela.

Ako nisi skužio sarkazam - kak ti uopće ovakvo pitanje padne na pamet? Osim slučajnosti da su broj i razmak rupa isti NIŠTA drugo na te dvije felge nije isto.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 10:00   #3
Sva sreća da na forumu ima ovako pametnih ljudi! Stari moj ti si doktor znanosti! Nadam se da ces i dalje pomagati ljudima, tko zna, mozda zavrsis u mirovnoj misiji kao savjetnik kako na suncu ispec pogacu! Jer ako svima dajes tako jednostavne i konkretne odgovore ne vidim razlog zasto te ne zovu!

Ako nisi skuzio sarkazam... Baš me briga!
mibajkeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 10:07   #4
ja kad sam imal kantu od auta meni je bilo u interesu da ne privlacim pozornost

znaci ostavi kak je, otfuraj ga na pranje, kupi nove gume, napravi servis, neke lijepe ratkape iz getroa uzmi...i vozit ces se ko covjek a ne ko tunirana seljacina
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.