Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Networking

Networking Mreže i sve oko njih. Žično, bežično, protokoli, servisi, administriranje mreža, serveri, ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2013., 10:46   #1
Pojačati domet wlan-a pomoću repeatera

Pozdrav,

morao bi pojačati domet i jačinu wlan signal kako bi u cijeloj kući ( 3 etaže ) mogao imati dobar signal. Glavni router mi se nalazi na 3 etaži. Planirao sam staviti neki repeater na drugi kat i tako rasporediti signal po cijeloj kući.
Kao glavni router koristim Huawei HG530u od Vipa-a i također posjedujem Thomson ST 780i WL koji bi koristio kao repeater.

Da li netko zna kako složit ovo da funkcionira? Da li je to moguće izvesti sa ova dva routera?
Već sam dosta pokušavao sa nekim uputama sa interneta ali nisam uspio rješit. Nigdje nemogu pronaći neke upute baš za ovaj Huawei router.

Hvala unaprijed na pomoći.

Darko
ibumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 02:05   #2
Teško između ta dva :/
Možda neki sa WRTom da se spaja na Huaweia.
2_Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 09:57   #3
Ako kupim neki repeater da li onda može funkcionirati sa Huaweiem? Mislim na repeater baš za tu svrhu proširenja signala? Koji bi bio za preporučiti?

Hvala unaprijed
ibumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 15:53   #4
Nikad nisam imao Huaweia u ruci, nemogu ti reć napamet. Trgovci u nekim trgovinama su prilično susretljivi i dat će ti da probaš prije nego kupiš. Odneseš svoj router u trgovinu i zamoliš ih da probaš
2_Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:41.