Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2013., 00:29   #201
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
U TOM DOKUMENTU POGLEDAJTE 1 ČLANAK 2 ČLANAK 3 ČLANAK ČETRTI i svagdje ćete vidjeti da s epominje prelatnički ugovor
Kod zaključivanja usluge potpisuješ dva ugovora.

1. Kupoprodajni u kojem potpisuješ da uzimaš od njih reciver po cijeno od 449,99 za gotovinu ili sa 6,23% kamate(479,76) na 24(može i na 6 ili 12) rate.
Ugovorom se obavezuješ da će otplatiti prijemnik uz jedan od načina plaćanja i ništa više.

2. Zahtjev za zasnivanjem pretplatničkog odnosa.

Na zahtjevu navodiš koje bukete želiš i želiš li promocijsku ponudu(2 mj. za 1 kn.).
Na zahtjevu ima 15 stavki i u niti jednoj se ne spominje obvezujući vremenski period.
anstic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 00:30   #202
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
ž
Pogledaj dokument Specifikacije posebne promocijske ponude za nove pErplatnike
Stavio sam vezu al neznam jel radi , stavio ju je i netko drugi već .

https://www.evotv.hr/filestore/26/posebne_promocije.pdf

u njemu u poslednjoj 9. točki piše:OVA PROMOCIJSSKA PONUDA MOŽE SE ISKORISTIT SAMO JEDNOMNA SVAKOM KORISNIčKOM UREĐAJU

Onda u tački 4 : PRI SKLAPANJU PREPLATNIČKOG UGOVRA preplatnik će odabrati 3 tri programska buketa prem svojem izborukoji ulaze u ponudu Moja 3 buketa a kojima će s ekoristi u slućaju da ne otkaže uslugu evo tv
nakon isteka promocijskog razdoblja, i to po redovitoj cijeni navednoj po važećem cjeniku. itd td
Promocijska ponuda se odnosi na hbo besplatno i bukete za jednu kunu. čitaj pozornije. Tri buketa su nužna, moguće je uzeti više i njihova cijena je 69kn uvijek! Sad i nakon dvije godine... Ako se ništa ne promijeni u međuvremenu naravno.
Pri sklapanju pretplatničkog ugovora ti znači da potpisuješ nekakav ugovor, ali on nije definiran na određeno vremensko razdoblje i možeš ga prekinuti bilo kad bez bilo kakvih posljedica. To ti piše svugdje.
MRelec4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 00:33   #203
Quote:
ijelec4 kaže: Pogledaj post
Nemoj se glupirati. Nigdje ne pptpisujes ugovor na odredeni broj mjeseci i ne mogu te nikako natjerati da drugu godinu koristis uslugu, a pogotovo ne hbo. Od kud ti uopće druga godina kad možeš prekinuti i nakon dva mjeseca za 1 kn (Steta novaca za uredaj). Tocno je tako kako smo napisali i oni te ne mogu prisiliti na nista pa cak i da im svi otkazu (po trenutnom ugovoru). Ako naprave izmjene vrijedit ce samo za nove korisnike. Ja bi prvi uzeo zbog hboa na godinu dana, ali ne isplati mi se zbog cijene uredaja.

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

nemoj ti meni govorit nemoj se glupirati
da si stvarno zainersiran onda bih malo bolje pogledao na njihovoj stranici i našo da se uređaj može uzeti u preplatnički ugovor na 24 mj max . Tada ga plaćaš 20 kn mjesečno pogledaj

http://www.evotv.hr/buketi#tab1

na dnu pod Ostalo piše kako se sve mođe uzeti korisnički uređaj ili resiver
kako kažem ja.

Što se tiće ugovora pogledaj na njihovoj stranici pod uvjeti i ponuda

http://www.evotv.hr/uvjeti-i-ponuda

dokumentI opći uvjeti pdf i dokument posebne promocije i vidjet ćeš da se na par mjesta pominje preplatnički ugovor. A to što kažeš da te nemogu natjerat da koristiš HBO i drugu gosinu je istina donekle. Nemogu te natjerati več će ti 5 dana prije isteka prve godine tog promcijskog razdoblja poslat poruku da će se od tog i tog datuma HBO poćeti napalaćivati i ti ga imaš pravo otkazati .

Ako daju mogućnost da se prijemnik može uzeti na 24 mjesca rate .Onda je sasvim logično da se na naki način zaštite . A nemogu drugačije nego ugovorom. A preplatnički ugovori postoje.

Zadnje uređivanje Josip Miško B : 09.01.2013. at 00:45. Reason: tekla voda rodile šljive kuva se pkekmez pije vino
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 00:39   #204
Postoji pretplatnicki ugovor ali ne i ugovorena obveza, to nije ista stvar!!!!!!!!
__________________
covjek bez potpisa
sinke_28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 00:42   #205
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
nemoj ti meni govorit nemoj se glupirati
da si stvarno zainersiran onda bih malo bolje pogledao na njihovoj stranici i našo da se uređaj može uzeti u preplatnički ugovor na 24 mj max . Tada ga plaćaš 20 kn mjesečno pogledaj

http://www.evotv.hr/buketi#tab1

na dnu pod Ostalo piše kako se sve mođe uzeti korisnički uređaj ili resiver
kako kažem ja.

Što se tiće ugovora pogledaj na njihovoj stranici pod uvjeti i ponuda

http://www.evotv.hr/uvjeti-i-ponuda

dokumentI opći uvjeti pdf i dokument posebne promocije i vidjet ćeš da se na par mjesta pominje preplatnički ugovor. A to što kažeš da te nemogu natjerat da koristiš HBO i drugu gosinu je istina donekle. Nemogu te natjerati več će ti 5 dana prije isteka prve godine tog promcijskog razdoblja poslat poruku da će se od tog i tog datuma HBO poćeti napalaćivati i ti ga imaš pravo otkazati .

Ako daju mogućnost da se prijemnik može uzeti na 24 mjesca rate .Onda je sasvim logično da se na naki nain zaštite . A nemogu drugačije nego ugovorom. A preplatnički ugovori postoje.
Ti ne razlikujes osnovne stvari! Citaj s razumijevanjem (ODREDENI BROJ MJESECI) . Ako i dalje ne shvacas sta ti svi govorimo jbga vjeruj svoje ili pitaj nekog kome vjerujes.

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

Zadnje uređivanje MRelec4 : 09.01.2013. at 00:55.
MRelec4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 00:58   #206
Quote:
ijelec4 kaže: Pogledaj post
Promocijska ponuda se odnosi na hbo besplatno i bukete za jednu kunu. čitaj pozornije. Tri buketa su nužna, moguće je uzeti više i njihova cijena je 69kn uvijek! Sad i nakon dvije godine... Ako se ništa ne promijeni u međuvremenu naravno.
Pri sklapanju pretplatničkog ugovora ti znači da potpisuješ nekakav ugovor, ali on nije definiran na određeno vremensko razdoblje i možeš ga prekinuti bilo kad bez bilo kakvih posljedica. To ti piše svugdje.
Jel znaš da uređaj možeš uzeti na 24 mjeseca? Ako ga uzmeš na 24 mjesca onda itekako postoji točno određeno vremnsko razdoblje.

A to što kažeš da su tri buketa 69 kn i prve i druge godine .Za to sam im poslao email pa ću vidjeti šta će oni reći.
Ti mi možeš govorit i ostali tek kad uzmete uslugu prođe prva godina promocijsko razdoblje .A i dalje plaćate ta tri buketa po 69 kuna. Ovako ako nmete EVO TV il nije još završilo promcijsko razdoblje nemožete tvrditi da će te i poslije tri buketa plaćati 69 kuna.
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 01:01   #207
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
Jel znaš da uređaj možeš uzeti na 24 mjeseca? Ako ga uzmeš na 24 mjesca onda itekako postoji točno određeno vremnsko razdoblje.

A to što kažeš da su tri buketa 69 kn i prve i druge godine .Za to sam im poslao email pa ću vidjeti šta će oni reći.
Ti mi možeš govorit i ostali tek kad uzmete uslugu prođe prva godina promocijsko razdoblje .A i dalje plaćate ta tri buketa po 69 kuna. Ovako ako nmete EVO TV il nije još završilo promcijsko razdoblje nemožete tvrditi da će te i poslije tri buketa plaćati 69 kuna.
Jel ti razumijes da su to dva odvojena ugovora? I jel razumiješ da pptpisujes da ces platiti taj uredaj na rate, a ne da ces koristiti evotv uslugu dvije godine? Isto kao sto mozes platiti karticama na rate. Nikakve veze nema placanje uredaja na rate s koristenjem usluge

Sent from my LT22i using Tapatalk 2
MRelec4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 01:04   #208
J aprvi nebih imao ništa protiv dapače bilo bi mi drago. Da su bilo koj odabrana moja tri buketa 69 kuna . Izabrem SPORT on me najviše zanima FiMl I DJECA i treći bilo koji drugi.Ostali mi nisu pretjerano zanimljivi, Možda zabava il regija.

Usput jel netko čuo nešta o karticma CAM CI CI+ modulima i tim stvarima? Hoće li bit moguće uzeti njih umjeto resivera prijemnika
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 01:12   #209
Quote:
ijelec4 kaže: Pogledaj post
Jel ti razumijes da su to dva odvojena ugovora? I jel razumiješ da pptpisujes da ces platiti taj uredaj na rate, a ne da ces koristiti evotv uslugu dvije godine? Isto kao sto mozes platiti karticama na rate. Nikakve veze nema placanje uredaja na rate s koristenjem usluge

Sent from my LT22i using Tapatalk 2
Nisma toliko bogat niti ud da uređaj uzimam na karticu Kada se može uzeti uz preplatnički sa poštom. I ako ću ga uzeti na 24 mjeseca onda je normalno da ču koristi uslugu.Gledati programe Šta ću ga uzeti na 24 mjesca poslije mjesec dva odjavit EVO tv uređaj nastavit plaćati .I sa njim gledat novu hrt . A mogu ih i ovako.
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 01:17   #210
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
Nisma toliko bogat niti ud da uređaj uzimam na karticu Kada se može uzeti uz preplatnički sa poštom. I ako ću ga uzeti na 24 mjeseca onda je normalno da ču koristi uslugu.Gledati programe Šta ću ga uzeti na 24 mjesca poslije mjesec dva odjavit EVO tv uređaj nastavit plaćati .I sa njim gledat novu hrt . A mogu ih i ovako.
Slobodno ti koristi uslugu, ali oni te NE sile da koristiš uslugu 24 mjeseca. To je isključivo tvoja odluka. Maloprije si nesto drugo tvrdio.

Sent from my LT22i using Tapatalk 2
MRelec4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 13:18   #211
Opla .
Logirala sam se da vidim kakvi su utisci oko evo tv i kakav je signal,a kad ono tri strane rasprave .Dakle kakvi su utisci,što se tiče signala ?
Mi jučer uzeli pa nismo stigli okrenut antenu
__________________
I živi!Sasvim živi!Ne grickaj kao miš dane.Široko žvači vazduh,Prestiži vetar i ptice..
Sarah Kejić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 15:05   #212
Quote:
Sarah Kejić kaže: Pogledaj post
Opla .
Logirala sam se da vidim kakvi su utisci oko evo tv i kakav je signal,a kad ono tri strane rasprave .Dakle kakvi su utisci,što se tiče signala ?
Mi jučer uzeli pa nismo stigli okrenut antenu

Ja sam uzela prošli mjesec i jako sam zadovoljna. Signal je odličan, nemam nikakve smetnje i u roku par sati sam aktivirala uslugu. imam najobičniju sobnu antenu. Jesi li već uključila uslugu? Kako misliš da niste stigli okrenuti antenu?
Kimono is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 15:28   #213
Aha, mislim da znam na što misliš.. ja sam ju okrenula minutu dvije i odmah mi je prihvatilo. imas problema sa signalom??
Kimono is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 16:07   #214
o signalima imate opširnije i na AV tehnici ..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 09:14   #215
Quote:
Kimono kaže: Pogledaj post
Ja sam uzela prošli mjesec i jako sam zadovoljna. Signal je odličan, nemam nikakve smetnje i u roku par sati sam aktivirala uslugu. imam najobičniju sobnu antenu. Jesi li već uključila uslugu? Kako misliš da niste stigli okrenuti antenu?
Kad smo zvali njihov telefon nakon dosta pokušaja aktiviranja usluge (neće,pa neće ),skužili smo svi da mi primamo signal sa neke lokalne stanice i na to nešljaka ...Pa smo odlučili okrenuti krovnu antenu ka Sljemenu ili Ivanščici (mislim da se tako zove ),kako je bio mrak nikome se nije dalo i nismo stigli..Baš danas planiram kupit dobru sobnu antenu pa da to konačno ukopčamo .
Uglavnom kad sam zvala prvi put ,javila mi se neka žena ,djevojka ma prepreljubazna , a drugi put kad sam zvala imala sam dojam da sam nazvala direktno u pakao ,javila se neka baba (nemam druge riječi ) koju neželim sresti ni po danu , očaj .No uglavnom ova prva je bila tako super da nemam riječi.Vidi se da se nisu još baš uhodali al koja topla riječ i svesrdni pokušaji da to proradi sa njihove strane su hvalevrijedni .
__________________
I živi!Sasvim živi!Ne grickaj kao miš dane.Široko žvači vazduh,Prestiži vetar i ptice..
Sarah Kejić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 09:15   #216
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
o signalima imate opširnije i na AV tehnici ..
Bila bih zahvalna (znam da nije tema )trebala bih preporuku za dobru sobnu koja bi mogla lovit Evo....
__________________
I živi!Sasvim živi!Ne grickaj kao miš dane.Široko žvači vazduh,Prestiži vetar i ptice..

Zadnje uređivanje Sarah Kejić : 10.01.2013. at 09:16. Reason: dodatak
Sarah Kejić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 12:18   #217
Da, ma to sam i ja rekla - tek su krenuli sa uslugom, još se nisu ni medijski oglasili tako da smo mi prvi mislim da nećeš imati problema, meni je puno značilo to što kada sam zvala call centar su stvarno napravili sve što su mogli.. i još k tome bili jako ljubazni, što baš i ne mogu reći za svaki call centar. Javi kako je prošlo
Kimono is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 12:23   #218
Quote:
Sarah Kejić kaže: Pogledaj post
Bila bih zahvalna (znam da nije tema )trebala bih preporuku za dobru sobnu koja bi mogla lovit Evo....
Inače se ne preporučuju sobne antene, ali ako baš moraš...probaj s ovim..

http://www.prejeftino.com/opisproizvoda.php?id=916
anstic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 15:45   #219
Quote:
anstic kaže: Pogledaj post
Inače se ne preporučuju sobne antene, ali ako baš moraš...probaj s ovim..

http://www.prejeftino.com/opisproizvoda.php?id=916
Hvala na preporuci.
Nekako mi te sobne neulijevaju povjerenje , kao recimo kao opališ antenu na krov kao da si neka stanica recimo...
Kimono ti imaš sobnu ne,kakva je tvoja neka spešl ili....?
__________________
I živi!Sasvim živi!Ne grickaj kao miš dane.Široko žvači vazduh,Prestiži vetar i ptice..
Sarah Kejić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 16:53   #220
Pozdrav svima, evo nekako se interesiramo za evotv, vi koji ga već imate možete li snimati željene programe?
luna103 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.