Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2016., 15:39   #3501
Dvoumim se izmedu Philips lumea ili Braun silk expert (trenutno je na akciji) pa ne zanima koji se pokazao bolji? Za Braun pise da ne treba bateriju ni punjenje,samo ga treba ukljuciti u struju. Jel to znaci da ima neogranicen vijek trajanja? Za lumeu sam cula da ima ograniceni broj bljeskova,vrijedi li to i za Braun uredaje? Please ako netko zna odg.na to!
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 16:12   #3502
Barun ti također ima ograničen broj bljeskova, točnije 150 000.
gnothi seauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 18:14   #3503
Da li se na Braun uredajima moze zamijeniti baterija kada se jednom sve ispuca?izgleda da ne postoji nista trajno oa da barem onda mozemo povoljno nabaviti novu bat.(da je dostupno u RH)
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 19:26   #3504
Bila sam na SHR epilaciji bikinija u Bella estetic 4 puta..čini mi se da su mrvicuu sporije rasle, ali ništa nije otišlo. Prije par dana sam išla na prvo čupanje šećernom pastom i bilo je fakat bolno..sada ću ustvari tek vidjeti kako brzo će narasti i da li će ovaj put biti slabiji korijen. Nisam sigurna koliko još šansi da dam tom tretmanu..?
Da li vama stvarno djeluje taj SHR? Prije X godina sam išla na IPL i bilo je ok 2 mjeseca i onda su opet narasle.
Balbala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 01:14   #3505
Quote:
Manuela Lena kaže: Pogledaj post
Da li se na Braun uredajima moze zamijeniti baterija kada se jednom sve ispuca?izgleda da ne postoji nista trajno oa da barem onda mozemo povoljno nabaviti novu bat.(da je dostupno u RH)
Mislim da ne. Nakon što se potroše svi bljeskovi neminovna je kupnja novog uređaja. Negdje sam pročitala da je tih 150 tisuća bljeskova za otprilike 6 godina korištenja uređaja.
gnothi seauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 19:40   #3506
Nasla sam da ima 120 000 bljeskova,treba to sve ispucati tako da bi trebalo trajati koju god.a onda kupiti dr.ako to cudo ista valja. Barem imamo akcije svako malo (svakako je preskupo al ili to ili salon,kako god okrenemo velika investucija).
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 08:57   #3507
Mislim da cu i ja razmisliti o kupnji uredjaja, buduci da sam sada odradila 2.tretman u salonu, i negdje 40% je otpalo.
Najbolji rezultati su na brcicima, tu ih mozda imam jos 5-6 tamnijih. Doduse nije ih ni bilo bas jako puno ali svejedno, a ove ostale svjetlije nisu u ovih mjesec dana ni izbile van.
Brada slicna situacija.

Na pazusima ih je bilo najvise i bile su najgusce, tamo su mi na jednom dijelu ful otisle, na drugom skoro nijedna, na trecem djelomicno, pa kao da imam nekakvu rupu tj manja povrsina je dlakava.

Znam da ce to sve kad tad opet narasti, ali kako se metoda cini djelotvorna sve si mislim kako ne bi bilo lose kupiti aparat pa to sam odrzavati redovito, bolje nego ostavljati novac po salonima.

S time da sam ja isla na slabiji aparat, ocito ne reagiram lose.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 10:01   #3508
Evo da se javim i ja...ovu temu sam cijelu iscitala i vasa iskustva sa kucnim IPL-om navela su i mene na kupnju jednog Remingtonovog.
Neke sam srednje tamne puti, ali vise naginje na svijetlije, a imam dosta tamne i deblje dlake koje uzasno brzo rastu. Od epilatora i voska mi urastaju, a i mirna sam mozda tjedan dana, onda vec pocnu rasti. Kad se brijem, nakon 24 sata neki dijelovi su vec dosta pikavi. Uglavnom, katastrofa. Nadam se da ce ovaj Remington pomoci, jer mi je dosta vise tih muka s dlakama. Svakako cu i ja javiti svoje iskustvo

Inace, ovo nije moje prvo iskustvo s ipl-om. Prije nekih 4ipol godine uplatila sam preko grupnih popusta 5 tretmana bikinija i nogu. U nekom salonu (zaboravih ime) gdje su vjerojatno imali neke kineske uredjaje iako su mi cure stavile bljeskove skoro na najjace (na moje inzistiranje) i znalo je dosta peci. S jedne strane, na nogama nije otislo bas nista, al na bikiniju-onaj dio gdje je koza svijetla - otislo je 70% i nije se vratilo do dana danasnjeg. E, sad, tu sam zaista imala debele crne dlaketine i jako svijetlu kozu
Ali onaj dio bikinija i prepona gdje mi je koza tamnije - isto nije otislo nista.
Tako da evo bas me zanima kako ce se pokazati ovaj Remington, osim nogu i bikinija sad cu blicati i pazuhe
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 16:06   #3509
Koji si uzela remington?

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
zxr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 23:04   #3510
Quote:
gnothi seauton kaže: Pogledaj post
Hvala ti najljepša na odgovoru. Mislim da ću ga nakon ovog definitivno uzeti.
Nema na cemu Ja sam zaista prezadovoljna. I tih 150 000 bljeskova cu morat djelit po susjedstvu, kako je krenulo
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 15:05   #3511
Jel netko ima Babyliss IPL? Vidjela sam ga u Harvey Normanu, piše da je za lice i tijelo, a cijena je 1999 kn.
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 16:18   #3512
Ima tko saznanja može li trudnica koristiti ovaj kućni ipl? :/
astra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 20:20   #3513
Quote:
zxr kaže: Pogledaj post
Koji si uzela remington?

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Remington IPL6000F ILIGHT PRO
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 20:43   #3514
Quote:
astra1 kaže: Pogledaj post
Ima tko saznanja može li trudnica koristiti ovaj kućni ipl? :/
"Philips Lumea is not designed or tested for usage during pregnancy or breast feeding and should therefore not be used in these cases."
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 12:15   #3515
Lijep pozdrav svima, zanima me dali je prekasno sada krenuti s IPL metodama? (zbog ljeta, sunca itd) I dali je sam postupak bolan, odnosno pecka li? Hvala
pravašica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 15:40   #3516
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Najbolji rezultati su na brcicima, tu ih mozda imam jos 5-6 tamnijih. Doduse nije ih ni bilo bas jako puno ali svejedno, a ove ostale svjetlije nisu u ovih mjesec dana ni izbile van.
Brada slicna situacija.
U medjuvremenu ih je jos otpalo, tak da sad iznad usne imam jos ravno tri tamnije.
Fakat sam zadovoljna, a jos imam dva tretmana neodradjena.

Samo se nadam da mi nece opet brzo izbiti

Inace, malo sam pokusala naci ima li IPL nekog negativnog utjecaja tipa je li kancerogen dugornocno, moram priznati da nisam nasla previse informacija ....
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 18:01   #3517
Moze netko preporuciti mjesto za trajnu depilaciju u Splitu?

Zelim leda rijesit. Inace musko sam ako to ima nekakve veze.
theNotorious is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 19:52   #3518
Quote:
pravašica kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav svima, zanima me dali je prekasno sada krenuti s IPL metodama? (zbog ljeta, sunca itd) I dali je sam postupak bolan, odnosno pecka li? Hvala
Kako mislis prekasno? Zasto bi bilo prekasno?

Pecka, da. Na mjestima na kojima su dlake deblje i(li) gusce mene pecka dosta, do razine neizdrzivosti. Cak osjecam i smrad paljenja
Ali vrijedi otrpiti.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 21:19   #3519
http://www.elipso.hr/mali-kucanski/d...FQoW0wodgVcOtQ

na american na 24 rate
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 08:48   #3520
remington - pitanja za iskusne:
znači, obrijem noge, iscrtam olovkom područja da ne bljeskam bezveze, i onda za 2 tjedna tek ponovim postupak? prije sam koristila epilator, daaaavno prije i onda sve pokvarila par puta brijanjem, kasnije se nisam mogla naviknuti na bol, pa je došla zima i brže mi se bilo potegnut žiletom pa sad imam situaciju da sam bockava već treći dan kad obrijem.
sad me zanima, mogu li se blicati kako meni puhne, čim se obrijem svakih par dana ili se moram držati propisa? tek sad nažalost počinjem, ljeto je već tu iza ugla, pa se nadam bar nekim jadnim rezultatima
hvala
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.