Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2015., 00:05   #161
LIP LIFT

Ima li možda tko iskustva s podizanjem gornje usne?

Ne mislim na izvrtanje usne (o kojem se pisalo kao jednoj od gorih metoda), već doslovno o podizanju usne. Znači, riječ je o kirurškoj korekciji, koja se radi tako da se izreže tanka trakica kože ispod nosa, te se tako skraćena koža ponovno prišije na mjesto reza, i na taj se način podiže gornju usnu (čini mi se da se isti rez radi i kod operacije nosa). Operacija traje oko pola sata, a oporavak 7 dana. Ožiljak je nevidljiv jer je skriven ispod ruba nosa, a efekt je trajan. Znači, nema dodatnih troškova u budućnosti kao što je slučaj s filerima.

Meni osobno je ovo i puno prirodnije rješenje (što se tiče finalnog izgleda), budući da se ne mijenja volumen usana, već samo projekcija. Dakle, gornja usna dobiva na vidljivosti,a bez efekta napumpanosti. Jako mi se sviđa taj način korekcije usana, no primjećujem da estetski kirurzi u HR i nisu baš upoznati s tim. Naime, nisam pronašla ni jednog kiruga kod nas da radi tu vrstu korekcije.

Casual girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 08:32   #162
Ako još ništa nisi operirala (npr. skidala madeže) ne možeš znati kako se ponaša tvoja koža i koliki će biti ožiljak. Moja baka, koja ima odličnu kožu, je bila na blefaroplastici i ti ožiljci se vide. S tim da kod te operacije možeš šminkom prikriti ožiljke.

Što se tiče usana, vidjela sam sličnu operaciju gdje se taj rez napravi uz rub usana i isto tako podigne usna. I tada se ožiljak vidi, ali vjerojatno se može prikriti trajnom šminkom. Ne znam kako možeš sakriti ovaj ožiljak ispod nosa. Moja prijateljica je operirala nos i njezin ožiljak se ne vidi jer je puno manji. Ne znam kako bi to izgledalo da je duž cijelog korijena nosa.

P.S. Meni na ovoj drugoj slici i donja usna izgleda veća.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 09:20   #163
Djevojke jeste li čule za Magni Lips, sjajilo za povećanje usana?
Sani89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 12:14   #164
Quote:
Sani89 kaže: Pogledaj post
Djevojke jeste li čule za Magni Lips, sjajilo za povećanje usana?
Sjajilo ti ne može povećati usne. Pretpostavljam da je to nešto ko fol sa mentolom pa ti usne utrnu i onda se ti osjećaš kaoda su tri broja veće.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 13:29   #165
I ja sam cula za Magni Lips, mada nesto ne verujem...
Dragna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 20:52   #166
Poliklinika Pantovcak za 1.500,00kn ,volumen traje 1god,nakon toga Je potrebno ponoviti,imam odlicno iskustvo..
Vec godinama idem kod njih prema potrebi I zelji.
DuhovnaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 01:36   #167
Pozdrav! Zanima me radi li se povećanje masnim tkivom pod općom ili lokalnom anestezijom,odakle se vadi mast,te koliko je zahvata potrebno za trajni rezultat?
PassionLaugh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 00:59   #168
Quote:
Casual girl kaže: Pogledaj post
Ima li možda tko iskustva s podizanjem gornje usne?... ... ...
Mene ovo jako zanima i voljela bih čuti gdje u Zagrebu to ima i za kolko para.
I kolko dugo ostaje ožiljak itd.
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 11:26   #169
Voljela bi i ja doznat vise o ovoj tehnici s rezuckanjem koze
ja imam donju normalnu/puniju a gornja je odvratno tanka - i sto je najgore ima spicastu ''cupid liniju'' pa mi usne ostavljaju dojam kao da sam starija nego sto zapravo jesam :/

a od tih opcija,silikon nikad nebi zbog grudica,hijauronska je preskupa jer je stalno moras obnavljat.... a i sama pomisao da imam nesto u usni nebi bas riskirala ....
Dominion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2018., 19:02   #170
Imal netko sa svjezijim iskustvima od 2016.?

Zanima me lip lift u Zagrebu.
Etiketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 14:54   #171
I mene isto zanima za extra male usne, promjera 2 kn, dal je tko punio i kako izgledaju kad se napune?
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2019., 14:41   #172
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Imal netko sa svjezijim iskustvima od 2016.?

Zanima me lip lift u Zagrebu.
gledala sam dosta recenzija tj losih iskustava na eastheticon stranici gdje od svud aljudi pisu i pitaju doktore nisu bas neki dobri rezultati nekima se usna izvrnula nazad i sad je koma,neki su trazili da se vrati nazad, svasta neke komplikacije
bebuska123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2020., 22:50   #173
Tjel ima tko iskustva u RH s podizanjem gornje usne? Vidim da poliklinike imaju to u ponudi ali ako nemaju iskustva onda to mogu okacit macku o rep.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2021., 22:15   #174
Quote:
Lovely Child kaže: Pogledaj post
Ima li negdje u Zg-u netko tko radi "russian lips" tehniku popunjavanja usana?

To je jedna od najboljih tehnika trenutno u svijetu (bez efekta patkastih usana).
Ponavljam upit i na ovoj temi, pa ako netko ima kakvih saznanja molim da podijeli. Unaprijed hvala!



Meni ove usne izgledaju predivno i prirodno! A vama?
Lovely Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2021., 00:13   #175
Izgledaju kao nadražena vulva i preveliko za lice. Ističu nazolabijalne bore i ženi će donji dio lica biti prevelik i nesrazmjeran ostatku glave. Također su sad usta potpuno preširoka. S vremenom će izgledati kao miks žabe i patke.
Imala je lijepa usta kao Shania Twain prije nego što je i ona svoje spizdila.

E, pogledala sam sad Shaniu, pa i nije ih baš dirala
Valjda sam je zamijenila s nekim
hours is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2021., 21:43   #176
Meni ne izgledaju uopće preveliko, a širina usta je ista kao i prije. Baš su lijepo definirane po rubovima i gornja usna je dobila visinu, ali ne i pretjeran volumen kao što je slučaj s "pačjim usnama".

Ove mi izgledaju skroz pravilno i sočno. Jako mi se sviđa ta russian lips tehnika popunjavanja usana.
Lovely Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2021., 12:29   #177
Quote:
Lovely Child kaže: Pogledaj post
Ponavljam upit i na ovoj temi, pa ako netko ima kakvih saznanja molim da podijeli. Unaprijed hvala!

Meni ove usne izgledaju predivno i prirodno! A vama?

Meni se svidja prva slika.
Mislim da nije nista trebala dirati.
Na trecoj slici uocavam linije koje ce se vremenom porodubiti, brze nego sto bi se dogodilo bez korekcije.
Dinka_777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.