Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 17:19   #1481
Quote:
an_02 kaže: Pogledaj post
Prija vi me DORH-u i poreznoj pa neka istražu. Jado jadni popušio si ono što si se nadao 5 milj EUR skuplji remont.

Ja radim i doniran ako Bog da idući tjedan HRZ-u 75.000,00 HRK, a moji prijatelji Ukrajinci su moji i bez pinke.

Bjedo jeli ti jasno?

Tezak je zivot tvoj.
Svako malo te hustoni napadaju po forumima.
Nachtjager is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 18:47   #1482
Nimalo bezimeni. Nimalo.
__________________
Copyright © an_02. All rights reserved.

Slike, tekstovi i ostali podaci sa ovog sajta se ne mogu kopirati i koristiti u bilo kom smislu bez dozvole vlasnika.
an_02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 18:58   #1483
Quote:
Nachtjager kaže: Pogledaj post
Tezak je zivot tvoj.
Svako malo te hustoni napadaju po forumima.
Lako za hustone oni bar imaju muda prestavu se tko su. Gora je bezimena šaka jada.
__________________
Copyright © an_02. All rights reserved.

Slike, tekstovi i ostali podaci sa ovog sajta se ne mogu kopirati i koristiti u bilo kom smislu bez dozvole vlasnika.
an_02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 21:09   #1484
Quote:
an_02 kaže: Pogledaj post
Normalno da je Huston II bio protiv remonta u Ukrajini. Ali uz sva zlodjela koja su napravljena Eskadrili borbenih aviona EBA od 2013 pa sve do danas tj. pune 4 godine.

Da nije bilo remonta i dokupa nažalost prizemljenih ispravnih MiGova-21 i svih sabotiranja od političara do djela naglašavam pojedinaca da me Huston II nebi kasnije lažnim ubacivanjem svojih konstantnih laži napao da napadam tehničare 91. ZB Pleso.

Ne imaju dobri i zli ljudi.

Nažalost zlim ljudima je uspjelo u ožujku 2016 ono što četnicima nije od 1991 do 95!

Nekakvi likovi koji učestalo tu na forumu.hr mjenjaju svoje nickova te se samobaniraju su i Legendu HRZ-a prije godinu dana pokušali u svojim indirektni i Maxportalskim upisima optužiti da je raketirao 1991 Lučko.

Ali jadnicima i bijednicima ni to nije uspili jer Smiljan Reljić i Vice Vukojević imaju bilješke i zapise još od 1991-1992.

Ali ni tu jadnici i bjednici nisu stali nego su Hrvatske Časnike optužili da su zatvarali oći u Odesi.

Kada smo ja i Turky prije godinu i dva miseca spomenuli da je nad Plesom letio MiG-21 UM 167 drug je klicao da ćemo vidjeti kada će opet isti u zrak. Nažalost bio je u pravu od toga leta je isti sabotiran i bio 6 mjeseci na 100 satnom pregledu!

Kako li je samo znao koliko će se razvlaćiti 100 satni pregled koji se u normalni uvjetima odradi za MAX 15 radnih dana i prije!
Pa promašio si temu!!

Kao da si "pobegao" sa teme MiG 21 u HRZ !??
bg011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 22:30   #1485
Joj Ane prijatelju navukao si ih izjetnog sna: TheSuper, Fulcrum, Nachtjager, bg01, hustoni Itd.

Zakaj im to radiš?

No vidimo se uskoro u 93 Zb
castelo72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 13:28   #1486
Quote:
an_02 kaže: Pogledaj post
Lako za hustone oni bar imaju muda prestavu se tko su. Gora je bezimena šaka jada.
Vise nisam huston? Kvragu!
Nachtjager is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 13:45   #1487
Quote:
Nachtjager kaže: Pogledaj post
Vise nisam huston? Kvragu!
Jao, jao . Nisam znao.
__________________
Copyright © an_02. All rights reserved.

Slike, tekstovi i ostali podaci sa ovog sajta se ne mogu kopirati i koristiti u bilo kom smislu bez dozvole vlasnika.
an_02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 13:46   #1488
Quote:
castelo72 kaže: Pogledaj post
Joj Ane prijatelju navukao si ih izjetnog sna: TheSuper, Fulcrum, Nachtjager, bg01, hustoni Itd.

Zakaj im to radiš?

No vidimo se uskoro u 93 Zb
Jebivetri su tu neka ih aktivni su prilikom važnijih događaja.
__________________
Copyright © an_02. All rights reserved.

Slike, tekstovi i ostali podaci sa ovog sajta se ne mogu kopirati i koristiti u bilo kom smislu bez dozvole vlasnika.
an_02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:37   #1489
Evo javljam se iz Splita koji je prekriven gustim dimom od požara koji haraju okolicom grada pa mi je na pamet pala jedna stvar....

Ili se meni čini ili ove godine dosada u PP borbi nikako nisu sudjelovali helikopteri? Prije je bilo normalno da bar 2-3 Mi-8 redovno pomažu u gašenjima, ali ove godine nema vijesti da se ijedan pridružio akcijama.

Baš se pitam ima li to veze sa onih 10 Mi-171 što čame čekajući remont.
Mikojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:41   #1490
ajmo brojat. 10 eševa je povučeno, neke 8-ice su za kosmet, bar tri su za medicinu, tanko je ostalo.
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:50   #1491
Vas dvojica samo širite anti propagandu, odma brentaču na rame i za brdo
pa van više take pizz neće padat na pamet
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:54   #1492
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Vas dvojica samo širite anti propagandu, odma brentaču na rame i za brdo
pa van više take pizz neće padat na pamet

ne možen. ima nas koji radimo i kad je mrkli mrak, i ranom zorom idemo doma. i ne smi se zaspat. zato ja gren sad leći laka van noć.
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:58   #1493
Ostali pitanje u kakvom su stanju. Evo pisalo da je jednom nedugo otkazao motor pri medicinskom prijevozu i morao je hitno sletjeti u Divulje. Morh potvrdio "poteškoće". Pitanje je sad je li taj prošao remont ili ne?
Loxhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 15:16   #1494
Quote:
Loxhr kaže: Pogledaj post
Ostali pitanje u kakvom su stanju. Evo pisalo da je jednom nedugo otkazao motor pri medicinskom prijevozu i morao je hitno sletjeti u Divulje. Morh potvrdio "poteškoće". Pitanje je sad je li taj prošao remont ili ne?
Svi Mi-8 su prošli remont unazad zadnje tri godine, a otkaz motora se može dogoditi. Bitno da nisu oba.

Upravo sam sada malo pogledao stranice MORH-a i ove godine stvarno helikoptera uopće nema na požarištima. Katastrofa s obzirom da u svom vlasništvu imamo njih 24, a dosadašnjih godina su uvijek 2-4 bila "rezervirana" ljeti upravo za PP borbu!
Mikojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 15:21   #1495
To ti je tako kada namjerno potaracaš ostatak zrakoplovstva
a ono koje ka tetošiš ti se istopi pred očima ka kocka leda na ovoj omari....
Bit će još i gore, ne bojte se....
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 11:38   #1496






Mi-171Sh-VN Special Operations Helicopter


i mi imamo ovakve samo obične
__________________
extraordinary and plenipotentiary ambassador of Croatia
AirBag is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 11:45   #1497
Ma ne valja to niš. Samo dajete one amerikanske kaj smo u filmu vidili kako padaju :-). Bude ujo Trumpoje dao đabe.
Loxhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 14:40   #1498
Quote:
AirBag kaže: Pogledaj post

i mi imamo ovakve samo obične
Ispravak krivog navoda, veleštovani kolega:
Mi smo imali takve, pa ih više nemamo - jer je oko
njih bilo previše štetočina...
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:51   #1499
Quote:
AirBag kaže: Pogledaj post






Mi-171Sh-VN Special Operations Helicopter



i mi imamo ovakve samo obične
Jel su ih načičkali.... al je super bojanje


Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Ispravak krivog navoda, veleštovani kolega:
Mi smo imali takve, pa ih više nemamo - jer je oko
njih bilo previše štetočina...
Imamo ih i dalje, jedino ako se nije u međuvremenu promijenilo vlasništvo. Kasnili su MIGovi s remonta, kasnili su/kasne MI-8 s remonta, kasnile su OH-58 sa prijemom pa nismo izgubili vlasništvo nad time.

I zapravo mi je nevjerojatno kako manje brine činjenica da MI-171Sh (zadnji prizemljen krajem 5 mjeseca) - znači niti nepuna dva, više brine ljude nego remont Mi-8 koji sada ulazi u 4 godinu i još uvijek nije gotov.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:01   #1500
Thumbs down

Loše je ovo sa eševima, bez obzira na planove sa UH 60 M2.
Takva nova tehnika s papirima prži sunce i gume pucaju je loše. Što je ex. ministar Buljević uopće radio, što se sad radi i nervira me da kod pada vlada procesi stoje-odnosno nema funkcionalnog sustava koji osigurava konitinuitet potrebnih i nužnih aktinosti.
Inače, s naši eševe se skidaju dijelovi opreme a ne da bi ne daj Bože stavili koji koristan uređaj.
__________________
Pola sata ćete ostati na ručku i onda možete otići, Franjo Tuđman generalima, Brijuni 31. VII 1995.
"Prije će Sava uzvodno poteći nego Hrvati dobiti državu", J. B. Tito, Karađorđevo, 2. XII 1971.
"Republika Hrvatska najveći je pobjednik u ovom ratu, najveći su gubitnik hrvatski Srbi, najviše zbog vlastite nesposobnosti i tvrdoglavosti", lord David Owen, 27. I 1996, UN, New York. "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, na blagdan sv. P&P 1942.
pp5d6 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.