Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija i telefonija > Android

Android Mobiteli pokretani Android OS-om
Podforum: Android aplikacije

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 21:42   #241
Moze se ogrebat, izlizat bez beda. Pa noz je slab materijal, tim nemres skoro nijedan mob zadnjih 7-8godina izgrebati pa i nije neko mjerilo. To je bas stvar srece kolko god pazio, al slazem se, puno je bolje bez folija.
Koliko si zadovoljniji kamerom sada?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Old 13.07.2017., 21:43   #242
Samsung Galaxy S8 / S8 Plus

@ dyma izdajice!
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:45   #243
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
Moze se ogrebat, izlizat bez beda. Pa noz je slab materijal, tim nemres skoro nijedan mob zadnjih 7-8godina izgrebati pa i nije neko mjerilo. To je bas stvar srece kolko god pazio, al slazem se, puno je bolje bez folija.
Koliko si zadovoljniji kamerom sada?

Kamera je vrhunska , 7 i 7edge mi nisu bili nesto kad se navecer slika , s8 je odlican

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:48   #244
To sam i ja primjetio da je puno bolja kamera navecer u odnosu na 7. Kolko god se pisalo da je slicna. Kamera je mrak. Al zanima ne i sta misli dyma u odnosu sa i7 straznja i prednja kamera.

Old 13.07.2017., 21:54   #245
Nisaaaam izdajica. 😔
Znas kojom sam se mislju vodio Duba?
Sad ce izaci 7s i 8. Kupovati 7s na postojecu 7cu bilo bi mi bacanje novaca, greska koju sam napravio s 6s, a iPhone 8 ce kostati kao suho zlato i ne mogu si ga priustiti jedno dobro vrijeme pa sta onda cekati? Pred nosom sam imao s8 koji ima sve ovo sto ima
Mislim daleko od toga da mi je ios vrh, ja stvarno volim iphone, ali malo promjene dobro dode. Bas mi je sad ovaj s8 sav neki neotkriven, navikavam se, a i uredaj je stvarno jako dobar i lijep i taj izgled me prvenstveno natjerao da dam priliku i androidu.

#dubrava
Ma neka bude samo folija, kako sam i rekao, ova samsungova je stvarno milina, a i mirniji sam. 😊
Sto se tice kamere, ne znam iskreno. Za moje potrebe je iphone 7 imao vrh kameru, a i ova na osmici mi je takoder jako dobra koliko sam uspio slikati i vidjeti u ova dva tri dana.
No mislim da je ova prednja bolja kamera nego na iphoneu, slike su nekako za mrvicu bolje.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Old 15.07.2017., 09:39   #246
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
daj link ili nesto
inace prekrije cijelo staklo i po rubovima?

Staklo pokrivai rubove al nije bas full po cijeloj prednjoj strani, ostavljenoje mjesta da pase bilo koja maskica

Evo link
http://www.ebay.com/itm/132206060029
j0c is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 19:24   #247
Quote:
Dyma kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja prijavim kao novi clan android obitelji. Nakon godina koristenja iPhonea i iosa, odlucio sam napraviti promjenu i uzeti si s8. Ustvari dao sam iPhone 7 i nesto sitnl doplatio za novi s8.
Trenutno sam u velikom procesu prilagodbe pa bi bilo nezahvalno da kazem koji mi uredaj vise odgovara, kad ja bas volim ios i iphone uredaje, no moram priznati da sam odusevljen i s8om. Uredaj doslovno izgleda kao da je dosao iz buducnosti, taj ekran, ma nemam rijeci 😊
E sad upravo je taj ekran onaj koji zahtijeva i najvecu paznju i umijece kako ga zastitit a opet ne nagrditi sam telefon.
Prvo sam kupio kaljeno staklo ono s rubovima crnim i naravno u vjetar bacio 70kn. Kad sam to stavio, ekran postao neosjetljiv, steka, em mi maskica stalno dizala staklo i od ljutnje sam skinuo staklo i bacio.
I nakon dulje pretrage nadem super rjesenje.Original samsung zastitna folija, super mi sjela na ekran, lijepo se zalijepi, ne smeta maskici, em kao da je i nema. Trebao sam to odmah. 99kn dvije folije idu u paketu.

Nista, nastavljam prilagodbu na android i ovaj uredaj, za sada mi se svida, iako ljubav prema iphoneu naravno jos postoji, ali malo promjene dobro dode. 😊

Gdje se može kupiti paket samsungovih folija?
Mel_is_the_best is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 23:48   #248
Ja sam iz Osijeka pa sam kupio u Osijeku bas, ali vidim da ta trgovina najvise i posluje kao webshop i mislim da je dostava cak i besplatna.

http://primusmedia.hr/kategorija-pro...ng/s8-s8-plus/

99kn su dvije.
Pogledao sam malo preko ebaya i vidim da su sa dostavom iz Velike Britanije oko 10 funti, tako da je ovo cak i okej cijena posto se radi o originalnim folijama.

Old Jučer, 12:56   #249
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Nema potrebe za zasticivanjem ekrana , jer ga niti nožem nemozes ozuljati..

Po meni je najbolja opcija samsung clear view maska i nista na ekranu...provjereno

Poslano sa SM-G950F
Ovo sam mislila i ja, ali me neugodno iznenadio. Imam 3 mini crtice na ekranu i gore kod zvucnika imam isto tockicu i crticu. Imala sam stakalce, ali se dizalo i nije mi bio ekran responzivan kao bez njega, bacila sam ga. Sada imam foliju od Samsunga koja me neugodno iznenadila jer nije od ruba do ruba i opet mi je gore dio kod zvucnika nezasticen.
Inace, imala sam iPhone pa HTC One M8 i sada Samsung s8 i za sad mi se jako svida jedino me to stakalce muci.
Old Jučer, 14:51   #250
Frend isto ima samsung clear view masku i sve 5, nema nikakvih ogrebotina i oštećenja. Doduše, on ga ne nosi u torbi sa ostalim stvarim nego u džepu
Klarajson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.