Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 15:18   #7101
Ali stvarno, pa ja sam za svoj Zoeva set od 15 kom dala 800 kn nakon sto sam pregledala 100 recenzija i nakon sto se brend debelo dokazao. Fasciniraju me ljudi koji misle da ce im ovako nesto proci.
Old Jučer, 15:22   #7102
Quote:
MikiPlesačica kaže: Pogledaj post
Ja sam čula da je Too Faced dvoličan brend. U smislu da blogericama i youtubericama šalje ultrapigmentirane, savršene palete sa sjenilima kao san, dok u prodaju bacaju sasvim nešto drugo, smeće zapravo, a dobro debelo naplate. Žive na staroj slavi imena s kojim su se proslavili. Koliko sam skužila Tati je rekla da ne podržava takvo poslovanje gdje će se reklamirati kao jedno, a krajnji kupci u Sephorama i ne znam gdje već će kupovati neki jeftinjak koji nije ni do koljena onim paletama koje su youtuberice pokazale u videima
nedavno sam čula istu stvar i kako je baš Tati rekla da ne želi sama sebi rušit imiđ sa takvim lažnim reklamiranjem, ljudi daju 45+$ za nešto što realno ne vrijedi ni pola ...osobito uz navalu dupe/copy brandova koji za trećinu love daju isto osobno sam se s*ebala na identičan način - 65$ za paletu koja je relativno ok, super je pigmentacije i sve iz vana krasno, no unutra baš vidiš da nije vrijedno 65$, za te novce očekujem ipak malo više

Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
1800 s popustom.. koliko je redovna cijena? Pa da su od dlake jednoroga i sipaju te glitterom dok se sminkas ovo je ajme too much. I onda kazu kupujmo hrvatsko. 'Ocu k*rac.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
baš to!

Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
Meni se čini da je i ovaj Roko doša' iz Kine za 9.99
meni su gadni, izgledaju kao sa polica Kik-a , a i Roko mi je asocijacija za crno-bijelog mačka što se valja po rivi i svađa sa galebovima oko ribe
Old Jučer, 16:00   #7103
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ali stvarno, pa ja sam za svoj Zoeva set od 15 kom dala 800 kn nakon sto sam pregledala 100 recenzija i nakon sto se brend debelo dokazao. Fasciniraju me ljudi koji misle da ce im ovako nesto proci.
Upravo to! Čak ni Sigmu ne bih kupila jer ne vjerujem da tolike cijene mogu opravdati bilo što sem imena. Zoeva mi je zasad vrh što se toga tiče, i nadam se da ću u skorijoj budućnosti moći si izdvojiti za Zoevicu.
Old Jučer, 16:35   #7104
Beauty blogovi i Youtube kanali

nasmijavate me s ovim roko kistovima nemrem. nego, moja iskustva s too faced su ok al ocito sam imala srece, jer ovu zadnju koju sam kupila (natural love) meni se swatcha odlicno a kod livloveshermakeup jako lose, ko da nije ista paleta i cak sam razgovarala s njom o tome. ne znam ja sam i dalje sucker i kupit cu nes iz ove holiday kolekcije jer mi je predivna (npr ona paleta s planerom).

Sent from my iPhone using Tapatalk
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:13   #7105
ideš! ovima da netko naruči samo jedan set, isplatit će im se sve zalihe koje su nabavili.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.