Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2017., 08:44   #3661
kad političar shvati da ne može preživit u realnom sektoru. i kad shvati da je nesposoban za bavit se bilo čim osim politikom. neprocijenjivo...
plavi pas is offline  
Old 01.02.2017., 09:07   #3662
Nisam nikada bio fan Zorana Milanovića, naprotiv, mislio sam i dalje mislim o njemu i njegovim djelima, načinu ophođenja, ponašanja i stila sve loše.

Ali, gadljivo je kako su mediji instrumentalizirani i služe trenutnoj politici za međusobna razračunavanja.

Napadaju čovjeka bez da im je ovaj dao ikakvog povoda. Ne samo to, nego mu duboko ulaze u privatni život rasčlambom gdje je bio i što je radio kod pokretanja privatnog biznisa, izvode zaključke koji su neprovjereni da su mu propali svi poslovi i tko bi mu mogao biti slijedeći poslodavac.

Naravno, prednjači Jutarnji list koji je do prije par mjeseci još ga kovao u zvijezde.

I sad ovo s putnim nalozima za Albaniju. Mislim, koga to briga? To je platio SDP dok je ovaj bio njegov predsjednik i sama tema ne zavređuje da se bilo tko osvrne na nju a ne glavnu stranu Jutarnjeg.

Vidi se da je počelo unutarnje razračunavanje u SDP-u, medijska artiljerija je već krenula...
Vincent V is offline  
Old 01.02.2017., 09:09   #3663
Baš o tom razmišljam nakon kaj sam vidjela današnje tiskovine i naslovnice. Netko se nečega jako boji izgleda
Hilda is offline  
Old 01.02.2017., 09:47   #3664
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Da, uglavnom svi sortiramo na sličan način. Npr, teško se mogu sjetiti faca koje sam vidio prošle godine na plaži, koncertu ili utakmici, ali se jako dobro sjećam faca koje su imale značajan utjecaj na moj život čak i prije desetak-dvajst godina, iako sam neke vidio prvi puta.
Mislim da mostovci nisu baš bili ''bilo tko'' u tim trenutcima, jer su bili posljednja slamka spasa zaluđenom Zoki da ne izgubi od Karamarka. :cvil:
Na sudu nije htjeo reći istinu jer bi išao u korist Linićki, a usput je dobio šansu da nas podsjeti na svoju veličinu..egocentrika..
Pa onda očito i ne sortiramo na isti način - ja sigurni pamtim one za koje zaključim da bi trebala pamtiti i koji mi zapnu za oko, ovo drugo... noup.
I ne znam samo kako je tih 2-3 moglo imati značajan utjecaj na njegov život?

A on da je htio zajebati Linićku, onda bi rekao da je bila. Čovjek jednostavno oprao ruke od svih i ostavio ih da se sami gute u dreku.

Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Lovrićku treba poslat da piše ljubiće u Gloriju, to je ta razina.

Razvaljuju gigantski članak s naslovnicom, a unutra nijedne činjenice osim da je Zoki viđen na večeri s Čermakom.
Piše o poslovnoj propasti Milanovića...
Meni je još bolja Hollyica sa svojim izjavama i "stručnim procjenama" kako on ne može uspjeti u privtnom biznisu.
Mislim, ok, svak misli o njemu šta hoće, možeš volit, ne volit, mrzit, whatever... ali pazi ko se naš'o javljati

Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Baš o tom razmišljam nakon kaj sam vidjela današnje tiskovine i naslovnice. Netko se nečega jako boji izgleda
Naravno da se boji. Činjenica je da dobar dio ekipe bi sutra opet glasao za MIlanovića, kako u stranci, tako i izvan nje. Jednako kao što je činjenica da Bernardić nije sposban izaći iz Milanovićeve sjene.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 01.02.2017., 10:06   #3665
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Naravno da se boji. Činjenica je da dobar dio ekipe bi sutra opet glasao za MIlanovića, kako u stranci, tako i izvan nje. Jednako kao što je činjenica da Bernardić nije sposban izaći iz Milanovićeve sjene.
manjina u hrvatskoj. u hdz-u mole boga da se ovaj vrati. čovjek je izgubio 5 zadnjih izbora. sve moguće izbore je izgubio. dvoje parlamentarne, predsjedničke, europske, lokalne...
plavi pas is offline  
Old 01.02.2017., 10:46   #3666
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
manjina u hrvatskoj. u hdz-u mole boga da se ovaj vrati. čovjek je izgubio 5 zadnjih izbora. sve moguće izbore je izgubio. dvoje parlamentarne, predsjedničke, europske, lokalne...
Pusti njega. Dobar je nama I Bero.

Uz takvu mlitavost, pola birača SDP-a će prespavati sve slijedeće izbore.
Vincent V is offline  
Old 01.02.2017., 10:50   #3667
Zanimljivo je kako se hadezetovcima gaće tresu od Milanovića i kad doma sjedi.
Dlapek is offline  
Old 01.02.2017., 11:00   #3668
Mislim da je u ovom slučaju da se SDP-ovcima gaće trecu. S ovom dvojicom, HDZ je u win-win situaciji. Nažalost.
Vincent V is offline  
Old 01.02.2017., 11:01   #3669
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Pusti njega. Dobar je nama I Bero.

Uz takvu mlitavost, pola birača SDP-a će prespavati sve slijedeće izbore.
Najmanje pola SDPovih birača će prespavati lokalne izbore ili će glasati za kandidate drugih stranaka.

Baš pametno od SDPovaca izabrati čovjeka za predsjednika, koji nema svoju izbornu bazu.

Ne zaboravimo da je Milanović osvojio DESET puta više preferencijalnih glasova od Bernardića.
DJTcro is offline  
Old 01.02.2017., 11:03   #3670
Milanović o odlasku iz politike i članku iz Globusa:

"Zbog nekih tehničkih stvari koje moram još obaviti predomislio sam se i za mjesec dana odgodio stavljanje mandata u mirovanje. Istina, nisam podnio ostavku, ali nemam nikakvog plana za vraćanje u politiku. Svi koji me se boje mogu odahnuti, kobac se ne vraća, rekao je Milanović za Novi list.

Aludirao je na tekst u tjedniku Globus, u kojem neimenovani član SDP-a tvrdi da Milanović 'kao kobac kruži oko stranke i čeka svoj trenutak'.
DJTcro is offline  
Old 01.02.2017., 11:09   #3671
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Mislim da je u ovom slučaju da se SDP-ovcima gaće trecu. S ovom dvojicom, HDZ je u win-win situaciji. Nažalost.
Zašto "nažalost"?

Plenki može vladati desetljećima pored ovakve oporbe.
DJTcro is offline  
Old 01.02.2017., 11:29   #3672
nije sreća s SDP-om al bogami niti s HDZ-om niti s MOST-om

nema tu sreće....
Vincent V is offline  
Old 01.02.2017., 11:31   #3673
Milanović: "Kobac se ne vraća.."

https://gryllosblog.files.wordpress....if?w=600&h=429
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 01.02.2017., 12:05   #3674
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Milanović o odlasku iz politike i članku iz Globusa:

"Zbog nekih tehničkih stvari koje moram još obaviti predomislio sam se i za mjesec dana odgodio stavljanje mandata u mirovanje. Istina, nisam podnio ostavku, ali nemam nikakvog plana za vraćanje u politiku. Svi koji me se boje mogu odahnuti, kobac se ne vraća, rekao je Milanović za Novi list.

Aludirao je na tekst u tjedniku Globus, u kojem neimenovani član SDP-a tvrdi da Milanović 'kao kobac kruži oko stranke i čeka svoj trenutak'.
A i Holy je nekaj kenjala...
Bože, ta žena je toliki antitalent da je to nevjerojatno. Kad se pojavio taj njen Orah prognozirala sam nestanak sa scene u dvije godine pa me popljuvalo i učilo "odnosima i snagama".
Moš mislit...
Dlapek is offline  
Old 01.02.2017., 12:27   #3675
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
A i Holy je nekaj kenjala...
Bože, ta žena je toliki antitalent da je to nevjerojatno. Kad se pojavio taj njen Orah prognozirala sam nestanak sa scene u dvije godine pa me popljuvalo i učilo "odnosima i snagama".
Moš mislit...
Spominjala je u jednom intervjuu

Quote:
Novinar joj je na kraju postavio pitanje čime se danas bavi.

'Pišem "Vražica nosi Pradu,... a bogovi konfekciju", zafrkantsku, prilično peckavu knjigu o politici i političarima, i taj me posao zabavlja i ispunjava. (...)
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...tice-Holy.html

Insajderi kažu da je knjiga gotova, da je čak jako dobra, i da se naravno dotiče i svoje omiljene teme - Milanovića i mnogih drugih u njoj.
Inače, ona ne krije da je zapravo i u kontaktu sa Zokijem, javno to priča. Tak da je puno toga za publiku zapravo...
ViktorViktorija is offline  
Old 01.02.2017., 12:32   #3676
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Milanović: "Kobac se ne vraća.."

https://gryllosblog.files.wordpress....if?w=600&h=429
Trebao je reći 'kobac ne lovi muhe'
ViktorViktorija is offline  
Old 01.02.2017., 12:42   #3677
Trebao je biti mudonja i reći - jučer 1. veljače sam dao ostavku na dužnosti - a ne trabunjati da će zamrznuti status za mjesec dana.
Ja osobno mislim da ne misli otići iz SDPa već čeka pad Davora "dead men walking" Bernardića i razvoj situacije. Oko na SDP je bacio i bivši titov gardist sa svojom bizarnom kamarilom i svojim spavačima u vrhu SDPa.
Biti će tu uskoro vrlo živopisnog čerupanja.

Inače, zanimljivo da taj Milanović koji je instrumentalizirao medije za vlastite obračune unutar Vlade i partije danas postaje predmet tih istih medija i partije.

SDP tone duboko i nepovratno...i kad i ja kažem "nažalost" onda kažem zato što ne želim da niti jedna stranka ni partija bude nedodirljiva jedan mandat a kamoli i dva. To nije zdravo.
Idealno bi bilo da nasuprot Plenkovićevom HDZu stoji jaki zdravi SDP oslobođen onih paradnih AF i neo-nesvrstanih jugohistoriografskih struktura koje ga bitno usmjeravaju..
hr1u00 is offline  
Old 01.02.2017., 13:18   #3678
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post

Inače, zanimljivo da taj Milanović koji je instrumentalizirao medije za vlastite obračune unutar Vlade i partije danas postaje predmet tih istih medija i partije.
tko se maća laća, od mača i pogiba. nerad zastupnika milanovića trebao bi u prvom redu smetati članovima i glasačima partije. oni bi ga trebali "počistiti" ili natjerati da radi.

al ko će milanovića natjerati da radi. da mi je tog vidjet
plavi pas is offline  
Old 01.02.2017., 13:19   #3679
Bivši premijer i bivši šef SDP-a Zoran Milanović jutros je predao u Saboru zahtjev da mu se 1. ožujka zamrzne zastupnički mandat i nema nikakav plan za vraćanje u politiku. Tportal doznaje da je Ured predsjednika Sabora jutros zaprimio Milanovićev zahtjev za stavljanje mandata u mirovanje
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 01.02.2017., 16:32   #3680
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Trebao je reći 'kobac ne lovi muhe'
U ovom slucaju su zbilja vjeverice u pitanju i dobro je da im se direktno obratio.

Quote:
Iako sam mandat stavio u mirovanje, ne mislim se vraćati u politiku. Kobac se ne vraća, vjeverice mogu biti mirne - ironično je poručio M
Cim su jutros izasli racuni u Hanzinom glasilu JL, jasno jr bilo da iza toga stoji Vesela Vjeverica. I Zoki joj se zato direktno obratio :klap:
bystanderica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.