Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2009., 20:28   #41
znaci nema veze sto danas banke ne rade xD ?
usput, taj broj , mislim da kad sam prosli put uplacivao da ga nije bilo za izabrat... taj broj banke
ako ti nije bed da provjeris pa mi javis
da se ne zeznem


inace puno hvala, stvarno si mi pomogao
Doomach777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 20:58   #42
ZABA token

nov sam u financijama. Do sada, pojam mog novca je bio onaj što sam imo u džepu ali evo, ovotrio sma račun u ZABA-i... svi moji imaju tamo pa da ne izmišljam toplu vodu pošto nemam pojma niočem. E sad, meni su dali daj neki token, za koji kao imam i onaj privjesak lančić u što čisto sumnjam da ću ga furat s asobom s obzirom da je odvratan. E sad, on kao služi za pristup internet bankarstvu ilitiga e-zaba. I kako ja slijedim upute, generiram si pinove i to i evo me na stranici na login. Upiši OPT APPLI 1... nema problema, ali me traži i broj tokena. Pa di je sad to? Prolisto sma cijelu onu njihovu knjižicu i ništa, upisujem onaj broj na poleđini tokena, opet ništa, upisujem svoj pin.. opet nista.

Šta im dođe taj broj tokena i gdje da ga pročitam?
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 21:12   #43
Na poledjini bi trebalo pisati. Broj unosis bez onih crtica... Samo znamenke. Ako si danas dobio token, moguce jos nije aktiviran.
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 21:17   #44
Uspjelo je.. Hvala!!!
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 22:25   #45
Help - poziv na broj

Upravo sam plaćala Amex račun preko e-zabe, podaci su u predlošcima, par klikova i ne da mi.....piše: neispravan poziv na broj

tu uplatnicu još nisam poštom dobila (poštar ne dijeli poštu, kada su pemzije u điru), pa moram čekat sutra, da ih nazovem..

je li se išta u platnom prometu promijenilo, pojma nemam...
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 22:44   #46
Quote:
Goleo kaže: Pogledaj post
Upravo sam plaćala Amex račun preko e-zabe, podaci su u predlošcima, par klikova i ne da mi.....piše: neispravan poziv na broj

tu uplatnicu još nisam poštom dobila (poštar ne dijeli poštu, kada su pemzije u điru), pa moram čekat sutra, da ih nazovem..

je li se išta u platnom prometu promijenilo, pojma nemam...
Goleo koliko ja znam ništa se nije promjenilo. Ja platio Amex oko 4.1. sve prošlo u redu, kao i inače svaki mjesec. Nisam ništa mjenjao osim iznosa.
marko27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 23:00   #47
Quote:
marko27 kaže: Pogledaj post
Goleo koliko ja znam ništa se nije promjenilo. Ja platio Amex oko 4.1. sve prošlo u redu, kao i inače svaki mjesec. Nisam ništa mjenjao osim iznosa.
i ja sam oko tog datuma platila drugu amex karticu i bilo o.k....ali sad mi ne da
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 16:49   #48
e ovako platio bih školarinu preko e-zabe.
Znači poziv na broj upišem JMBG, model ostavim prazno one dvije znamenke ispred. I javlja mi neispravan poziv na broj odobrenja.
Pa me zanima što upišem 00 ili 01?
Inače žiro račun je u ZABI, a ja plaćam preko tekućeg.
Hvala!
__________________
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
bianconeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 15:10   #49
Talking

Quote:
bianconeri kaže: Pogledaj post
e ovako platio bih školarinu preko e-zabe.
Znači poziv na broj upišem JMBG, model ostavim prazno one dvije znamenke ispred. I javlja mi neispravan poziv na broj odobrenja.
Pa me zanima što upišem 00 ili 01?
Inače žiro račun je u ZABI, a ja plaćam preko tekućeg.
Hvala!
probaj model 99
Azelmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 19:50   #50
pozdrav!!! meni se javlja novi problem. serijski broj tokena na poledjini sadrzi 10 umjesto 8 znamenki. zna li tko koje brojeve treba upisati???
Šišo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 20:20   #51
Quote:
Šišo kaže: Pogledaj post
pozdrav!!! meni se javlja novi problem. serijski broj tokena na poledjini sadrzi 10 umjesto 8 znamenki. zna li tko koje brojeve treba upisati???
Ako nisu nešto promjenili, token sadrži 8 brojeva i 2 crtice ("-") u formatu: x-xxxxxx-x, upiši samo brojeve, bez crtica
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 23:08   #52
Promijenili su nesto. sad imas 10 brojeva i dvije crtice a za prijavu i dalje traze 8 znamenki.
Šišo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 23:09   #53
Quote:
Šišo kaže: Pogledaj post
Promijenili su nesto. sad imas 10 brojeva i dvije crtice a za prijavu i dalje traze 8 znamenki.
E jebiga onda, neman pojma, probaj na blef ovih srednjih 8 A možeš i pogledat neku knjižicu koji si trebao dobit uz token, sumnjam da ne piše
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 23:34   #54
molim pomoć ezaba

neznam dal sam na dobro mjesto stavila temu, molim vas da mi pomognete
neznam kako i dal se uopće može provjerit putem ezabe dozvoljeni minus.
hvala
kreso0405 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 00:04   #55
Quote:
kreso0405 kaže: Pogledaj post
neznam dal sam na dobro mjesto stavila temu, molim vas da mi pomognete
neznam kako i dal se uopće može provjerit putem ezabe dozvoljeni minus.
hvala
skužila sam nakon 1h
neznam kam sam gledala
kreso0405 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 17:22   #56
Da li je moguće u e-zabi prebaciti novce s vlastitog deviznog na vlastiti tekući račun bez nekih posebnih komplikacija i gubitaka?

Ili se baš mora fizički u banci podići novac s deviznog pa onda ponovno uplatiti na tekući u domaćoj valuti...

Vidio sam u sučelju da postoji ta mogućnost ali baš mi se i ne gube novci testiranjem pa bolje da pitam prvo
Eridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 18:51   #57
možeš prebaciti bez problema
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 08:20   #58
Možeš to napraviti bez problema kroz devizne naloge. Čak je i nešto malo povoljniji tečaj tim kanalom. Ako te nešto buni nazovi ekipu na help desk 08005678 i mogu te provesti cijelim putem.
__________________
Bila jednom u tim davnim danima, Grabovčeva lijepa kći, gdje iz kamena voda teče
na Hercegovu tlu, gdje iz kamena raste cvijeće u sjećanje na nju.
+++
mkrajaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 17:46   #59
E zaba

Pozdrav! Imam jedan problem. Uzeo sam internet bankarstvo od Zabe i dobio onaj token. Promijenio sam inicijalni pin koji sam dobio od banke i kada se želim prijaviti na e zabu upišem onaj broj od tokena odozada u polje za token i onaj appli 1 u 2 rubriku i kliknem prijavi no onda piše pogrešni unos za prijavu, nazovite help desk. Ne kužim u čemu je problem, ne javlja da je broj tokena kriv ni aplli 1 a svejedno kaže da su neispravni podaci za unos. Trebam hitno platiti račun jedan pa mi je jako bitno. Ako netko zna gdje je problem neka napiše. Hvala
markop619 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 21:51   #60
Quote:
markop619 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Imam jedan problem. Uzeo sam internet bankarstvo od Zabe i dobio onaj token. Promijenio sam inicijalni pin koji sam dobio od banke i kada se želim prijaviti na e zabu upišem onaj broj od tokena odozada u polje za token i onaj appli 1 u 2 rubriku i kliknem prijavi no onda piše pogrešni unos za prijavu, nazovite help desk. Ne kužim u čemu je problem, ne javlja da je broj tokena kriv ni aplli 1 a svejedno kaže da su neispravni podaci za unos. Trebam hitno platiti račun jedan pa mi je jako bitno. Ako netko zna gdje je problem neka napiše. Hvala
broj tokena se unosi bez crtica i jako dobro prepiši broj iz tokena i ne bi trebalo biti problema
ivana12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.