Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2008., 01:05   #41
Quote:
beryozinka kaže: Pogledaj post
Ne. Boljet će ju jedino ako nije opuštena i/ili dovoljno vlažna, što vrijedi i za prvi put.
Za neke je to istina, no za druge...

Ima djevojaka koje apsolutno nikada ništa ne boli, niti prvi put, pa se isčuđavaju da nekoga može boljeti.

Osobno, prvi put sam bila opako napaljena i vlažna skroz, ali ti bolovi su bili stvarno nepodnošljivi.

Iako sama opuštenost ima jako veliku ulogu, pitanje je i djevičnjaka. Moj je bio, na moju veliku bol, jak i čvrst, i mogla sam biti ne znam kako vlažna i opuštena (a jesam, dok me prvi put nije presjeklo od bolova), kraj mog djevičnjaka jednostavno nije bilo drugog ishoda osim pretrpiti bolove.
Dok me, recimo, drugi put ništa nije ni malo boljelo...

Tako da, generalizirati na svome iskustvu smatram, u najmanju ruku, nezahvalnim, jer meni je bilo tako, drugoj djevojci je to čudno jer je ništa nije boljelo...itd.

Quote:
mali anđeo kaže: Pogledaj post
Ja sam sigurna da to želim s njim,ali ne još.. Kod mene je zapravo problem da se ja nemogu opustit nikako ma koliko ja njemu vjerovala.
Bojim se da,iako pazimo, ne zatrudnim..
Ipak imam tek 17..
Ako se doista nikako ne možeš opustiti, sačekaj još malo.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 01:22   #42
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Za neke je to istina, no za druge...

Ima djevojaka koje apsolutno nikada ništa ne boli, niti prvi put, pa se isčuđavaju da nekoga može boljeti.

Osobno, prvi put sam bila opako napaljena i vlažna skroz, ali ti bolovi su bili stvarno nepodnošljivi.

Iako sama opuštenost ima jako veliku ulogu, pitanje je i djevičnjaka. Moj je bio, na moju veliku bol, jak i čvrst, i mogla sam biti ne znam kako vlažna i opuštena (a jesam, dok me prvi put nije presjeklo od bolova), kraj mog djevičnjaka jednostavno nije bilo drugog ishoda osim pretrpiti bolove.
Dok me, recimo, drugi put ništa nije ni malo boljelo...

Tako da, generalizirati na svome iskustvu smatram, u najmanju ruku, nezahvalnim, jer meni je bilo tako, drugoj djevojci je to čudno jer je ništa nije boljelo...itd.



Ako se doista nikako ne možeš opustiti, sačekaj još malo.

Bojim se baš toga šta si ti proživjela.. Da će me nepodnošljivo boljet..
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 01:28   #43
Quote:
mali anđeo kaže: Pogledaj post
Bojim se baš toga šta si ti proživjela.. Da će me nepodnošljivo boljet..
Iskreno, ako je meni bilo tako, nikako ne znači da će i tebi. Možda te neće ništa boljeti, možda će te samo par minuta a poslije super, možda su u šumi...

Nemoj razmišljati tako, jer ćeš si stvoriti dodatni pristisak, koji ti je nepotreban.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 03:02   #44
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Iskreno, ako je meni bilo tako, nikako ne znači da će i tebi. Možda te neće ništa boljeti, možda će te samo par minuta a poslije super, možda su u šumi...

Nemoj razmišljati tako, jer ćeš si stvoriti dodatni pristisak, koji ti je nepotreban.
hvala na savjetima
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 10:23   #45
Quote:
zi12 kaže: Pogledaj post
mozda sam out jer imam skoro 40 god ali mislim da za sex nikada nije kasno. Kao iskusan( ili bar mislim da jesam), i posle gomile raznih iskustava, koje bi svi trebali proc, znam jedno. Prvi, ili prva (ne vidim razliku) moraju biti osobe koje vas VOLE. To je osnovna stvar. LJUBAV je srz svega,ako neme LJUBAVI, sex se svodi na tehniku. To vam je isto kao kada uporedjujete majstore. Ovaj je dobar, ali je skup, ovaj je solidan, ali nije uvek na raspolaganju.... LJUBAV JE SVE

ne nisi out
Apsolutno jebeno točno.

Dakle za prvi puta je ključna riječ Ljubav

Sve ostalo je horor.
__________________
ugodno-s korisnim
zrela_smokva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 13:15   #46
ej pozdrav ljesovci
imam jedno pitanje
cura mi je djevica, e sad kad se dogodi taj prvi put, kako ga stavit da bude sto bezbolnije?

Zadnje uređivanje Deedy : 29.09.2008. at 16:48.
to-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 16:37   #47
Quote:
to-ri kaže: Pogledaj post
ej pozdrav ljesovci
imam jedno pitanje
cura mi je djevica, e sad kad se dogodi taj prvi put, kako ga stavit da bude sto bezbolnije?
ma nema tu prave "tehnike". stavit joj ga moras i ovako i onako. jedino na sto moras paziti je - da to uradis POLAKO!! sto sporije, to bolje.
nemoj joj ga odmah gurnuti do kraja, nego stvarno..polako. prati nju, nek ti kaze ako bude zeljela sporije/brze.

kad sam ja imala 1.put, dirigirala sam tempo, on je se meni prilagodjavao. ako ju bas bude puno boljelo, pravi pauze. meni je pomoglo. isprobajte vise poza, al' imaj u glavi da moras POLAKO. to ti je sve. polako. sretno
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 18:16   #48
Prvi put

Imam 17 godina i još uvijek nisam spavala s dečkom. S koliko ste godina to Vi učinili? Većina mi se smije, a osoba do koje mi je jako stalo rekla mi je da se isplati čekati. Boli li jako? Ocijenite od 1 do 5

Što vi mislite o oralnom sexu?
Meni osobno se to GADI!!!

Zadnje uređivanje Deedy : 29.09.2008. at 19:30.
čupkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 18:45   #49
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Otići svome doktor opće prakse po uputnicu za pregled kod ginekologa
Ne treba uputnica, samo ode kod ginekologa i naruci se...
Tako sam bar ja napravila i nije bilo problema
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 18:58   #50
ej pozdrav ja imam 18 a cura mi 13, pa ako mi netko moze kazati jel to rano za sex jer se ipak mnogo volimo i razumijemo. please neko odgovor. mozda to smo vec uradili ups!

Zadnje uređivanje Deedy : 29.09.2008. at 19:32.
ludak_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 19:07   #51
Quote:
ludak_88 kaže: Pogledaj post
ej pozdrav ja imam 18 a cura mi 13, pa ako mi netko moze kazati jel to rano za sex jer se ipak mnogo volimo i razumijemo. please neko odgovor. mozda to smo vec uradili ups!
za sex ne, za zatvor da
coprophag is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 19:07   #52
Quote:
ludak_88 kaže: Pogledaj post
ej pozdrav ja imam 18 a cura mi 13, pa ako mi netko moze kazati jel to rano za sex jer se ipak mnogo volimo i razumijemo. please neko odgovor. mozda to smo vec uradili ups!
Po mom misljenju 13 godina je rano za seks...a drugi nek kazu sta hoce.
A ustvari, vi trebate znati u glavi jeste li spremni.

Ona je tek usla u pubertet
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 19:17   #53
a ti si isto nevin?
ona zeli a ti ne? ili ne mozes?
coprophag is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 19:35   #54
Quote:
ludak_88 kaže: Pogledaj post
ma znam al ona to tako zeli a ja se pokusam skulirat i nikako nemogu, znate sami kakav je taj nagon, nemoguce ga suzbit
joj ne znamo kakv je to nagon....
ono, ajd nam pricaj

ako smatras da je mlada, reci joj...u vezi je bitno pricati o svemu, ali o SVEMU
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 19:37   #55
Quote:
ludak_88 kaže: Pogledaj post
ej pozdrav ja imam 18 a cura mi 13, pa ako mi netko moze kazati jel to rano za sex jer se ipak mnogo volimo i razumijemo. please neko odgovor. mozda to smo vec uradili ups!

Pazi sad!

Ako lažeš, onda "samo lažeš". I ne pojavljuj se u tom slučaju ovdje više. Ako ne lažeš, onda si u kaznenom prekršaju, jer se osoba do 14 punih godina smatra djetetom, tako da bih ti mogao poslati doma i policiju (postoji način za to, vjeruj mi). Prema tome, možda je bolje da se ne vratiš na ovaj topic uopće.


Ovo je topic nulte tolerancije na sranja bilo koje vrste, ako to do sad neko nije shvatio, evo literature u ovom postu.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 21:33   #56
Quote:
čupkica kaže: Pogledaj post
Imam 17 godina i još uvijek nisam spavala s dečkom. S koliko ste godina to Vi učinili? Većina mi se smije, a osoba do koje mi je jako stalo rekla mi je da se isplati čekati. Boli li jako? Ocijenite od 1 do 5

Što vi mislite o oralnom sexu?
Meni osobno se to GADI!!!
Ja sam to učinila sa 17 godina, koliko i ti imaš sada
Osjećala sam se spremnom i dogodilo se. Ali uopće ne bi bio problem ni pričekati još neko vrijeme.
Biti djevica nikako nije sramota. A ako ti još nisi spremna, onda je i bolje da se barem još neko vrijeme ne upuštaš u to.
I, iskreno, ne znam kakva je to većina koja ti se smije
Možeš li to malo pojasniti?

Vidim da imaš razumnu i vjerojatno pametnu osobu kraj sebe, što je odlično
Razgovorom sve riješite, bez toga neće ići. Tek kad oboje budete spremni, učinite to. To je moj savjet.

Bol. Već se puno diskutiralo o tome, i zaključak je da ovisi od osobe do osobe.
Ja bih dala ocjenu 1 (vrlo mala bol).

Oralni seks? Mislim da će ti se to prestati gaditi Ali ako i neće, ništa zato
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 01:12   #57
Quote:
čupkica kaže: Pogledaj post
Imam 17 godina i još uvijek nisam spavala s dečkom. S koliko ste godina to Vi učinili? Većina mi se smije, a osoba do koje mi je jako stalo rekla mi je da se isplati čekati. Boli li jako? Ocijenite od 1 do 5

Što vi mislite o oralnom sexu?
Meni osobno se to GADI!!!
Evo jedna ko ja..totalno isti "prob"..
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 01:51   #58
Kome se gadi oralni sex, nek to ne radi, bilo joj/mu to prvi put ili ne!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 09:31   #59
Quote:
čupkica kaže: Pogledaj post
Imam 17 godina i još uvijek nisam spavala s dečkom. S koliko ste godina to Vi učinili? Većina mi se smije, a osoba do koje mi je jako stalo rekla mi je da se isplati čekati. Boli li jako? Ocijenite od 1 do 5

Što vi mislite o oralnom sexu?
Meni osobno se to GADI!!!
Ma zakaj ti se smiju? Nije sramota biti djevica, niti je to ništa neobično u tvojim godinama. Ja osobno sam to prvi put napravila sa 16 godina, ali ne zbog drugih nego zato kaj sam ja to željela.

Ja bi svoju bol ocijenila s 1, ali nemreš to ocijeniti - individualno je kod svake žene jer ovisi o himenu.

Ako ti se oralac gadi, nemoj ga prakticirati
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 10:44   #60
Stupaš u seksualni odnos kad se osjećaš spremnom, ne zato jer te netko nagovarao. Pogotovo ako si oko toga još napeta i imaš dosta briga. Ok je imat brige, znači da tom više ne pristupaš totalno infantilno (kako klinci sada rade...), ali ako nisi sada spremna, biti ćeš. Stvar je i u glavi. Neki izgube nevinost sa 16, neki sa 21
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger