Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2009., 20:49   #61
Iako si napisala da ne bi Favory ja mogu samo reći da ne znam bolji.

Naručivala od njih sve i svašta, što za posao, što privatno i uvijek su bili besprijekorni. Od šunke u kruhu do salata s plodovima mora i kolača.

Nemam pojma koga bih zvala da njih nema. Sretno!
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 21:29   #62
Kosović
ukucaj u google,
vido sve,radio svugdje ali šta je je po meni najbolja klopa,pogotovo za manje obiteljske proslave,
nije mašinerija kao favory,majetić,adria i slično.
korektan,ok cjene,super klopa.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 13:15   #63
JA sam imala Favory za 20 ljudi i bili smo zadovoljni. Mi smo uzeli hladnu klopu, ali imam ponude i za toplu, poslat ću ti ih na PM...
Dobro je to šta ti sve dofuraju, super aranžiraju u tu cijenu i ostave i suđe, čaše.... čak i stol ako trebaš za aranžirat i odložit hranu na njemu.
ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 13:39   #64
Quote:
ica kaže: Pogledaj post
JA sam imala Favory za 20 ljudi i bili smo zadovoljni. Mi smo uzeli hladnu klopu, ali imam ponude i za toplu, poslat ću ti ih na PM...
Dobro je to šta ti sve dofuraju, super aranžiraju u tu cijenu i ostave i suđe, čaše.... čak i stol ako trebaš za aranžirat i odložit hranu na njemu.
ako ti nije frka molila bi i ja ponudu
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 19:32   #65
Još jedan glas za catering Kosović - treba poduprijeti male i radišne.
Erik Vajs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 15:11   #66
Quote:
ica kaže: Pogledaj post
JA sam imala Favory za 20 ljudi i bili smo zadovoljni. Mi smo uzeli hladnu klopu, ali imam ponude i za toplu, poslat ću ti ih na PM...
Dobro je to šta ti sve dofuraju, super aranžiraju u tu cijenu i ostave i suđe, čaše.... čak i stol ako trebaš za aranžirat i odložit hranu na njemu.
ica je "bacila kost" pa sad ne odgovara ni na PM ni ovdje...
ICAAAAAA???!!!!
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 14:25   #67
catering - preporuke

Zna li netko neki dobar catering, ali više ondako za suhomesnate stvari, tipa pršut, kulen, sir i sl.?

I kolike su po prilici cijene, postoji li dostava?

Hvala!
montecito is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:06   #68
Ja sam uzimala suhomesnati catering od Delikates Ivić, no bilo je to prije par godina, ne sjećam se koliko sam platila. Sve je odrađeno vrhunski, hrana je bila izvrsna, oni su dostavili, posložili i poslije sve odnijeli.
Topli catering sam u par navrata uzimala od Favory-ja, također je sve bilo odlično i na vrijeme - od hrane do dovoza (odvoza)
Proguglaj malo, pošalji par upita pa ćeš vidjeti...
Aida* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:51   #69
Catering, zar baš uvijek, pro et contra...

Sve je češća pojava da se naručuje catering i za manje fešte tipa rođendana, prve pričesti, Krizme, nekog manjeg obiteljskog okupljanja.
Razumijem pitanje vremena, često i prostora da se spravi hrana za više od deset ljudi. Sve mi je to jasno.
Međutim, nekako mi se ipak čini da tu ima i pomodarstva, a uništava se ljepota kuhanja i gostoprimstva.
Zar nije "štos" u tome da gostima damo nešto osobno, svoje? Pa makar to ne bilo bajno i Butković ili tko god o tome ne pisao kao najvećem dometu kulinarstva od stoljeća sedmog?
Možda sam romantičan po tom pitanju, ali zar nije tužno kad ti konfekcijska proizvodnja skoči i u tvoj tanjur?
I još jedna stvar za raspravu: najmanje jednom mjesečno imam više od deset ljudi na hrani. Uglavnom sam spremam ili sam najuže uključen u istu operaciju... tak da imam podosta iskustva s tim stvarima...
__________________
Gemišt je psihički zdrava stvar.
akont-ciko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 14:06   #70
Quote:
akont-ciko kaže: Pogledaj post
Zar nije "štos" u tome da gostima damo nešto osobno, svoje? Pa makar to ne bilo bajno i Butković ili tko god o tome ne pisao kao najvećem dometu kulinarstva od stoljeća sedmog?
Nekome to je štos, nekome nije. Postoje ljudi koji ne vole kuhati, oni koji ne znaju, a i oni kojima se jednostavno ne da potrošiti vrijeme i energiju na planiranje, kupovanje namirnica i kuhanje.

Quote:
akont-ciko; kaže:
Možda sam romantičan po tom pitanju, ali zar nije tužno kad ti konfekcijska proizvodnja skoči i u tvoj tanjur?
..
Ne mislim da je tužno jer catering hrana apsolutno ne mora biti biti loše pripremljena, to jest može biti itekako fina i ukusna, kao što i ona spremljena doma može biti loša.
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 14:36   #71
Mislim da su tu malo pobrkani lončići.
Ne može se uspoređivati prva pričest i krizma sa rođendanima i manjim obiteljskim okupljanjima.
Prva pričest i krizma su događaji u životu naše djece i mislim da je u redu biti prisutan na spomenutom događaju. A ako si u crkvi, onda ne možeš istovremeno i kuhati. I zato je catering odlična stvar, po meni puno bolja od nekog restorana.
Osim toga, slažem se sa prethodnim postom da catering ne mora biti niti loš niti konfekcija.
Rođendani i obiteljska okupljanja su pak druga stvar.
No, kako sve tako i to - postoje ljudi koji vole, žele, znaju kuhati i oni koji ne.
Treća, meni osobno najgora vrsta su oni koji to čine samo zato da se vidi - no nažalost mislim da je to najčešći razlog....jer bitno je drugima pokazati da ti možeš naručiti catering, bez obzira što misliš o takvoj hrani.... no nije li zapravo to postalo pravilo u cijelom životu - bitno je samo ono kaj sused vidi
Aida* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 20:36   #72
ja sam uzimala plate od Mataša (Mataš pršuti). imaja ih na više lokacija u Zagrebu.Između ostaloga na dolcu.Mislim da dostave nemaju.Ti ima kažeš što otprilike želiš na plati koliko pršuta,koliko sira i ostaloga.Oni to sve fino poslože i sve je jaaaaako fino. Ali i skupo.Njihov pršut i ostali suhomesnati proizvodi su zbilja vrhunski pa tako i malo skuplji.Jedna veca plati ti košta cca 600kn.Cijena varira do 100kn ovisno što na plati prevladava.
Ako želiš to isto samo puno jeftinije najbolje ti je otici u neki veci trgovački centar.Obavezno dan ranije nego što ti plata treba.Kažeš im što želiš na plati i oni ti ju lijepo slože za sutradan.Kolegica je u Plodinama jednu vecu platu (pršut,sir,špek,čajna i sl.) platila tipa 120kn.Nisam mogla vjerovati kad mi je rekla da je toliko platila.Plata je bila stvarno super napravljena.u toj varjanti naravno moraš po nju sam otici.Mislim da je to i najjeftinija varjanta.
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 15:37   #73
Nekima je bitno kaj sused veli, nekima se neda kuhati, neki ne znaju kuhati, neki ovo neki ono ali ja uvijek glasam za to da daš pare pa si miran, jer-u globalu, ništa puno nećeš uštedjeti ako sam kuhaš... ali vrijeme ti nitko ne može nadokanditi...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 19:08   #74
meni je većina cateringa...neću reći odvratna, al definitvno nije fina...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 13:44   #75
BB approved restoran/catering

Jel zna netko kakav body building approved restoran/catering u Zg-u?
Znači da u ponudi ima jelovnik prilagođen fitness profesionalcima i rekreativcima

Jel postoji tako nešto?
__________________
Mačak Pero
R.I.P.
Zg_noj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 13:55   #76
bila sam nedavno na jednom vjenčanju u zg. sala je doista bila lijepo uređena, a hrane je bilo konstantno puno. cijena je po glavi stvarno bila jeftina, moram samo provjeriti o kome se radilo...
__________________
SILICA GEL
''DO NOT EAT''
THROW AWAY DESICCANT
slanutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 15:50   #77
Catering Kvatrić ,
www.caterin-kvatric.hr ,
Mileni 317 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 12:03   #78
Povoljan catering u Zagrebu

Budući da se ovdje uvijek nađe dobrih savjeta informacija, tražim preporuku cateringa - 100 do 150 ljudi ponuda crno vino/bijelo vino/voda u čašama, i stolovi, dakle nema hrane samo posluženo piće. Naručitelj je velika firma i potencijalan naručitelj za dalje. Nakon nekoliko bahatih razgovora, dajem priliku svima koje preporučite
sonjuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 12:06   #79
Quote:
sonjuška kaže: Pogledaj post
Budući da se ovdje uvijek nađe dobrih savjeta informacija, tražim preporuku cateringa - 100 do 150 ljudi ponuda crno vino/bijelo vino/voda u čašama, i stolovi, dakle nema hrane samo posluženo piće. Naručitelj je velika firma i potencijalan naručitelj za dalje. Nakon nekoliko bahatih razgovora, dajem priliku svima koje preporučite
Teško će to ići...
Jer tebi za pravo i ne treba nikakav catering nego jedna osoba da rastoči vino.
To se nikome ne isplati raditi.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 15:16   #80
Quote:
sonjuška kaže: Pogledaj post
Budući da se ovdje uvijek nađe dobrih savjeta informacija, tražim preporuku cateringa - 100 do 150 ljudi ponuda crno vino/bijelo vino/voda u čašama, i stolovi, dakle nema hrane samo posluženo piće. Naručitelj je velika firma i potencijalan naručitelj za dalje. Nakon nekoliko bahatih razgovora, dajem priliku svima koje preporučite
catering to neće raditi jer im se ne isplati,
naruči vino iz Vrutka, unajmi par konobarara da toče vino, još par ljudi da poslože stolove i stolnjake i to bi bilo to
u svakom prostoru postoji birtija u prizemlju/podrumu objekta, odi tamo pa se direktno dogovori sa ljudima koji tamo rade
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.