Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2011., 14:23   #41
Quote:
maxpayne kaže: Pogledaj post
ja nisam probao taj pop tarts ......a izgleda i da ga se ne isplati naručivat

P.S jesi i ti naručivao preko ebay ili?
jednom sam naletio na ebayu na neki paket skroz ok cijene, a nakon toga sam ih par puta i dobio iz USA.

Quote:
Skittle kaže: Pogledaj post
A što je s lucky charms i twinkies?..frendica iz usa se davi u njima i svaki put kad dođe u hr. cvili da ne može bez njih. Brijem da niš' ne valjaju ali ipak sam znatiželjna
Lucky Charms su živi užas, samo pogledaš u to i znaš da to ne može biti dobro

i sad se sjetih, Red Vines su mi također bezveze, ništa posebno
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 19:21   #42
Quote:
šatro gospon kaže: Pogledaj post
ne bih se slozil. prednost lanaca restorana je u tome da bi u svakom u svijetu klopa trebala biti ista (ne tvrdim da je to 100% istina) a njima je lakse otici u MCDrek, nego riskirati i pojesti nekaj njima nejestivo ili nepoznato, cisto iz lijenosti ili straha
A pa šta san krivo reka?

Samo kažem da traže Mekdonalds jer ne znaju za bolje (ziheraški idu, trta ih, ne znaju, lini su...), ne znaju da za manje love mogu bolje pojist u običnom fast foodu.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 15:04   #43
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
A pa šta san krivo reka?

Samo kažem da traže Mekdonalds jer ne znaju za bolje (ziheraški idu, trta ih, ne znaju, lini su...), ne znaju da za manje love mogu bolje pojist u običnom fast foodu.

Da se nađem u nekoj XY zemlji tipa Turska, ja bi prvi otisao u lokalni MCD (iako ga nikad ne jedem, čak ni u HRV), nego riskirao sa lokalnim fast foodom koji je možda ukusniji, bolji, i jeftiniji.
Čisto iz sigurnosnih razloga
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 12:13   #44
Quote:
stadleter kaže: Pogledaj post
Da se nađem u nekoj XY zemlji tipa Turska, ja bi prvi otisao u lokalni MCD (iako ga nikad ne jedem, čak ni u HRV), nego riskirao sa lokalnim fast foodom koji je možda ukusniji, bolji, i jeftiniji.
Čisto iz sigurnosnih razloga
stoga ti savjetujem da nigdje niti ne ideš.
otić u tursku - kako kažeš npr - i jesti u meku je bogohuljenje, kao na baščaršiji otići u mek
__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 22:36   #45
Unhappy

Quote:
maxpayne kaže: Pogledaj post
nedavno sam naručio preko ebaya hrpu američkih čokoladica (snickers,mars,M&M i neke koje imaju samo i americi kao: 3 Musketeers,5th avenue,Reeses,Mr Goodbar itd.),htio sam provjeriti razliku između ovih naših i USA i vidio sam da su M&M potpuno isti ,naš snickers ima puno bolji okus od njihovog! a mars je optrilike isti...e sad me zanima dali još netko imao takvih iskustava sa nekim drugim čokoldicama ili pićima(cola) pa da podijeli....

P.S od ovih USA čokoladica jedino su mi se svidjeli Reeses i 3 Musketeers
Zelim da kupim, tj narucim reeses, ali ne znam kako, a ni gde, moze li mala pomoc oko toga ?
jelenavolimedu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 23:20   #46
Ne pijem inače colu ni pepsi, ali sam probao u Americi i čini mi se da su naše slađe, potvrdili su i kolege koji su bili sa mnom.
Reeses mi je bezveze, ali sam jeo nešto jako slično od tamne čokolade i bilo je odlično, ali ne sjećam se proizvođača
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 05:20   #47
Quote:
jelenavolimedu kaže: Pogledaj post
Zelim da kupim, tj narucim reeses, ali ne znam kako, a ni gde, moze li mala pomoc oko toga ?
Reese's sam ja vidjela u Konzumu nedavno. Ne drops odn. Reeses Pieces (m&m-oliki bonbončići s kikiriki punjenjem), nego baš čokoladice.

(Ako si u RH.)
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 06:57   #48
Kanadska Fanta je narančasta i odvratna okusa, naša je bolja
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.