Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2012., 14:36   #381

Ceydina slika iz srednje škole

Jedna samo za LaVie
http://p.twimg.com/AzJOwXDCIAEqbv7.jpg:large
Ne sviđa mi se Beril, ljepša mi je Zeynep
Počeli su snimati kaže Baris


I kaže kako je danas tužno, idiot , ne bi bilo tužno da nije ubio Ferihu
vanhaver is offline  
Old 21.08.2012., 15:21   #382
Hvala
anna1008 is offline  
Old 21.08.2012., 15:35   #383
Quote:
Firi60 kaže: Pogledaj post
moras se registrovati--prijaviti na vimeo tamo je 1 i 2 sezona prevedena
prijavila sam se na vimeo, i upisala adini feriha koydum i rezultati su bili samo 44. epizode, pa sam pokušala i s I named her Feriha i isto nema rezultata s prijevodom osim 44 i 47 epizode. možeš li mi pomoći kako da ih pronađem ili šta da upišem? hvala
anna1008 is offline  
Old 21.08.2012., 16:18   #384
Quote:
anna1008 kaže: Pogledaj post
prijavila sam se na vimeo, i upisala adini feriha koydum i rezultati su bili samo 44. epizode, pa sam pokušala i s I named her Feriha i isto nema rezultata s prijevodom osim 44 i 47 epizode. možeš li mi pomoći kako da ih pronađem ili šta da upišem? hvala

prijavi se u grupu...Dala sam joj ime Feriha(feriha i emir) ona slika sa vijencanja...jer ima vise grupa...tu pitaj cure su fine reci ce kome dalje da se javis... iz njihove grupe jedna postavlja 1 sezonu...rado bih ti rekla al..... i meni nisu smijele reci nego sam u toj grupi pitala i uputile me kjoj da se javim ...
Firi60 is offline  
Old 21.08.2012., 17:03   #385
Quote:
Firi60 kaže: Pogledaj post
prijavi se u grupu...Dala sam joj ime Feriha(feriha i emir) ona slika sa vijencanja...jer ima vise grupa...tu pitaj cure su fine reci ce kome dalje da se javis... iz njihove grupe jedna postavlja 1 sezonu...rado bih ti rekla al..... i meni nisu smijele reci nego sam u toj grupi pitala i uputile me kjoj da se javim ...
Hvala punoo.
anna1008 is offline  
Old 21.08.2012., 17:04   #386
Saznala sam koji je bio Haldunov hotel http://www.ajiahotel.com/trunk.php?t=tr_contact, tu je takođar sniman i Kuzey Guney
vanhaver is offline  
Old 21.08.2012., 17:13   #387
Quote:
Firi60 kaže: Pogledaj post
prijavi se u grupu...Dala sam joj ime Feriha(feriha i emir) ona slika sa vijencanja...jer ima vise grupa...tu pitaj cure su fine reci ce kome dalje da se javis... iz njihove grupe jedna postavlja 1 sezonu...rado bih ti rekla al..... i meni nisu smijele reci nego sam u toj grupi pitala i uputile me kjoj da se javim ...
Ajme stvarno sorry što te gnjavim, ali serija mi se čini predobra i želim je pogledati, ali dođem na Vimeo, i upišem Dala sam joj ime Feriha i za video bude rezultata, ali ne i za grupu. piše sorry, no groups found.
anna1008 is offline  
Old 21.08.2012., 17:43   #388
Quote:
anna1008 kaže: Pogledaj post
Ajme stvarno sorry što te gnjavim, ali serija mi se čini predobra i želim je pogledati, ali dođem na Vimeo, i upišem Dala sam joj ime Feriha i za video bude rezultata, ali ne i za grupu. piše sorry, no groups found.
moras na fb grupu da pitas....kad ti kazu kome se treba..... javis se i sacekas... kad ti odgovori tek onda ides na vimeo... kliknes na Following...oprosti....naj radije bi ti rekla ime ....i sama sam lutala pitala dok nisam uspijela...
Firi60 is offline  
Old 21.08.2012., 20:08   #389
vanhaver I ja sam trazila i nisam mogla naci,mislila sam da si ti to vec skontala,dobra si sa imenima,ja zaboravna
Ni ja nevolim zalizane muskarce,fuuuuj
Ma jel ovo hazalin decko sa njom u Makedoniji
Pa sta ce narod reci
Jel ona svjesna da je to sramota i da ima 22 god
Kendi is offline  
Old 21.08.2012., 20:18   #390
Quote:
Firi60 kaže: Pogledaj post
moras na fb grupu da pitas....kad ti kazu kome se treba..... javis se i sacekas... kad ti odgovori tek onda ides na vimeo... kliknes na Following...oprosti....naj radije bi ti rekla ime ....i sama sam lutala pitala dok nisam uspijela...
Hvala, valjda cu sad uspit. oprosti što te gnjavim.
anna1008 is offline  
Old 21.08.2012., 20:27   #391
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
[IMG]https://encrypted-tbn0Počeli su snimati kaže Baris


I kaže kako je danas tužno, idiot , ne bi bilo tužno da nije ubio Ferihu
Ove dvije fotke su iz podruma a ko ima u podrumu?
Jel to znaci da je Meho,Riza i Seher ostali u 3 sezoni?
Ma sve mi se cini da ja necu moci gledati 3 sezonu,pretuzno je to sve bar za moju dusu
Ceyda je grozna na obe fotke,na Yeni fotki je previse mrsava,uzas...rebra joj se vide a sise za lijeka nema
Kendi is offline  
Old 21.08.2012., 20:32   #392
Quote:
anna1008 kaže: Pogledaj post
prijavila sam se na vimeo, i upisala adini feriha koydum i rezultati su bili samo 44. epizode, pa sam pokušala i s I named her Feriha i isto nema rezultata s prijevodom osim 44 i 47 epizode. možeš li mi pomoći kako da ih pronađem ili šta da upišem? hvala
Ja patim od prvog dana ove serije bez prevoda...
Serija nema prevod,gledala sam na dizi kanalu a isla na AFK grupu na FB i citala sto se zapravo desilo
Na vimeo imam prevedenih na engleski ali ne cijela epizoda nego samo isjecak gdje su emir i feriha ali pomirila sam se...ide 3 sezona a ja jos uvijek pravim ovakve face kad nesto ovdje procitamjer sam propustila dosta.
Pozdrav i pisi nam
Kendi is offline  
Old 21.08.2012., 20:50   #393
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Saznala sam koji je bio Haldunov hotel http://www.ajiahotel.com/trunk.php?t=tr_contact, tu je takođar sniman i Kuzey Guney
Pogledala sam fotke
Ja sam mislila da je to kuca od nekog milijardera,nisam znala da je hotel.
Koja perfekt lokacija,mogu se zamisliti kako sjedim negdje na terasi i pijem kafu sa rahatlukom a Kivo sjedi do mene
Kendi is offline  
Old 21.08.2012., 21:16   #394
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
vanhaver I ja sam trazila i nisam mogla naci,mislila sam da si ti to vec skontala,dobra si sa imenima,ja zaboravna
Ni ja nevolim zalizane muskarce,fuuuuj:flop :
Ma jel ovo hazalin decko sa njom u Makedoniji: confused:
Pa sta ce narod reci:confused :
Jel ona svjesna da je to sramota i da ima 22 god: lol:
Nije, to je onaj bradati stari Cahit
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Ove dvije fotke su iz podruma a ko ima u podrumu?
Jel to znaci da je Meho,Riza i Seher ostali u 3 sezoni?
Ma sve mi se cini da ja necu moci gledati 3 sezonu,pretuzno je to sve bar za moju dusu: (
Ceyda je grozna na obe fotke,na Yeni fotki je previse mrsava,uzas...rebra joj se vide a sise za lijeka nema:rofl :
Možda je to scena nakon Ferihine smrti, oproštaj Yilmaza od Emira
Ja 3. sezonu sigurno ne gledam, dosta mi je, čitat ću vas i pogledat 1. ep, ali nastaviti neću, ovo više nije ono što sam htjela i počela gledati
Riješio je to doktor , isto kao i nosinu
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Pogledala sam fotke
Ja sam mislila da je to kuca od nekog milijardera,nisam znala da je hotel.
Koja perfekt lokacija,mogu se zamisliti kako sjedim negdje na terasi i pijem kafu sa rahatlukom a Kivo sjedi do mene
I Aski memnu je sniman tamo, Kivo se sigurno tamo negdje muva

Prevest ću navečer jedan stari intervju s Hazal
vanhaver is offline  
Old 21.08.2012., 22:14   #395
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Ja patim od prvog dana ove serije bez prevoda...
Serija nema prevod,gledala sam na dizi kanalu a isla na AFK grupu na FB i citala sto se zapravo desilo
Na vimeo imam prevedenih na engleski ali ne cijela epizoda nego samo isjecak gdje su emir i feriha ali pomirila sam se...ide 3 sezona a ja jos uvijek pravim ovakve face kad nesto ovdje procitamjer sam propustila dosta.
Pozdrav i pisi nam
ja sam yt pogledala puno isječaka, i oduševljena sam serijom, naravno osim krajem, ali nigdje nemogu nać s prijevodom. Izgleda da ću morat učit turski. hahah
anna1008 is offline  
Old 21.08.2012., 22:57   #396
Sa snimanja Balkanlara http://www2.dizifilm.com/newpics/fot...21082012_4.jpghttp://www2.dizifilm.com/newpics/fot...21082012_3.jpg
Ispred svakoga kutija cigareta http://www2.dizifilm.com/newpics/fot...21082012_2.jpg
Glupi Baris samo u soc od kave zna gledati

U podrumu snimaju


U četvratk se ekipi pridružuje Ahu
vanhaver is offline  
Old 21.08.2012., 23:44   #397
vanhaver velis ispred svakog kutija cigareta
Fotke u odlicne,prvo sam mislila da su sa snimanja od AFK.
Ova druga fotka ispod saljice kafe je iz ferihine sobe
sta rade u njenon sobiiiii
Kendi is offline  
Old 21.08.2012., 23:52   #398
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Nije, to je onaj bradati stari Cahit

Možda je to scena nakon Ferihine smrti, oproštaj Yilmaza od Emira
Ja 3. sezonu sigurno ne gledam, dosta mi je, čitat ću vas i pogledat 1. ep, ali nastaviti neću, ovo više nije ono što sam htjela i počela gledati
Riješio je to doktor , isto kao i nosinu

I Aski memnu je sniman tamo, Kivo se sigurno tamo negdje muva

Prevest ću navečer jedan stari intervju s Hazal
Pa to je horor od serije,mrzim tuzne radnje
Necem ja to gledati,citati hocu i raspravljati sa forumasicama koje gedaju a da cem gledati necu
Osim ako ne bude bas nesto tuzno ali kako su krenuli,bit ce tu i rata i pucanja.
Dok je Caga izjavio da mu se svidja skripta i sam scenario 3 sezone znaci da je nesto puska/pistolj.
Lakse je muskarcima pucati i glumit nego glumit ljubav i romantiku.
Nesto mi na um palo pa sam se sama smijala,nemogu se zamisiti sjediti u njihovom drustvu a svi puse i smrde na dim i garez
Kendi is offline  
Old 21.08.2012., 23:55   #399
Ja zaista najvise uzivam gledati 1 sezonu.....Zehru,Gulfidan,Hatidze,uzivam gledajuci F i E kako se ljubav rasplansava i kako Zehra stiti svoju kcerku.
Pisala sam vec da bi moja mama mene skupa sa Rizom stavila pod noge i jos bi rekla udri je Riza majku joj njenu bezobraznu a ne jos i stitila jer "sta ce narod reci"
Oh da, jos da dodam da bi vise voljela po izgleda biti kao Hazal nego Ceyda.
Na Ceydi mozes slomiti onu stvar a na Hazal sve fino mekaho i udobno.
Kendi is offline  
Old 22.08.2012., 04:18   #400
Kamo srece da se ovako nastavi

Kendi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.