Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2007., 13:08   #61
Quote:
Billi kaže:
meni ta mexicka klopa nikak ne lezi. uvijek se tesko osjecam nakon nje. a pojedem samo kombinaciju nekih predjela i nekaj sitnickog. ja mislim da bi umrla od cijele porcije.
To je zato kaj si rekreativka.
Niti ja ne bi mogla(htjela) pojesti cijelu porciju da znam da nakon toga idem trcat.
Leilani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:22   #62
Quote:
Leilani kaže:
To je zato kaj si rekreativka.
Niti ja ne bi mogla(htjela) pojesti cijelu porciju da znam da nakon toga idem trcat.
ma nije to. mogu ja smazat i lazanje i litru pive bez beda ali ova klopa mi je teska.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 20:15   #63
moj definitivni favorit je mexcantina. pogotovo ponedjeljkom kad sviraju marijachiji.
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 16:49   #64
Eto bas sam neki dan bila u Carambi.
Iznenadila sam se kada sam vidjela da su promjenili tortille koje koriste.
Izgleda da su poceli proizvoditit sami svoje od kukuruznog brasna jer su vidno tamnije i narandjastije.Ili je tomu neki drugi razlog?
Navikla sam se na one kupovne s okusom octa pa mi je to kao nekako falilo.Ne kazem da su ove lose vec se samo treba navikniti na novi okus.
Leilani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 09:46   #65
karamba

meksički restoran u frankopanskoj.
preporuka jela...?
dojmovi...?
tnx
__________________
18.09.2006. my dreams come true...
mala rudešanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 00:23   #66
Bila prije 8 god , ako ti išta znači!
U ono vrijeme mi je bila bolja klopa i atmosfera nego danas u Savskoj! Odličan gazpacho, buritto i Sex on the beach. Atmosfera intimnija, tadašnji konobar super susretljiv.
Ne znam jel išta od ovoga stoji za današnju Karambu, ali... idi, pa vidi!
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 10:02   #67
meni supach. ako izuzmemo inertne konobare, jela su odlicna! my favorite je chimicanga od piletine i obavezno palacinka s visnjama ko desert!
Lya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 10:14   #68
Tamo sam bio jednom i nikad više...

Klope je bilo malo i nije baš bila neka, vino smo čekali 30min uz 3 podsjećanja "konobar, vino! - Aha, evo sad ću...", htjeli su nas zajebat na računu, još su bili bezobrazni, nisu nam htjeli dati knjigu žalbe.

Nikad više.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 10:57   #69
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
Tamo sam bio jednom i nikad više...

Klope je bilo malo i nije baš bila neka, vino smo čekali 30min uz 3 podsjećanja "konobar, vino! - Aha, evo sad ću...", htjeli su nas zajebat na računu, još su bili bezobrazni, nisu nam htjeli dati knjigu žalbe.

Nikad više.
također! što smo dobili mislim da je više-manje bilo ispodgrijavano u mikrovalnoj i servirano. nula bodova.
meni je najbolji onaj u jurišićevoj
gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 12:58   #70
Quote:
gama kaže: Pogledaj post
meni je najbolji onaj u jurišićevoj
Meni je taj PRESTRAŠAN! Premali prostor, kao školska kantina, sama djeca se skupljaju i pijuckaju pivicu 4 sata, a konobar je bio neki balavac bez manira ! Užas! I još traže da rezerviram stol u takvoj rupčagi. Ma, daj bježi!
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 13:16   #71
Quote:
A_N_A kaže: Pogledaj post
Meni je taj PRESTRAŠAN! Premali prostor, kao školska kantina, sama djeca se skupljaju i pijuckaju pivicu 4 sata, a konobar je bio neki balavac bez manira ! Užas! I još traže da rezerviram stol u takvoj rupčagi. Ma, daj bježi!
uglavnom sam u paru pa mi velicina prostora nije bitna, imamo dovoljno mjesta za jednim stolom. ne gledam u tu djecu o kojoj pricas i to me uopcene zanima dok je dobro jelo preda mnom, mada nisam primjetila da je atmosfera takva. a konobar me bas suprostno svaki put odusevi jer mi objasnjava meni (buduci da sve pozaboravljam), a jos vise kad mi donese naruceno. jelo prefino..
gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 13:20   #72
uzmi fajitas
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 14:32   #73
katastrofa!!! bila sam prije par mjeseci i hrana je bila uzasna. inace nemam osjetljiv zeludac; mogu pojesti sve i svasta, ali nakon carambe sam dva dana imala probavne smetnje.

meni je osobno najbolja mex cantina u savskoj.
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 16:31   #74
Quote:
gama kaže: Pogledaj post
uglavnom sam u paru
, također, ali tema je meksički restoran u frankopanskoj,
preporuka jela...?
dojmovi...?, pa sam u skladu s tim i odgovorila.
Taman da sam s Bradom Pittom, primjetila bi tako skučen prostor i neljubazno osoblje!
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 08:41   #75
Sinoć sam nakon dugo vremena svratio s ekipom na klopu u Carambu i mogu reći da sam uglavnom zadovoljan što se klope, ambijenta i usluge tiče. Konobar koji nas je posluživao bio je jako ljubazan i uslužan, prisutan, a opet diskretan.

Jedina i najveća zamjerka je ta što je bilo užasno vruće unutra , ne znam zašto klima nije radila, no bilo bi puno ugodnije. Ovako je malo umanjilo dobre dojmove! I da, kod samog ulaza, nalaze se nekakvi stari štednjaci i hrpa kartona, što je također mali minus.

Što se klope tiče, grickali samo tortilla čips s umacima, a kao predjelo sam uzeo ONION RINGS iliti pohane prstenove luka, što je bilo ok!

Za glavno jelo odlučio sam se za CHIMICHANGA LOMA GRANDE
(tortile punjene piletinom, sirom i povrćem, prelivene umakom od vrhnja i salsom) i mogu reći da su porcije stvarno velike.

Za desert je pala TORTITA CARAMBA iliti crna palačinka punjena mousseom od bijele čokolade i kremom od vanilije ,

Sve to smo zaljevali CORONOM, naravno

p.s.ako fakat volite ljuto, uzmite ENCHILADA ROJAS
(zapečene tortilje punjene mljevenom junetinom u pikantnom čili umaku, sirom, prilog mex riža) kao jedna frendica, pojela je jedva pola, pa sam ja dovršio

Sve u svemu (od 1-5), ocjena minus 4.
Croatihno is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 16:41   #76
U Carambi mi je sve prilicno bez identiteta. Ne mogu skuziti zasto, hrana izgleda lijepo i sastojci zvuce dobro, ali nesto fali. U Cantini je mozda samo mrvicu bolje. Drugdje nisam bila, ali pretpostavljam da je slicno (iako ne zelim nista tvrditi posto stvarno ne znam). Uglavnom, mislim da svatko tko je ikad jeo prava meksicka jela zna da je ovo nesto sasvim drukcije... ali eto, jela ce vam ipak biti solidna ako niste upoznati sa pravom meksickom kuhinjom.
Samo, nije mi jasno zasto u Carambi nikad (a, bila sam oko 5 puta) nemaju avokado, odnosno guacamole. Pa to je najbolje od svega!
mariposa78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 19:50   #77
Quote:
gama kaže: Pogledaj post
uglavnom sam u paru pa mi velicina prostora nije bitna, imamo dovoljno mjesta za jednim stolom. ne gledam u tu djecu o kojoj pricas i to me uopcene zanima dok je dobro jelo preda mnom, mada nisam primjetila da je atmosfera takva. a konobar me bas suprostno svaki put odusevi jer mi objasnjava meni (buduci da sve pozaboravljam), a jos vise kad mi donese naruceno. jelo prefino..
potpisujem!!

jos sam na kraju i privatno upoznala konobara koji povremeno i kuha pa se ponudio da ce nam nekaj posebno skuhat kad opet dodjemo

p.s. ispricavam se na offtopicu, bas sam htjela predlozit da preimenujemo temu u meksicki restorani.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 21:25   #78


evo, sad tu mozete komentirati sve meksicke restorane. a i procitati stare komentare.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 12:38   #79
Quote:
mala rudešanka kaže: Pogledaj post
meksički restoran u frankopanskoj.
preporuka jela...?
dojmovi...?
tnx
Evo ja bila prije 3 dana i nije baš nešto...Mex cantina u Savskoj 100 puta bolja. Nekak mi je sve jadnjikavo bilo, ne znam...
darka-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 12:55   #80
Mex Cantina u Savskoj mi je OK.
Caramba poprilicno grozna.
Lenuci - hladan.
Phoenix u Jurisicevoj - topao ugodjaj, ugodna atmosfera, malo mracnije, bas onako fino
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:38.