Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2016., 21:41   #1
kako nastaviti dalje sa zivotom

Sta da radim sa svojim zivotom,imam osjecaj da sve padovi..cijeli mi se svijet srusio..zabavljala sam se ovu god prosla sma samo jedan predmet na faksu, ponavljam opet osjecam se kao zadnji idiot jos uz to imam simptome postoji mogucnost da imam smrtnu bolest,virus ali jos neznam sigurno..nez sta cu sve mi se srusilo kako nastavit dalje zivot da se povratim na ono sto sam bila
mamammia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:37   #2
Za poćetak trebala bi se zauzeti za zdravlje, jer ono je najvażnije i bez njega teśko je neśto drugo planirati, a ponekad i bezsmisleno, jer ono zna ćovjeku zamrsiti planove.

Możda da prvo odeś doktoru i napraviś testove pod kutem toga u śta sumnjaś, da nije u redu sa Tvojim zdravljem.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 15:24   #3
al to je takva bolest nmg znat jos par mj jel je to ili nije
mamammia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 19:16   #4
Quote:
mamammia kaže: Pogledaj post
Sta da radim sa svojim zivotom,imam osjecaj da sve padovi..cijeli mi se svijet srusio..zabavljala sam se ovu god prosla sma samo jedan predmet na faksu, ponavljam opet osjecam se kao zadnji idiot jos uz to imam simptome postoji mogucnost da imam smrtnu bolest,virus ali jos neznam sigurno..nez sta cu sve mi se srusilo kako nastavit dalje zivot da se povratim na ono sto sam bila
Proci ce, ak je i prije porlazilo, prolazit ce i sad
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 20:04   #5
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Proci ce, ak je i prije porlazilo, prolazit ce i sad
Žena je napisala da možda ima smrtonosnu bolest, a ti joj odgovoriš da će to proći ako je prolazilo i prije.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 20:06   #6
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Žena je napisala da možda ima smrtonosnu bolest, a ti joj odgovoriš da će to proći ako je prolazilo i prije.
Mozda ima, znaci mozda, nadajmo se da nema i da se ona tako nada i da tako i je.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 21:36   #7
Quote:
mamammia kaže: Pogledaj post
Sta da radim sa svojim zivotom,imam osjecaj da sve padovi..cijeli mi se svijet srusio..zabavljala sam se ovu god prosla sma samo jedan predmet na faksu, ponavljam opet osjecam se kao zadnji idiot jos uz to imam simptome postoji mogucnost da imam smrtnu bolest,virus ali jos neznam sigurno..nez sta cu sve mi se srusilo kako nastavit dalje zivot da se povratim na ono sto sam bila
a koje simptome imaš?
ako si se testirala onda najvjerovatnije nisi pozitivna na to što misliš. no ponovi test za neko vrijeme ako želiš biti mirna ili ako spadaš u rizičnu skupinu.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:02   #8
Ako żeliś pogledaj si pdf "Zdravlje" ili na pdf "Alternativa" -alternativno lijećenje, pa możda nadjeś neśto pomoćno za sebe.

Teśko je reći śta Ti ćiniti ako ćeś tek za par mjeseci saznati viśe o svom zdravstvenom stanju.

Sa jedne strane możda bi bilo dobro da studiraś dalje, a sa druge da saćekaś pretrage/testove, pa da onda odlućiś.
U svakom slućaju mislim da bi Ti najvażnije bilo da se pobrineś prvo u vezi zdravlja.

Dok ne budeś sigurna śta Ti je nastoj koliko możeś da funkcioniraś śto normalnije możeś i da śto manje misliś o tegobama.
Znam da to nije lako, ali probaj i nastoj koliko ćeś moći.

Możda i razgovor sa psihologom ili psihoterapeutom nebi bio na odmet, ali Ti moraś o svemu razmisliti i odlućiti.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.