Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2004., 16:19   #1
Uspjela sam! Narasle su mi sise!

U 32 godini! Jeba me pas ako nisu! I ne - nisam u blagoslovljenom stanju. Udebljala sam se tri kile od ljeta i sise su mi narasle. Evo, gledam ih već tri dana s nevjericom.

I sad me nešto mori. Mislila sad se malo dijetirat da se vrnem do ljeta na svojih božanstvenih 57 , al se sad bojim da mi se onda jopet sise ne smanje. Jebemu! Šta da radim? Šta? Šta?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 16:20   #2
Re: Uspjela sam! Narasle su mi sise!

Quote:
te@ kaže:
U 32 godini! Jeba me pas ako nisu! I ne - nisam u blagoslovljenom stanju. Udebljala sam se tri kile od ljeta i sise su mi narasle. Evo, gledam ih već tri dana s nevjericom.

I sad me nešto mori. Mislila sad se malo dijetirat da se vrnem do ljeta na svojih božanstvenih 57 , al se sad bojim da mi se onda jopet sise ne smanje. Jebemu! Šta da radim? Šta? Šta?
jebo sise ako dupe visi
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 16:28   #3
Re: Re: Uspjela sam! Narasle su mi sise!

Quote:
NoWa kaže:
jebo sise ako dupe visi
I mene taj lajtmotiv kroz život vodi. Još nije počelo visit, al jebiga nikad neznaš. Neprijatelj ne spava. Ako se primi još koji dek mogao bi krenut udar na to strateško mjesto. A onda je to zajeb. Isplati li se žrtvovat dupe zbog sisa? To je moja vječna dilema.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 16:32   #4
Re: Uspjela sam! Narasle su mi sise!

Quote:
te@ kaže:
sise su mi narasle.
Si sigurna da te nije komarac zveknuo? Ili si štajaznam u peemesu? A morti bit i da si trudna, ko da ti znaš
Ne rastu sise tek tako, ne ne ne Malo je onih koji spadaju pod okrilje božje
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 16:33   #5
Re: Re: Re: Uspjela sam! Narasle su mi sise!

Quote:
te@ kaže:
Isplati li se žrtvovat dupe zbog sisa? To je moja vječna dilema.
ma kakvi.
uvik imas push-up za sise.
cak i badic koji digne sise.
a ko ce dupe dignut kad krene silazit...
drz se ti dupeta


al nemoj ni sise zaboravit
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 17:10   #6
Quote:
te@ kaže:
I mene taj lajtmotiv kroz život vodi.
Hehe dobra recenica
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 18:04   #7
Pazi, sistah...da ti ne bi previshe toga krenulo u gujcu, trebala bi spavat objeshena za noge, onako k'o shishmishi.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 18:06   #8
Imam male sise. Nisam kompletna.

Hocu vece sise!

Hocu da me ledja bole od njihove tezine!

Hocu da imam sise ko Queen Latifah!

Vjecno nezadovoljne i u strahu da niste privlacne jer si vam sise male, rit prevelik ili se nijansa laka za nokte ne slaze sa bojom cipela.

Koji vam je qurac?

Pretenzije da budete kao netko drugi.

Ili netko drugi.

Normalne sise dolaze u svim oblicima i velicinama. Unikati, poput otisaka prstiju. Ali ne, to nije dovoljno. Potrosi 5 tisuca eura da ih povecas jer decko voli velike sise, kasnije jos 5 da ih smanjis jer novi jebac voli male.

Wonderbra. Podigni. Spusti.

Trikovi iz rukava. Ili vasih glava.

"Lajtmotiv" za magiju iz bocice pilula.

Boo-yah!
The Voice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 18:10   #9
Dugo neimasmo klona....
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 18:25   #10
samo jedna napomena- obješeno dupe mo'š i s 60 godina krvničkim vježbanjem podignuti. jer se ispod tih naslaga sala, vjerovali ili ne, nalazi mišić obješene, viseće, oronule, stare i naborane sise (jer da, dekolte se nabora s godinama,a dupe ne ) nikada ne možeš podignuti

ja bih na tvom njegovala "nove" cice i istovremeno zatezala dupe
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 18:32   #11
Quote:
LadyInRed kaže:
.... obješene, viseće, oronule, stare i naborane sise ...
Nemoj vishe nikad ovako pisat....svega ti....skoro me herc strefio odmah sam svoje otishla pozdravit pred ogledalo
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 18:40   #12
magic ti se ne moraš za svoje brinuti sad će svi misliti da sam ja vidjela tvoje onako, na nudo

ali stvarno, velike cice jako ružno "stare"
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 19:38   #13
Re: Uspjela sam! Narasle su mi sise!

Quote:
te@ kaže:
U 32 godini! Jeba me pas ako nisu! I ne - nisam u blagoslovljenom stanju. Udebljala sam se tri kile od ljeta i sise su mi narasle. Evo, gledam ih već tri dana s nevjericom.

I sad me nešto mori. Mislila sad se malo dijetirat da se vrnem do ljeta na svojih božanstvenih 57 , al se sad bojim da mi se onda jopet sise ne smanje. Jebemu! Šta da radim? Šta? Šta?
Jebi se!
Ja sam se udebljala,ali su mi se cice smanjile ,a dupe mi poraslo.

Uzivaj u klopi,u cicama,u svemu - sta te briga za dijetiranje.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 20:13   #14
Samo vi serite. Znam da ste ljubomorne. Ja vam kažem da su mi sise sa standardnih 2 ili 2.15 kad imam mengu, došle do 2.7 brat-bratu. A to znači - TRICA! To se može zaokružit na tri naravno. Guzica je još uvijek oke. Kad ga pitam jel mi prevelika guzica uvijek kaže da serem pizdarije. Kad je bolje volej kaže mi i da je super. Al, s druge strane i ja njemu non-stop govorim da mu je škemba seksi. I da se uopće ne vidi.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 21:03   #15
veseli se dok možeš....al mislim da neće potrajat
tak je nedavno moja frendica vikala da je medicinski fenomen jer da su joj u 27. narasle sise za pol broja....i to više nego što inače narastu oko menge..
al nish...

vratile se na staro nakon tjedan - desetak dana..

to malo hormoni podivljaju, cicke nabubre pa se vrate na staro...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 21:08   #16
Quote:
te@ kaže:
Ja vam kažem da su mi sise sa standardnih 2 ili 2.15 kad imam mengu, došle do 2.7 brat-bratu. A to znači - TRICA!
a kad si navrsila 25 godina, jesi to zaokružila odmah na 30 godina?
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 21:15   #17
Aha,to sse i meni dešavalo, pred menzis narastU i to zna biti vrlo vidljivo i takve ostanu do slijedećeg menzisa i onda PUFF. ništa. Kaže doktor to je u vezi s hormonima. Na žalost. I moje su inače minijaturne.
Sad sam trudna i narasle su PUUUNNNOOOO. Znam da će to blagostanje kratko trajati i zati svaki dan uživam u pogledu... koliko to god možda nekom perverzno izgledalo. Znam da će poslije sve biti po starom. Dvije male skoro pa ništa...
__________________
daaa mi je biti morski pas........
snowwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 21:16   #18
Quote:
snowwoman kaže:
Sad sam trudna i narasle su PUUUNNNOOOO. Znam da će to blagostanje kratko trajati i zati svaki dan uživam u pogledu...
fotografiraj ih

da sjecanje bude trajno.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 21:37   #19
Re: Uspjela sam! Narasle su mi sise!

Quote:
te@ kaže:
U 32 godini! Jeba me pas ako nisu! I ne - nisam u blagoslovljenom stanju. Udebljala sam se tri kile od ljeta i sise su mi narasle. Evo, gledam ih već tri dana s nevjericom.

I sad me nešto mori. Mislila sad se malo dijetirat da se vrnem do ljeta na svojih božanstvenih 57 , al se sad bojim da mi se onda jopet sise ne smanje. Jebemu! Šta da radim? Šta? Šta?
čestitam
čuj "stara" nediraj ništa, nikakve dijete!
Bilo bi šteta to upropastiti kad si već sretnica kojoj se kile raspoređuju proporcijonalno
__________________
Imam pive,trnu zubi :D
MrBig is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 21:48   #20
Ako ti guzica jos nije krenula nizbrdo, savjetujem da dignes jos koju kilu. Bog te je blagoslovio postenom raspodjelom. Iskoristi dar bozji.
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.