Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2008., 18:51   #61
koju to njihovu spf imas?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 20:34   #62
Ja koristim od Bioderme iz linije Sensibio kremu Sensibio DS, Sensibio H2O micelarnu otopinu za čišćenje make-upa a imam od Sebiuma peeling koi koristim možda jednom u 2 ili 3 tjedna i to stvarno su ok svi proizvodi, koristila sam iz Bioderme još toga, koristim je zadnje 2-3 godine već ja mislim, ali imam dojam da mi se koža već lagano zasitila pa ću vjerojatno preć na nešto novo, u sub idem kod dermatologinje. Ali za osjetljivu kožu je stvarno super to
senorita_acc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:39   #63
Koja je krema iz photoderm linije najhidratantnija, najvodenkastija, najlakša?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:39   #64
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Taj fluid je ustvari normalna krema, samo je malo rjeđi jer je namijenjen mješovitoj i masnoj koži..
Stavlja se na lice i služi zaštiti od sunca jer mu je SPF 50+..
ja imam taj testerić

kakva su vam iskustva s photoderm linijom inače?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 21:06   #65
buduci da vec dva i pol mjeseca patim zbog dermatitisa, trazila sam malo i otkrila sam da sensibio linija ima proizvode ds koji su namijenjeni kozi sklonoj dermatitisu pa sam kupila kremu za umivanje i kremu za tretman. takodjer sam uzela kremu sensibio forte koja bi kao trebala smanjivati crvenilo. dobila sam testere micelarne, light kreme za osjetljivu kozu te gel za oko ociju.

neko vrijeme mi je sve super pomagalo, lice izgledalo preporodjeno i oporavljeno, sad opet ne valja .

uzela sam i photoderm obje tonirane kreme, jedna je za reaktivnu kozu photoderm ar, a druga photoderm max tinted. ova za reaktivnu kozu mi je "ljepsa" jer je laganija i svjetlija, a ten se od nje izjednaci, koza je malo sjajna (al ja to volim) i opcenito izgleda prirodnije. max tinted krema je tamnija i kad se nanese na lice vise djeluje kao lagani tekuci puder. manje je prirodan izgled, ali stvarno u nijansama. iako, cini mi se da mi koza ovaj drugi bolje podnosi.

tak, svasta nesto isprobavam al i dalje ne znam sto cu s tim glupim dermatitisom
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:43   #66
uh..dermatitis. meni se pojavljuje periodično perutanje na predjelu obrva, a nisam ni išla k doktoru jer sam čula da oni za to prepisuju nekakve kortiko-steroidne kreme, šta mi je zvučalo

to što kažeš da su se simptomi opet vratili, koža se nerijetko navikne na kreme i proizvode za njegu, pa je možda i do toga, no glavni okidač za dermatitis je stres..mene nekad kad se naljutim ili jaaako iznerviram zna svrbiti cijelo lice
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 12:11   #67
ja bi probala gel za umivanje iz sebium linije
bioderma mi je otkriće godine
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 12:54   #68
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
buduci da vec dva i pol mjeseca patim zbog dermatitisa....
tak, svasta nesto isprobavam al i dalje ne znam sto cu s tim glupim dermatitisom
otprilike ista stvar i kod mene, pocelo je prije jedno dva mjeseca i imam faze smirivanja lica i povremene katastrofe.....trenutno mi je lice fenomenalno, medjutim svako jutro imam fobiju prije pogleda u ogledalo, jer mi se vrati iz cista mira....
trenutno koristim sensibio rich, i stvarno je dobra.
imam i sensibio ds koji bi trebala koristit kad se javi dermatitis, al ne pomaze nista (ko ni trixera od avene) i s tim mi lice bude jos gore

trenutno imam hrpu testera al se nista ne usudim isprobavat da ne bi opet bilo nezeljene reakcije.

inace, meni se javlja seboreicni dermatitis, obicno uz rubove lica, obraza i kose (prosiri se s jednog mista na drugo) tako da mi je dermatologica dala rozamet kremu (kortikosteroid) i za kosu elocom lotion. s tim da kad mi je zadnji put buknilo lice nisam tila stavljat kortikosteroid i cekala sam da prodje samo, trebalo je 10 dana (i tad sensibio ds nije nista pomogao nego plava nivea i sensibio rich)
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 16:13   #69
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
uh..dermatitis. meni se pojavljuje periodično perutanje na predjelu obrva, a nisam ni išla k doktoru jer sam čula da oni za to prepisuju nekakve kortiko-steroidne kreme, šta mi je zvučalo
meni se jedno duže vrijeme ljuskala koža ispod obrve i to me je jako svrbilo. mazala sam to redovito nevenovom masti i mislim da me je to izliječilo, a također mi je doktor propisivao kortikosteroidne kremice koje naravno nisam mazala. probaj, nevenova mast te sigurno neće iritirati
chimavizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 19:57   #70
thnx..sad je u okej fazi, povuklo se. ja isto ne bi stavljala te kortiko steroide, mada ne znam što uopće za dermatitis može pomoći, osim redukcije stresa
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 09:41   #71
Ja koristim sebium gel za lice i kremicu, super su, pogotovo kremica!
ninani is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 15:11   #72
Quote:
ninani kaže: Pogledaj post
Ja koristim sebium gel za lice i kremicu, super su, pogotovo kremica!
daj pliz reci kakav ti je gel?
jel zateže??
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 23:40   #73
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
daj pliz reci kakav ti je gel?
jel zateže??
Ne zateze, to mi je najbolji gel do sada, aliii sam danas kupila i sensibio gel, probam pa javim kakav je on...
ninani is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 23:43   #74
Quote:
ninani kaže: Pogledaj post
Ne zateze, to mi je najbolji gel do sada, aliii sam danas kupila i sensibio gel, probam pa javim kakav je on...
ajme super!!! ja ga mislim kupit svaki ćas, pa ču pričekat tvoje komentare
jel može sensibo na masnu kožu??
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 23:46   #75
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
ajme super!!! ja ga mislim kupit svaki ćas, pa ču pričekat tvoje komentare
jel može sensibo na masnu kožu??
Moze, dapace, ja sam svoju masnu kozu isushila preparatima namijenjenu za masnu kozu, preagresivni su...
ninani is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 23:53   #76
Quote:
ninani kaže: Pogledaj post
Moze, dapace, ja sam svoju masnu kozu isushila preparatima namijenjenu za masnu kozu, preagresivni su...
točno to! mene je vichy dotukao
lancaster također, givenchy koji imao samo odličan miris,a faca ko poslje botoxa
a najveće razočaranje mi je neutrogena i općenito sve linije sa cinkom,garnier da ne govorim, od njega su me oči pekle

a ova biodrema mi se čini ok, za sad imam micelarnu i kremu iz sebium linije, a mislim probat i antishine, i ako prođe sad s ovim gelom, ja sam mirna do tridesete! pod uvjetom da naši zastupnici i uvoznici ne zahebu stvar
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 00:04   #77
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
točno to! mene je vichy dotukao
lancaster također, givenchy koji imao samo odličan miris,a faca ko poslje botoxa
a najveće razočaranje mi je neutrogena i općenito sve linije sa cinkom,garnier da ne govorim, od njega su me oči pekle

a ova biodrema mi se čini ok, za sad imam micelarnu i kremu iz sebium linije, a mislim probat i antishine, i ako prođe sad s ovim gelom, ja sam mirna do tridesete! pod uvjetom da naši zastupnici i uvoznici ne zahebu stvar
Da, vjerojatno je i mene Vichy zafrknuo, iako mi je bio super i rijesio me pristeva...
Danas su mi na testiranju koze rekli da vise nemam masnu nego normalnu/mjesovitu, ali isushenu
ninani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 00:09   #78
Quote:
ninani kaže: Pogledaj post
Da, vjerojatno je i mene Vichy zafrknuo, iako mi je bio super i rijesio me pristeva...
Danas su mi na testiranju koze rekli da vise nemam masnu nego normalnu/mjesovitu, ali isushenu
ajde super, bitno je da ti se taj sebum doveo u redi i da si prešla u normalu, a svi smo pomalo dehidrirani, i stim se može nekako izači na kraj,ali onaj loj i mast ffffuuj
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 00:10   #79
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
ajde super, bitno je da ti se taj sebum doveo u redi i da si prešla u normalu, a svi smo pomalo dehidrirani, i stim se može nekako izači na kraj,ali onaj loj i mast ffffuuj
A bas tako, dehidriranost ajde, ali taj finiii sjaj , za poludit
ninani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 22:32   #80
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
ajme super!!! ja ga mislim kupit svaki ćas, pa ču pričekat tvoje komentare
jel može sensibo na masnu kožu??

sensibio light krema može za mješovitu kožu, a za isušenu masnu isprobaj creme grasses desechees iz sebium linije
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.