Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2005., 00:55   #81
Quote:
WeM kaže:
ha!

dosad je bila utrka na HTV tko ce prvi dovesti nekoga iz srbije, koji ce reporter prvi skociti u beograd...


Nova TV kao konkurencija je izgleda zasjenila katedralu!


1949.? 1958.? 1931.?
HTV (Aleksandar Stankovic) je doveo Milosevicevog Goebells-a, sto je gore nego sto je taj peder Vlahov interview sa srpskom kurvetinom napravio.

Znaci, o zasjenjenju komercijalne NOVE (jos) nema govora.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 00:57   #82
U jebote Milosevicev Goebels bio u vladi par metara dana...
gambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 11:13   #83
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nova TV i Petar Vlahov vam donose Cecu Raznjatovic

Quote:
Levak kaže:
Ne visi slika jer je ratni zlocinac koji bi sada bio u Hagu da je ziv. Inace u Partizanu su uvek igrali hrvati, slovenci, pravoslavci, muslimani, albanci itd.
Što sve u prošlom vremenu. Ivan Ćurković je, iako Hrvat, nešto najbollje u Srbiji. Pa Dalipagić...
Au197/79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 13:14   #84
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
HTV (Aleksandar Stankovic) je doveo Milosevicevog Goebells-a, sto je gore nego sto je taj peder Vlahov interview sa srpskom kurvetinom napravio.

Znaci, o zasjenjenju komercijalne NOVE (jos) nema govora.
ceca je ceca! vrh!

s kim jos od njihovih kulturnjaka razgovarati?

koga jos pitati sto mislite o hrvatskoj i hrvatima?
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 13:48   #85
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
HTV (Aleksandar Stankovic) je doveo Milosevicevog Goebells-a, sto je gore nego sto je taj peder Vlahov interview sa srpskom kurvetinom napravio.

Znaci, o zasjenjenju komercijalne NOVE (jos) nema govora.
Ne ulazeći u to je li potrebno, ili je li prerano, usporedba Aleksandra Tijanića s Cecom Ražnjatović je kao usporedba singerice i podmornice.
Tijanić je ipak nekakav intelektualac, što je zastranio politički to je "drugi par rukava"!
A Ceca je obična "kafanska pevaljka", najgore moguće kvalitete.Kič.Smeće.
A osim toga je i Arkanova udovica.
Dakle dvostruki razlog da se razgovor s njom ne vodi niti na jednoj hrvatskoj TV.
Niti je pametna, niti je značajna, niti je kvalitetna pjevačica i još ima ovakav "pedigre"!
Stvarno se čovjek pita jesu li oni na TV Novoj malko izgubili kompas.
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:02   #86
Quote:
baka kaže:
Ne ulazeći u to je li potrebno, ili je li prerano, usporedba Aleksandra Tijanića s Cecom Ražnjatović je kao usporedba singerice i podmornice.
Tijanić je ipak nekakav intelektualac, što je zastranio politički to je "drugi par rukava"!
A Ceca je obična "kafanska pevaljka", najgore moguće kvalitete.Kič.Smeće.
A osim toga je i Arkanova udovica.
Dakle dvostruki razlog da se razgovor s njom ne vodi niti na jednoj hrvatskoj TV.
Niti je pametna, niti je značajna, niti je kvalitetna pjevačica i još ima ovakav "pedigre"!
Stvarno se čovjek pita jesu li oni na TV Novoj malko izgubili kompas.
Rijec je bila o "takmicenju" TV kuca u Hrvatskoj - tko ce svojim -programima- sto bolje zagaditi prostor.

Stankovic je na drzavnu TV doveo Tijanica, Milosevicevog covjeka i velikoSrbina.

Intelektualac, da. SANU.

A NOVA je ipak u privatom vlasnistvu, sto ne znaci da su manje idioti nego Stankovic, ali samo dokazuje koliko HTV jos uvijek bijedi u takmicenju.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:06   #87
Nema cece danas na novoj

__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:07   #88
Quote:
N3bir0s kaže:
Nema cece danas na novoj


mojne tisra ?????
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:10   #89
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Rijec je bila o "takmicenju" TV kuca u Hrvatskoj - tko ce svojim -programima- sto bolje zagaditi prostor.

Stankovic je na drzavnu TV doveo Tijanica, Milosevicevog covjeka i velikoSrbina.

Intelektualac, da. SANU.

A NOVA je ipak u privatom vlasnistvu, sto ne znaci da su manje idioti nego Stankovic, ali samo dokazuje koliko HTV jos uvijek bijedi u takmicenju.

Ma reci ti njima, Bronx!!! Reci im, slušaju te! Reci im da su komunjare!!!!

KAZARI!!!!!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:13   #90
Quote:
walter kaže:
Ma reci ti njima, Bronx!!! Reci im, slušaju te! Reci im da su komunjare!!!!

KAZARI!!!!!
Dobro sto si se javio. Pa cemo u tvoje ime. Evo sto kaze Sinisa Vuco, jos jedan ludjak i zagadjivac medijskog prostora u Hrvatskoj.

Romi?
Sve najbolje o njima.
Srbi?
Bolje pravi Srbin nego loš Jugoslaven.

http://www.slobodnadalmacija.hr/2005...eflektor02.asp



LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:16   #91
Ceca i Vuco taman pogađaju tvoj sofisticirani ukus.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:17   #92
Quote:
WeM kaže:
mojne tisra ?????
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=246455

__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:21   #93
Quote:
walter kaže:
Ceca i Vuco taman pogađaju tvoj sofisticirani ukus.
Ne slusam niti Vucu niti Cecu...

A gospe mi sinjske, niti slusam niti pjevusim "hitove" sofisticiranog Balasevica.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:30   #94
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Ne slusam niti Vucu niti Cecu...

A gospe mi sinjske, niti slusam niti pjevusim "hitove" sofisticiranog Balasevica.
Mene bi iznenadilo da slušaš bilo što osim gusli...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:32   #95
Quote:
walter kaže:
Mene bi iznenadilo da slušaš bilo što osim gusli...
Zato sto si ogranicen covjek.

Ja sam slusao i gusle, a bogami i RAP, dok je Edo Maajka cuv'o ba koze po Brckom - nesto slicno ko i ti.

A pogledaj sto mi stoji u signaturi, pa ce ti biti jasno sto volim slusat.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:32   #96
ups!

nova tv je izgubila utrku, ceca nije odgovorila na pitanje u konceptu drugo ja!

a fotka...

jel se to osniva jugofudbalska liga ?
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:37   #97
Quote:
WeM kaže:
ups!

nova tv je izgubila utrku, ceca nije odgovorila na pitanje u konceptu drugo ja!

a fotka...

jel se to osniva jugofudbalska liga ?
Heheheh, izgubila utrku...da. Jos uvik bijedi HTV.

fubalska liga.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:54   #98
Vlahov je se opet prekvarcao, samo što je ovog puta očito uspio kvarc-lampom spržit i ono malo mozga.

Kreten je i on i onaj tko ga plaća.
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:55   #99
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Heheheh, izgubila utrku...da. Jos uvik bijedi HTV.

fubalska liga.


ne! nije uspjela zasjeniti katedralu!


no, kad smo vec dobili s indexa vijesti, evo jedne s partnerskog im serbiancafe portala, (za sve stovatelje prave kulture u hrvata):


Branimir Štulić, vođa nekadašnje rok-grupe "Azra", izjavio je da ga je plagirala američka grupa "Nirvana". Štulić, koji u poslednjih 15 godina vrlo retko daje intervjue, rekao je za zagrebački "Jutarnji list" da je basista "Nirvane" Kris Novoselić, poreklom Hrvat, odrastao na njegovim pesmama. "Novoselić je iz Privlake, a ja iz Nina kraj Zadra. I Kurt Kobejn se furao na mene, to se vidi po njegovim pokretima, a posebno po pesmama na drugom albumu, ´Nevermind´ iz 1991. Čak je i frizura ista", rekao je Štulić. Iako je najpre burno reagovao, navodeći da ne želi da vidi nikoga iz Hrvatske, a posebno novinare, razgovor s novinarima je trajao pet sati.

Štulić je pre dve godine odbio saradnju i sa autorima hrvatskog filma "Sretno dijete", koji govori o vremenu jugoslovenskog novog talasa. Štulić je izjavio da mu je uzor nekadašnji predsednik SFRJ Josip Broz Tito, iako ga je u pesmama "Azre", tokom osamdesetih godina, više puta kritikovao.
Štulić kaže da se neće vraćati u Hrvatsku, da se sada gotovo uopšte ne bavi muzikom, da dane provodi slušajući muziku, prevodeći dela antičke književnosti i igrajući fudbal na lokalnim turnirima u Utrehtu, u Holandiji, gde živi sa suprugom, prenosi Internet-portal za kulturu jugoistočne Evrope SEEcult.org. (B92, SEEcult.org)
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 17:16   #100
Talking

Quote:
WeM kaže:


Branimir Štulić,
..nema kaj tražit u tvojim smradnim postovima...ili se to hoćeš pohvalit da si čul za Azru


i kmetko, ovo kaj si pejstal od srba čije sajtove isto njuškaš - ti je "intervju" iz Jutarnjeg od neki dan
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.