Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Pogledaj rezultate ankete: dali vjerujete u moje price??
da vjerujem ti? 83 54.97%
ne nevjerujem ti? 68 45.03%
Glasovatelji: 151. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2014., 22:16   #1081
Nepoklapa se ni sa jednim datumom. To je bilo tokom leta. Mama mi je umrla 2 februara, a rodjendan joj je 2 marta. Moj rodjendan je 5 avgusta. Znam da se tih dana oko 5 avgusta to nije desavalo. Septembar je mislim bio. Pred kraj leta da kazem.

A pod stresom jesam. Ljubavni problemi da. Inace mene tokom zime uhvati jaka depresija. Meteoropata sam. A imam epizode kad nisam nizasta. Naravno ja moram sebe da aktiviram, da radim sto vise i sl.. Posao nemam. Nadam se da cu ga uskoro naci. Kao hobi mi je pravljenje sveca. To me smiruje. I sve sam bolji u tome.
Supaplex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 11:15   #1082
Quote:
Supaplex kaže: Pogledaj post
Nepoklapa se ni sa jednim datumom. To je bilo tokom leta. Mama mi je umrla 2 februara, a rodjendan joj je 2 marta. Moj rodjendan je 5 avgusta. Znam da se tih dana oko 5 avgusta to nije desavalo. Septembar je mislim bio. Pred kraj leta da kazem.

A pod stresom jesam. Ljubavni problemi da. Inace mene tokom zime uhvati jaka depresija. Meteoropata sam. A imam epizode kad nisam nizasta. Naravno ja moram sebe da aktiviram, da radim sto vise i sl.. Posao nemam. Nadam se da cu ga uskoro naci. Kao hobi mi je pravljenje sveca. To me smiruje. I sve sam bolji u tome.
Da...osjetila sam, kao što rekoh, da si trebao podršku. E sad.Zašto se to što se događalo,događalo 7 dana i više ne?Zato što si trebao primijetiti.Da se nije događalo tako izrazito,naglo i"koncentrirano"-ne bi primijetio i sve bi i dalje objašnjavao nekako razumski.Dakle,smatram da su to bile "akcije"tvoje pokojne mame.Ali ne loše i ne da te preplaše,već zato da ti i ja danas razgovaramo o tome i da ti ja"prevedem"njezinu poruku.Ona je uz tebe,uvijek.No u onome periodu ti si bio otvoreniji za uočavanje njezine intenzivne prisutnosti i zato je to"iskoristila"da je napokon primjetiš.Također,kada sanjamo noćnu moru,ona je vrlo vjerovatno,ranije bila odsanjana u obliku nekog lijepog sna,pa nisi primjetio"poruku".Noćnu moru itekako primjetimo i zamislimo se nad njome.A noćna mora je glasna poruka naše duše nama samima,a mi moramo imati mudrost da je shvatimo.Razumiješ me?No ima tu još puno toga što bih ti ja sada mogla pričati,jer osjećam "te stvari" i živim oduvijek s njima.Meni je "paralelni svijet"jednako blizak i stvaran kao i "ovaj".No malo opširnije bih,eventualno,mogla na pp. ;-).
cvrkutić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 00:06   #1083
dobra vecer,ajde tko ima isjustva sa duhovima, trebala bi jedan savjet kako im se moze uci u kontakt sa njima,jako je hitno....i ozbiljno...pvt...pliz
nimfa2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:52   #1084
Kaj je tak hitno da te tak zanima da zelis stupiti u kontakt sa njima
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 17:24   #1085
Quote:
izidoraa kaže: Pogledaj post
Neka djevojčica
Slika je dosta jasna ....
Meni ovakve stvari nisu čudo
Duhovni svijet je svuda oko nas
Nevidljiv naravno ,ali eto nekad ,iz nama nepoznatog razloga uspijemo ih vidjeti ili se oni uspiju pokazati

Uglavnom ne bojim se ,jer sve što sam doživjela jako je lijepo i kad ode onaj ko te je volio i koga ti voliš ,ako i dođe dođe iz ljubavi .....
Velik je broj ovakvih priča i ja im vjerujem


https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=870
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 15:23   #1086
Meni je prije devet dana preminuo djed i kako je sve to bilo friško, jedan dan je kod bake spavala mama, a drugi ja I tu noć kada je mama prespavala kod bake dogodilo se sljedeće (Ja vjerujem u duhovni svijet i voljela bih doživjeti nešto od svog dede. Valjda čisto da znam da je tu negdje i dobro )

I, uglavnom, u sobi u kojoj je dedač umro nlaze se oni ormari od hrasta. Znači, nešto što je masivno i ne može se samo tako pomaknuti posebice zato što postoje magneti koji zadržavaju vrata. I kako se mama probudila, ušla je u tu sobu i vrata od dedinog ormara s odjećom bila su otvorena. I to ne malo, nego širom otvorena. To je bilo u tri ujutro, a prije spavanja je sve bilo normalno A baba nije bila u sobi jer je prije spavanja popila Normanbel i bilo joj je ravno sve do Tokija

Također, drugu noć od dedine smrti baka i ja smo spavale i ujutro kada smo se probudile, baka je rekla da je deda spavao kraj nje A vjerjujem svojoj baki da to nije san niti izmišljotina. Neću sada pričati zašto, ali dogodile su se neke stvari u prošlosti zbog kojih znam da je sposobna osjetiti nešto takvo. Eto Meni je drago da se to dogodilo jer znam koliko je deda volio baku, ničega me nije strah


I, nimfo, ako boga znaš, nemoj prizivati ništa i nikoga onom Ouiji pločom
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 16:04   #1087
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Meni je prije devet dana preminuo djed i kako je sve to bilo friško, jedan dan je kod bake spavala mama, a drugi ja I tu noć kada je mama prespavala kod bake dogodilo se sljedeće (Ja vjerujem u duhovni svijet i voljela bih doživjeti nešto od svog dede. Valjda čisto da znam da je tu negdje i dobro )

I, uglavnom, u sobi u kojoj je dedač umro nlaze se oni ormari od hrasta. Znači, nešto što je masivno i ne može se samo tako pomaknuti posebice zato što postoje magneti koji zadržavaju vrata. I kako se mama probudila, ušla je u tu sobu i vrata od dedinog ormara s odjećom bila su otvorena. I to ne malo, nego širom otvorena. To je bilo u tri ujutro, a prije spavanja je sve bilo normalno A baba nije bila u sobi jer je prije spavanja popila Normanbel i bilo joj je ravno sve do Tokija

Također, drugu noć od dedine smrti baka i ja smo spavale i ujutro kada smo se probudile, baka je rekla da je deda spavao kraj nje A vjerjujem svojoj baki da to nije san niti izmišljotina. Neću sada pričati zašto, ali dogodile su se neke stvari u prošlosti zbog kojih znam da je sposobna osjetiti nešto takvo. Eto Meni je drago da se to dogodilo jer znam koliko je deda volio baku, ničega me nije strah


I, nimfo, ako boga znaš, nemoj prizivati ništa i nikoga onom Ouiji pločom
E mali savjet daj pregledaj sve stvari u dedinom ormaru sigurno ima nesto na kaj vam zeli svratiti paznju...

I kad neko koga volis umre on zna ostati uz tebe jako dugo...mozda ti se bude dogadjalo da dok hodas gradom medju ljudima midis dedu...
meni se to stalno dogadja vidim jednog svog profesora stalno i na trenutak sam sretan dok vidim makar to neko drugi uvjek...u tom trenutku znam da je uz mene prof stvarno to se gogadja bas svim studentima kojima je predavao svi ga stalno vide na taj nacin u nekome...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 13:43   #1088
Quote:
nimfa2005 kaže: Pogledaj post
dobra vecer,ajde tko ima isjustva sa duhovima, trebala bi jedan savjet kako im se moze uci u kontakt sa njima,jako je hitno....i ozbiljno...pvt...pliz
Najbolji i najpošteniji, i valjda jedini od Boga je čekati da ti se mrtvi jave sami u snovima.
Gull is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 18:29   #1089
A nebudu se javili ak sami nemaju nekej vazno kaj traže...
Ako neko samo iz glupe znatizelje zeli isprobavati neke stvari nebudu se opce javili u snovima...
I obicno se jave u snovima kad su presli dalje i mirno pustili sve sto ih je drzalo jos u ovom svjetu...ili dok im je potrebna neka mala pomoc prije odlaska a to je dovoljno da ih se sjetite i vec ce se dogoditi nosto sto treba da im pomogne
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 21:44   #1090
Nekog lika dok je snimao napušten rudnik su potjerali duhovi čitao u 24 sata i gledao na yt,lik snimio sirenu i nerazumne glasove.
__________________
Izbjegavaj nevolje skinut će ti glavu.
Gangster Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 21:10   #1091
Quote:
Gangster Boss kaže: Pogledaj post
Nekog lika dok je snimao napušten rudnik su potjerali duhovi čitao u 24 sata i gledao na yt,lik snimio sirenu i nerazumne glasove.

Jasno. Inace je sve sto pise u 24 sata i sto se nalazi na youtubeu istina
__________________
''Izgubljeno je samo ono cega se odreknes.''
Ankhesenamun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 03:09   #1092
Evo sta se desi kad dozivas duhove , jednom sam pisala pa mi je post pobrisan , jer ja sam protiv toga da se duhovi dozivaju . Ovo je se desilo 1949 godine u st.luis Missouri istinita prica https://www.youtube.com/watch?v=LqNRhzUkCUA
Pogledajte i samo se uvjerite , ja vam samo zelim oci otvorit . Mozete navuc na sebe demone.https://www.youtube.com/watch?v=LqNRhzUkCUA


https://www.youtube.com/watch?v=sdXLbzpwEDw

U ovim kucama nitko vise ne moze da zivi ,osim demona .

Zadnje uređivanje Anja : 15.05.2015. at 03:20.
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 10:10   #1093
Da vas pitam Mislite li da životinje mogu osjetiti prisutnost duhova? Konkretno, pas Nedavno mi je preminuo tata i iako nismo živjeli zajedno, moj pas je bio dosta vezan za njega, no prije bi se pošteno izlajao Evo, prošlo je 11 dana otkako je umro i mama mi je rekla da je drugu noć nakon njegove smrti pas počeo zavijati i da je čula kako je nešto lupilo. Kaže da se poklopio šapicama po očima. I vjerujem joj jer sam i sama doživjela njegove "ispade" nakon što smo doselile k baki nakon dedine smrti. On je dosta miran pas i NIKADA ne laje ili civili iz čista mira. Ali zimi se znalo događati da bih njegov šal (od psa ) znala naći nasred hodnika, a on ga nikako nije mogao dovući. Štoviše, nije baš preveliki fan istog Isto tako bi zavijao kada bismo s njime išli na groblje.

Nego, da se vratim na noćašnji događaj

Ja sam sklona vjerovati to da je moj tata ovdje negdje i nije me nimalo strah! Ali nije mi ni ugodno ako on tako zavija i laje. Noćas je to bilo najintenzivnije. Inače on spava sa mnom u krevetu, ali noćas je ustao i kada me lajanje probudilo on je bio nasred sobe. I to nije onaj.. kako da kažem "snoopy" lavež.. nije nešto milo nego baš laje toliko da ne isključujem mogućnost toga da su ga i susjedi čuli To se ponovilo tri ili četiri puta noćas. Nakon toga sam ga pomazila i odnijela k sebi u krevet nakon čega mi je onako gurao glavicu prema vratu, a to radi kada je nervozan ili veseo - nema trećeg. Uglavnom, bio je čudan. A dok tata nije umro, znalo se dogoditi možda par puta mjesečno (ja sam u sobi u kojoj je moj djed umro i deda nikako nije mogao shvatiti zašto sam udomila psa. Nije da ga obožava i možda mu se ne sviđa kaj je pas u njegovoj sobi ).


Ne znam kaj bih mislila. Ja sam uvijek tati govorila da bih ga neizmjerno voljela vidjeti nakon što jednog dana umre. Da osjetim da je tu sa mnom. Inače, sigurna sam da je moj deda bio ili još je u kući jer, eto, bilo je par čudnih situacija no nijedna me nije prestrašila ili donijela osjećaj nelagode. Čak naprotiv. U kući ne osjećam ništa negativno. A bila sam u jednom stanu u kojem je umrla mama od žene koja ga je iznajmljivala pa znam ta dva osjećaja kada se osjećaš dobro i kada se osjećaš nekako zakočeno.


Ja se najiskrenije nadam da je to moj tata jer mi neizmjerno nedostaje, a i ako nije ja ću vjerovati da je jer me pomisao na to da je tu negdje usrećuje
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 13:26   #1094
Draga Depeche, prvo da ti izrazim sućut, vidjela sam na drugoj temi, pa sam ti htjela izraziti još na Astrologiji, al nisam znala kako će moderatori reagirati. Drži se, bit će bolje A što se pitanja tiče, vjerujem da životinje mogu osjetiti energije još i bolje nego ljudi. Događaji kakve opisuješ se znaju zbivati i nakon što osoba umre, a i prije, to je već toliko poznat fenomen da neki nisu ni iznenađeni kad pričate o tome, na primjer, na prijašnjem poslu sam pitala ljude jel im se dogodilo šta neobično oko smrti ljudi koje znaju i kolegica je kao iz topa izjavila da da, da im je prije nego joj je svekar umro pukao bubanj veš mašine sam od sebe i kasnije je čula kao da je njegov glas glasno zove po imenu, a kaže da ju je jako volio.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 10:33   #1095
Hvala ti Vidiš, ovo za to da je mogu "nanjušiti" prije, to nisam znala Moja mama je imala iskustava s viđenjima, ona je baš vidjela svoju baku i dedu. Ne u isto vrijeme. Dedu na godišnjicu smrti, a baku par dana nakon pogreba. No ona baš u natalnoj ima izraženu tu crtu :ljubomorni: I nakon toga s dedom (bilo je intenzivnije nego li s bakom). Mama mi kaže kako se spremala ići van u kupaoni i da je opazila kako se netko stubama penje na tavan. I pomislila je da je to njezina mama jer je isto nosila crninu, ali kada je pola minute kasnije izašla, vidjela je baku kako rješava križaljku u dnevnom A za dedu kaže kako (baš je sada ispitujem radi točnosti podataka ) se to dogodillo u 1:14 po noći i kada je došla k sebi bilo je 1:34 Pola sata. I kaže da je nakon toga, bez obzira što je to bio njezin deda, bila u potpunom šoku i da joj je trebalo par dana daa se sabere To je razlog zašto je kupila ove dvije knjige.

Ja sam, od kada znam za sebe, bila privučena ka tim onostranim stvarima i sve me strašno zanimalo. Ovo za mamine nisam znala do neke 11. godine. Sjećam se da sam noć nakon kaj je umro spavala u tatinom krevetu i ujutro kada sam se probudila shvatila sam da sam sama u stanu s mačkom i ona mi je ležala u krilu i samo sam gledala u neki predmet, nebitno, ali ono.. samo sam čekala da dođe misleći "ajde, sada smo samo mačak i ja tu, ne moraš se sramiti priznati da si bio u krivu"

>moj tata je inače strašan skeptik<
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 14:04   #1096
Naravno da ljudi ne vjeruju u duhove jer nisu dobili uvide u duhovni svijet. Naravno da duhovi postoje i naravno da ljudi u to neće povjerovati samo tako. Budući da nam je glava oprana znanošću i psihologijom putem škole većina ljudi je jednostavno umislila da će tako odgovoriti na sva pitanja ovoga svijeta. Koliko znanost i psihologija bili moćno oružje džaba. Džaba vam sav živi skepticizam i "ja sam mudar stav ja sumnjam" :klap: Onima koji shvaćaju taj svijet i razumiju kako se manifestira preporučujem sljedeću knjigu kako bi zaštitili sebe i svoje obitelji:

Klikni na link

Oni koji ne vjeruju njih je skoro nemoguće ujeriti u postojanje duhova jer će uvijek pronaći neki razlog protiv ma kako nekada taj razlog glupo zvučao. Na duhovnim obnovama u Šurkovcu kod fra Ive Pavića se jasno vidi kako se ljudi oslobađaju od zlih duhova po pola sata uz krikove i bacanje po podu. Na internetu ima ogroman broj svjedočenja ljudi koji tamo otišli pa guglajte, a i cijeli internet je pun takvoga sadržaja, samo kad oči ne vide onda to i ne postoji Ne zajebajite se sa prizivanjem duhova (spiritizmom), solarnom jogom, reikijem...Zaštitite sebe i svoju obitelj.

P.S. Registrirao sam se na forum samo radi ove poruke. Svako dobro
svijest123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 19:06   #1097
Dali se oni mogu koristiti sa čovjekom kao oružjem npr ući mu u um i okoristiti se njim kao oružjem zatim ga napustit i prepustit ga da odgovara za nešto čega nije svjestan,recimo hipnotizirat um,preuzeti ga na kratko,jer nematerijalno biće ne može učiniti štetu,međutim dali se može okoristit fizičkom osobom
__________________
Interest culturae et canis fucked - kultura je važna ker te jebao
Sad normalno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 20:38   #1098
Quote:
Sad normalno kaže: Pogledaj post
Dali se oni mogu koristiti sa čovjekom kao oružjem npr ući mu u um i okoristiti se njim kao oružjem zatim ga napustit i prepustit ga da odgovara za nešto čega nije svjestan,recimo hipnotizirat um,preuzeti ga na kratko,jer nematerijalno biće ne može učiniti štetu,međutim dali se može okoristit fizičkom osobom
Cuo sam da duhovi ne mogu na taj nacin djelovati na osobu jer je to otvoreno oskvrnjivanje ljudske slobode. Ali te mogu bombardirati nekakvim idejama, snovima, slikama koje ti mozes a i ne moras prihvatiti. Tako sam npr. nacuo da duhovi mogu iskoristiti osobu da bi opet dozivjele nesto sto im fali: seks, cigare, alkohol, drogu ili pak neke dobre stvari.
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 02:01   #1099
pozdrav! molim vas za pomoć, svaki savjet je dobro došao.
već neko vrijeme u stanu moga dečka događa se nešto čudno. oboje smo to primjetili, a on ipak više jer tamo stanuje. ja sam to primjetila u zadnje vrijeme. po mom mišljenu i do sad po svemu što sam čula/pročitala on u stanu točnije u sobi ima neku dušu, oboje pretpostavljamo o kome se radi i ta osoba je prije živjela u tom stanu te je umrla pred godinu dana. događaju se klasične stvari - lupanje, puckanje, padanje nasumičnih stvari i sl. također, on ima česte noćne more. mislim, oboje nas hvata jeza i nije nam ugodno bit u toj sobi, on sam kaže da ima osjećaj da ga netko gleda kad je u toj sobi, meni je slično, nelagoda i strah.
u spavaćoj sobi (od dečka) je sve u redu, čisto je okej i ugodno, nekako kada zatvorimo vrata njegove sobe ugodnije je jer se izoliramo od cijelog stana. danas sam baš osjetila posebno nešto.. jednostavno loše.
ne želim konktaktirati tog 'duha' niti saznati zašto je tamo, samo bi voljela da prijeđe dalje i kako da ga se riješimo.
unaprijed hvala!
FlowerPower :] is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 16:36   #1100
Quote:
FlowerPower :] kaže: Pogledaj post
pozdrav! molim vas za pomoć, svaki savjet je dobro došao.
već neko vrijeme u stanu moga dečka događa se nešto čudno. oboje smo to primjetili, a on ipak više jer tamo stanuje. ja sam to primjetila u zadnje vrijeme. po mom mišljenu i do sad po svemu što sam čula/pročitala on u stanu točnije u sobi ima neku dušu, oboje pretpostavljamo o kome se radi i ta osoba je prije živjela u tom stanu te je umrla pred godinu dana. događaju se klasične stvari - lupanje, puckanje, padanje nasumičnih stvari i sl. također, on ima česte noćne more. mislim, oboje nas hvata jeza i nije nam ugodno bit u toj sobi, on sam kaže da ima osjećaj da ga netko gleda kad je u toj sobi, meni je slično, nelagoda i strah.
u spavaćoj sobi (od dečka) je sve u redu, čisto je okej i ugodno, nekako kada zatvorimo vrata njegove sobe ugodnije je jer se izoliramo od cijelog stana. danas sam baš osjetila posebno nešto.. jednostavno loše.
ne želim konktaktirati tog 'duha' niti saznati zašto je tamo, samo bi voljela da prijeđe dalje i kako da ga se riješimo.
unaprijed hvala!
Opisi te nocne more?

Tu prisutnost koju osjetis, da li je toliko jaka da se najezis, da li je stalno prisutna i kada ste dobre i kada ste lose volje?

Sta si to osjetila danas?

Dali je sve to pocelo odmah nakon sto je ta osoba umrla ili tek nakon nekog vremena?

Da li je ta prisutnost muske ili zenske prirode, ili musko zenske energije? Ako si dovoljno otvorena mozes to osjetiti..
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.