Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2015., 19:45   #641
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Da, ustvari svugdje drudje gdje sam dosad jela vani pizzu(tipa rodni grad itd), doduše to nije bilo često.
No u svakom slučaju tijesto ne bi trebalo inducirati na mučnicu, grčeve i proljev da me jebeš, ako sam izbirljiva zbog toga, onda neka.
ja nikad nisam imao mucninu ili probavne smetnje od bilo koje pizze koju sam jeo u zg sto ne znaci da nisu bile prosjecne ili tek malo iznad toga tak da je tesko pametno iskomentirati tvoje smetnje kojima si kolektivno iskomentirala zg pizze
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 01:03   #642
Najbolja pizza u gradu?

Da, toliko uopćavanje i generaliziranje za baš sve zg-picerije.... Osim ako je pod to "sve" bila u 2-3 tipa Dalmatino na Jarunu pa joj se život zgadio..

OK, zasad puštam bez kartonisanja za flejm, troll, whatsoever.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 01:10   #643
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
odlicna pikante pizza u basu na britancu, tijesto im zna varirat ali narucili prekjucer nekoliko komada i za van i bilo odlicno.
Nekad sam gablala u basu i znali su imat ok klopu ali su se katastrofa pokvarili i sad su obicna prcvarnica jer se tako i ponasaju prema gostima a klopa im je redovito sirova i neukusna.


Super mi je margerita u desireeu na lanistu
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 02:15   #644
Iz mog iskustva:
Broj 1. Restoran/pizzeria Paesano kod Arene odmah preko puta Plodina.
Broj 2. Pizzeria Maslina na Vijesniku u blizini SD Cvjetno.
Broj 3. Pizzera Chello na Trešnjevci - uz to što je dobra,veliki plus je što ako se naruči 3 pizze, dobije se 4. pizza gratis.
zvone86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 08:13   #645
R/P Paesano ima tak tak pizzu ali sva druga klopa je koma.
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 13:16   #646
Jel? A viš, mnogi su baš tu drugu klopu nahvalili na gastru..


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 13:40   #647
Da vidjela sam. Jedino sto bi meni moglo proc je ta pizza i neki steak. A. Od njoki, pasti i ostalih finesa nista !


Edit: ali nikako za pohvalit !

To mi je recimo isto kao sto hvale don z za burgere , meni su meh. Tj konkretno taj cheeseburger http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/27/98de9d62696456065c0b3cbdca2a1268.jpg


A meni je stvarno meh. Zao mi je sto nisam slikala jedne njoke iz paesana vise ni ne sjecam sa cime su bile. Zapravo ne bile , jer je na karti pisalo jedno a dobila sam to bez sastojaka
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 09:39   #648
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Dalmatino na Jarunu


Moram se javiti. Odavno vec pratim ove teme oko gastronomije i redovito se u slucaju lose pizze spominje Dalmatino na Jarunu. Jednom sam cak i bio, slucajno i mogu potvrditi da je pizza jedna od gorih koje sam jeo.

Dakle, tema je drugacija ali da li se svi mogu sloziti da je pizzeria Dalmatino najgora u Zg?
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 12:13   #649
Ne znam jel najgora, ali jedna od loših def jest. A zakaj je točno i bitno jel baš najgora ili 3. po redu od najlošijih?


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 12:28   #650
Najbolja pizza u gradu?

Pa ne znam, smijesno mi je sto se uvijek u kontekstu najgore pizze spomene Dalmatino. Mozda uspiju izvuci brand iz toga
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 29.06.2015. at 03:40.
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 13:07   #651
A gdje je tema sa klopom opcenito ?
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 14:17   #652
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Pa ne znam, smijesno mi je sto se uvijek u kontekstu najgore pizze spomene Dalmatino. Mozda uspiju izvuci brand iz toga
Treba i to postići
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 03:41   #653
Quote:
Cikcak kaže: Pogledaj post
A gdje je tema sa klopom opcenito ?

Na podforumu Gastronomija?



ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 09:46   #654
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
ja nikad nisam imao mucninu ili probavne smetnje od bilo koje pizze koju sam jeo u zg sto ne znaci da nisu bile prosjecne ili tek malo iznad toga tak da je tesko pametno iskomentirati tvoje smetnje kojima si kolektivno iskomentirala zg pizze
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Da, toliko uopćavanje i generaliziranje za baš sve zg-picerije.... Osim ako je pod to "sve" bila u 2-3 tipa Dalmatino na Jarunu pa joj se život zgadio..

OK, zasad puštam bez kartonisanja za flejm, troll, whatsoever.


ios / tt
Nisam znala da tu postoji cenzura. Anyway, tu živim već 8 godina, posjetila sam preko 15 razlicitih pizzeria i svugdje isti rezultat. S onima iz kućne izrade i što sam drugdje jela nisam imala problema. Nemam inače nikakav značajniji bazicni metabolicki/probavni poremećaj
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 10:34   #655
Da, postoji, jer naslov teme je "najbolja pizza u gradu", a ne najgora ili sve jednako loše pa te molim da na ovoj temi prestaneš dalje o svojim problemima s baš svim zg-picerijama, priznat ćeš da ostalima može zazvučati čudno i podjebavajuće, neovisno radilo se o Zagrebu ili bilo kom drugom mjestu u odnosu na doma kod tebe.

Prije bi moglo biti da je problem u tebi, možda psihološke prirode, ako si već ustanovila da nije fizičke, znaš onaj o Muji na autoputu u kontra smjeru .

Enivej, sad dosta o tome ovdje, ako imaš kaj pametno kaj te muči, slobodno ovdje ili drugdje otvori novu temu za koju smatraš da ju je vrijedno raspraviti pa bumo vidli kaj i kak i dokle.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 02:02   #656
Najbolja pizza u gradu?

Quote:
Domagoj R kaže: Pogledaj post
Karijola u Vlaskoj? Bio tko?

Meni se ne sviđa. Svatko tko voli tijesto koje je tanko i lomi se kao čips, neka izvoli. S tim da cijenu ni neću komentirati. Previše buke ni za što.

Bila sam u Passageu (Sloboština) prošli tjedan i izašla sam prezadovoljna. Nas četvero (a svi zbilja možemo pojesti) smo se zbilja najeli od jedne jumbo pizze. Jeli smo ju s pršutom, rajčicom, špekom i mozarellom jedna polovica, a druga s mozarellom, rukolom, šunkom i cherry rajčicama. Tijesto je bilo prefino, hrskavo, a opet meko, srednje debljine. Sve na pizzi je bilo svježe, ma zbilja odlična pizza. Platili smo ju 80 kn što je više nego okej cijena za to što smo dobili. Toplo preporučam!



Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 26.07.2015. at 04:35.
fallentrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 19:16   #657
Slavonska pizza "Pri Vujči" (Rudeška cesta) zasitna, kvalitetna i dosta mesa ima.
"6" iz Medulićeve mljac... Dosta njih mi jako dobro tamo...
Na posao znam naručit Capriciose iz "Zlatne Bule" ili "Kuma". Zasitne, a ne baš da koštaju novaca.
__________________
*Ne tražim mnogo, nisam zahtjevna, daj mi jedan lješnjak i bit ću vrlo sretna.*
vjeverica-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:32   #658
Najbolja pizza u gradu?

Ajojj, 6 iz Medulićeve..

Zlatna bula? Di je to?
Bio nekad kafić tog imena pokraj Kamenitih vrata, tam je restač Trilogija danas...


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 10:15   #659
Najbolja pizza u gradu

Canzona ,Švearova 9,Zagreb
burberry! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 10:23   #660
Ma je, da, kak da ne. Čisti prosjek.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.