Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2008., 13:59   #41
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Primjeti da sam se zajebavala zgrožena rezimiranjem kolegice forumašice
sorry, mea culpa,mea maxima culpa
__________________
Ljubav je velika pobjeda ljudske mašte nad inteligencijom.
U zlim vremenima najhrabriji čin je ostati dobar.
dok ne probam lava, odojak je za mene car životinja....
miv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 14:26   #42
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Ili će ona promijenit taj stav u svojoj glavi ili će on saznat koja mu je granica strpljenja.
mišljenja nam se točno poklapaju, samo ja ne znam to tako lijepo izraziti

Ovo gore je i moj zaključak, a i ona je svjesna da ju njezin negativni stav koči...
nadam se samo da će joj ova razdvojenost pokazati drugu stranu, ono što može izgubiti, što joj negativan stav donos i da će ga se tako lakše otarasiti.
bonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 14:45   #43
Ja prolazim jedno mučno stanje, i mogu ti samo reći jedno...čim jedna strana traži odvajanje, tu ti postoji velika opasnost od toga da ljubavi, one prave istinske nema. Kad se voli, nisu bitne niti prošlost, niti priča bivše ljubavnice, niti rekla-kazala babe, niti obitelj, niti negativne situacije, ništa...samo taj osjećaj LJUBAVI. bori se ako smatraš da se imaš za što boriti, ali budi oprezan. jer ti si svoju prošlost na neki način već platio, a to što ona nije do kraja izgrađena ličnost, to nije tvoj problem. bojim se da će ona kod svake sitnice, ili veće stvari tražiti vrijeme, a vrijeme je ljubavi najveći neprijatelj. ja sam nažalost pred razvodom, iako još muža volim, ali shvaćam da nije vrijedan jedne moje suze. ne znam dovoljno o vama, vašim životima da donosim sud, ali znam jedno, niti veza niti brak nemogu opstati ako nema istinske ljubavi i tolerancije. a na tebi je da si odgovoriš ima li tog među vama?!
sretno...i vjeruj mi uvijek ima ljudi kojima je gore nego tebi
Saritta9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.