Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2008., 14:15   #41
Quote:
ella6 kaže: Pogledaj post
Najbolji savijet.
Nemoj sad popušati,nemoj joj se ni slučajno javiti. Nek misli da ti nije stalo i da ne misliš stalno o njoj. Ovak ćeš ju samo tlačiti i odbiti od sebe. Nije sve još gotovo i ne vračaj joj stvari! nek ona dođe k tebi,ak ćeš ju htjeti nakon svega.



P.S.-ne mogu odoljeti...."pjesmicu" bi joj poslao?!?
đizus.....

Kaj je, Ella, to kaj ti još ne znaš dal imaš poetskog talenta ili osjećaja za estetiku pisane riječi, ne znači da nitko nema...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 14:30   #42
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Zapravo, baš je obrnuto od ovoga kaj kažeš.

Ne znam otkud ti ta ideja da ćeš do žene doć kad "odjebeš ponos", ali baš je suprotno od toga, kaj se žena tiče tak buš ih najbrže otjerao od sebe.

Osim toga, tvoj ponos i tvoj princip treba bit dio tebe.
Pa gle, svak mu je savjetovao iz svog iskustva, svi mi imamo nekkava svoja iskustva... I moje je to gore napisano, unatoč tome šta mi potpis kaže drugačije. A čovik nek sam odluči, uostalom mi mu možemo tipkat svašta, njegova je zadnja

Da, koliko se god nevjerovatno činilo, mislim da nekad treba napravit korak prvi, unatoč tome šta možda osjećaš da si ti skroz čist i ispravan i da je partner taj koji tebi treba doć prvi...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 14:37   #43
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Pa gle, svak mu je savjetovao iz svog iskustva, svi mi imamo nekkava svoja iskustva... I moje je to gore napisano, unatoč tome šta mi potpis kaže drugačije. A čovik nek sam odluči, uostalom mi mu možemo tipkat svašta, njegova je zadnja

Da, koliko se god nevjerovatno činilo, mislim da nekad treba napravit korak prvi, unatoč tome šta možda osjećaš da si ti skroz čist i ispravan i da je partner taj koji tebi treba doć prvi...
Ja ne velim za prve korake, ovo, ono..

Jedna stvar je prić prvi (i to je isto stvar ponosa! stvar je muškog ponosa da mi uletavamo hehehe).

Nego baš za ono kaj si napisao, "odjebi ponos" itd.
Ako ti u nekoj situaciji imaš osjećaj da si odjebao ponos, umjesto da radiš ono što treba i da vjeruješ u to, onda si se gadno zajebao.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 15:02   #44
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ja ne velim za prve korake, ovo, ono..

Jedna stvar je prić prvi (i to je isto stvar ponosa! stvar je muškog ponosa da mi uletavamo hehehe).

Nego baš za ono kaj si napisao, "odjebi ponos" itd.
Ako ti u nekoj situaciji imaš osjećaj da si odjebao ponos, umjesto da radiš ono što treba i da vjeruješ u to, onda si se gadno zajebao.


-Stipe
Uhvatija si se toga ponosa ka pijan plota To je bilo figurativno rečeno i trebalo je značit upravo ono šta sam sad pojasnio u prethodnom postu. S tim da ja u tom postu nisan pričao u prilaženju (upoznavanju), već o prvom koraku kad dvoje dođu do nekog zida, kad je u igir neka svađa, neko sranje,...
Al neda mi se više prelijevat iz šupljeg u prazno, ionako neznam koja je točno priča kod autora....iden radit šta konstruktivno
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 15:51   #45
@snickers- Nemoj se javljat,promjeni broj moba i frkni vrecicu u smece. Kad netko treba vremena da razmisli da li te voli onda je odgovor NE. A ne kuzim koji ce vam klinac uspomene? Na sta? Na nekoga tko vas je otpilio? Na nekoga tko vas nije volio koliko vi njega? I da cuva slike i statijaznam pa da slijedeca cura to nalazi kad brise prasinu? Znam tipa koji je imao hard na kompu pun "uspomena" pa mu je cura to nasla i nastala frka. Nije vrijedno... Najvaznije uspomene ionako ostaju u glavi,ako su uopce vrijedne toga.
beznicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 15:58   #46
Quote:
snickers007 kaže: Pogledaj post
...
eh žene....
ma odjebi to
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 21:13   #47
pametno?NE,NE,NE!
cim toliko razmislja nesto tu ne stima.....
ive1713 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 10:26   #48
cuj i ja sam slicno prosao...bio sam lud za njom i volio ju i volim ju jos uvijek ali nemoj joj vise pokazivati koliko ti je stalo do nje jer ce tako samo uzivati...pravi se hladan i cool i mozda shvati da si ti sve sta je ona trazila...pozzz
MARKO-mrx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 13:00   #49
Zaautobusimaicuramasenetrci,dociceslijedeci/a ;-) Poslasuj one koji kazu da se ne javljas...
Karafuto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:30   #50
Mislim da je poruka nepotrebna.Ako ne želi biti s tobom moraš to poštovati.A ako joj zaista fališ zvat će te.
Glavno da je ne napadaš i požuruješ.....
SPINNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 10:07   #51
u slicnoj sam situaciji....... pojavio se bivsi (u biti je non stop bio tu) i nju sada nakon 3 mjeseca veze buni to da nju i dalje tangira ta bivsa veza (2 godine je trajala).... i rekla mi je da mora to nekako rijesiti...... kao, odluciti se sto hoce...... i zakljucila je da ne zeli nista s bivsim ali sad vise nije sigurna jel bi bila samnom jer kao nije to to ako se ona u 3 mjeseca nije uspjela skinuti sa bivse veze...... i sad je opet u nekom razmisljanju i preslagivanju..... da se razumijemo, teta mi je jebeno draga, razumijem sve njene nedoumice i to..... i odlucio se nejavljati dok se ona preslaguje..... ali javila se ona meni..... i ista prica... nema ona pojma o nicemu..... uglavnom, lako je reci da ces ignorirati osobu za koju imas brdo osjecaja ali je jebeno tesko to izvesti........
necu_kavu_ja_bi_sok is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 11:04   #52
Ja bih ti savjetovala da ne...ako možeš ikako izdržati... ja sam pokleknula...zovem, šaljem poruke...ponižavam se...a od njega nema odgovora...ne želi se javit...
pikastar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 16:13   #53
Ima kakvih novosti?
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 00:30   #54
ja bih samo željela reći da je katkad možda najbolje pustiti vremenu da odluči umjesto vas. U tim trenutcima u kojima vama vladaju osjećaji teško se može donijeti ispravna odluka. Ako vas osoba ostavi, onda za to ima RAZLOG. Ako vam se poželi vratiti, učinit će to bez obzira na sve. Bez obzira na ponos, mogućnost odbijanja itd. itd. Često sam pravdala svoga bivšeg- u smislu, da mi se ne želi javiti jer je ponosan, vaki naki, a zapravo nije to učino jer to OČITO ne želi. Ako ste ostavljeni, pustiti da vam se ta osoba sama vrati, a ako se ne vrati, nikada vas i nije bila vrijedna! Ne treba smišljati glupe izlike zašto se javiti, lagati samom sebi s pričama " ma moram to napraviti, kasnije ću požaliti, on/ona to isto želi,ali nema hrabrosti...). NIJE ISTINA! Prava istina je da kada čovjek nešto zaista jako želi, onda može doći do toga ako se zaista potrudi...Dakle, svi vi koji (kao što ponekad i ja poželim) želite se javiti svojim bivšima, prvo dobro razmislite ZAŠTO ste prekinuli i da li bi to kasnije imalo ikakvog smisla...
__________________
"Ma koliko bila okorjela nečija ćud, rastopit će se na vatri ljubavi. Ako se pak ne promjeni, to znači da vatra nije bila dovoljna jaka." Mahatma Ghandi
D_O_R_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 02:17   #55
Cool

Ne znam koliko godina imaš, ali činiš mi se simpa i dobar dečko. Ja stvar vidim ovako-posve je nebitna stvar da li ćeš joj poslati poruku, vratiti stvari, naći se na cugi...kad ona kaže da ne zna što hoće, dakle rekla ti je ne, makar ni ona sama u to nije sigurna, jer ona u ništa nije sigurna. Prestani se baviti s njom, od svih komentara, Stipini su ti najpametniji, pa ponovo pročitaj.
Ne možeš je zadržati na silu, i ako bi ti se vratila, vjeruj, ne bi dugo opstala ta veza.
Zapitaj se da li bi tebi odgovarala veza s njom, koja bi se stalno svodila na besmislice, to bi bilo čisto natezanje, trzavice, bilo bi ti još gore. Misliš li da nakon svega imaš uvjete za kvalitetnu vezu s njom?
Moje mišljenje je da, ako je ignoriraš, dotrčat će ti natrag, ali ne zato što te voli, nego jer voli tvoju dobrotu, nježnost, razumijevanje koje si pokazivao za nju, a ona na žalost za tebe nije.
Razmisli ŠTO ŽELIŠ TI!!!!!!!!!!!!
I želim ti puno sreće, pamet u glavu!
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.