Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2008., 10:58   #41
P.S.
Znam neke ljude koji su takvi, to je u osobnosti određene osobe, i teško se može mijenjati.
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 11:01   #42
Meni su baš takvi, koji na sitnim stvarima skuže neke stvari, zanimljiviji. Poštede se u startu onih većih. Nema drama, nikoga ne pitaju za savjet, i teško ih je privoljeti na razgovor. a i nema smisla......
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 15:49   #43
Ako se brzo odljubiš nisi nisi volia, bia si samo blago zaljubljen. Normala.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:22   #44
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ako se brzo odljubiš nisi nisi volia, bia si samo blago zaljubljen. Normala.
Otprilike tako. A moze se dogoditi i da puno malih stvari ubije veliku ljubav - sve ovisi o karakteru ljudi u vezi. I taj karakter NEMA veze s horoskopom, ma koliko bilo lakse kriviti zvijezde za sve
imPerfect is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 08:24   #45
[QUOTE=Madamoiselle;7532837]Najgore ti je kad misliš da nešto imaš, pa shvatiš da nemaš... A šta češ? I to je valjda dio života.
Ja sam prešla na to da više ništa ne očekujem od ikoga...Posebno je brutalno kad nađeš nekoga tko je totalno drugačiji od svih drugih. I totalna dobrica,i onda te sjebe!E to se zove brutalnost...
QUOTE]

Mislim da ću početi slijediti tvoj primjer, mudrice. Samo bez velikih očekivanja. Onda nema ni velikih padova. Možda. Valjda.
Walpurgas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 09:05   #46
[QUOTE=Walpurgas;13276517]
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Najgore ti je kad misliš da nešto imaš, pa shvatiš da nemaš... A šta češ? I to je valjda dio života.
Ja sam prešla na to da više ništa ne očekujem od ikoga...Posebno je brutalno kad nađeš nekoga tko je totalno drugačiji od svih drugih. I totalna dobrica,i onda te sjebe!E to se zove brutalnost...
QUOTE]

Mislim da ću početi slijediti tvoj primjer, mudrice. Samo bez velikih očekivanja. Onda nema ni velikih padova. Možda. Valjda.
a kakva si ti bila prema njemu?dobra ? brutalna čitavo vrijeme?
__________________
samo je jedna nužna mogućnost
ukleti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 11:47   #47
Quote:
Rebecca Sharp kaže: Pogledaj post
zašto se tako brzo odljubljujemo kad smo povrijeđeni i razočarani i malim stvarima? zašto nekad i preko sitnica koje nam smetaju ne možemo prijeći? možda zato jer znamo da ih ne možemo popraviti, zato jer ne želimo ništa forsirati? možda zato jer se ljutimo... ljutimo se što nas osoba kojoj smo dali cijelog sebe još ne poznaje? zaljubljenost je tako krhka... odnos dvoje ljudi je tako krhak, bila to ljubav tvog života ili slučajan prolaznik koji je na neko vrijeme zastao baš kraj tebe

ali od svega najviše boli laž... neiskrenost... možemo si i sami mazati oči, ali svatko u sebi zna istinu, svatko je osjeti...
Odljubljujemo se ako smo prethodno bili zaljubljeni u sliku koju smo kreirali o toj osobi u koju smo bili zaljubljeni, a ne samu osobu. Jer ako smo bili zaljubljeni u osobu, onda se ne možemo odljubiti zbog nekog njenog propusta, sitnice pa čak i ako nije sitnica u pitanju, jer nijedna normalna osoba ne funkcionira po sustavu prekidača.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:10.