Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2008., 23:39   #21
Imala bih jedno kratko pitanje: nazire li se ljubav u mojoj solarnoj karti kroz ovu godinu i vrijedi li se oko toga potruditi?

Solar http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 17:24   #22
Solarni horoskop

ili, godišnji.
obzirom da je na vidiku nova godina, vjerujem da bismo svi htjeli znati što nas čeka.

pa eto, moje pitanje je, kako i na koji način promatrati solarni horoskop u ovisnosti od natalnog, i što je zapravo bitno?

(tražila sam temu i ne nađoh, ako postoji već, isprike)

EDIT: oh ipak postoji

Zadnje uređivanje Žulaj : 26.12.2008. at 17:38.
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 22:36   #23
Bok svima
i meni je solar zanimljiv i proucavam ga!Ako sam dobro shvatio npr. u solaru imamo 4 planete u 3 kuci(sunce,mars,merkur,pluton) a natalna je 3 kuca prazna onda nema desavanja na tom polju ili?
damir1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 23:04   #24
Quote:
damir1976 kaže: Pogledaj post
Bok svima
i meni je solar zanimljiv i proucavam ga!Ako sam dobro shvatio npr. u solaru imamo 4 planete u 3 kuci(sunce,mars,merkur,pluton) a natalna je 3 kuca prazna onda nema desavanja na tom polju ili?
ne to ne znači to,ako ti je natalno 3.kuća prazna gledaš kakve aspekte radi vladar 3.polja.
npr.meni je natalno 3.prazna,ali u solaru za ovu godinu imam u 3. jupiter i pluton,i više nego ikada prije putujem,ali isto tako me je strah voziti auto(pluton=strahovi),a prije me nikada nije bilo strah.
iako sada mi i trećim poljem natalno prolazi uran kroz ribe,pa i to doprinosi svemu.

ovo što kažu da se stvari u solaru dešavaju samo ako to potvrđuje natal to se odnosi na npr.ako nekome u solaru stoji mogućnost trudnoće ili braka,a u natalu se vidi da osoba neće imati djecu niti se udavati,znači da natal ne potvrđuje solar i to se neće dogoditi.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 09:20   #25
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
ne to ne znači to,ako ti je natalno 3.kuća prazna gledaš kakve aspekte radi vladar 3.polja..
u natalnom?

Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
ovo što kažu da se stvari u solaru dešavaju samo ako to potvrđuje natal to se odnosi na npr.ako nekome u solaru stoji mogućnost trudnoće ili braka,a u natalu se vidi da osoba neće imati djecu niti se udavati,znači da natal ne potvrđuje solar i to se neće dogoditi.
ahaaa!
hm, meni saturn u 8, niš od sexa ove godine
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 10:43   #26
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
pa eto, moje pitanje je, kako i na koji način promatrati solarni horoskop u ovisnosti od natalnog, i što je zapravo bitno?

(tražila sam temu i ne nađoh, ako postoji već, isprike)

EDIT: oh ipak postoji
tumacic ga kao natalni potencijali su ograniceni natalnim i nece se ispuniti ono sto ne obecava natal i vazno je gledat koje su naglasene kuce
v4ga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 18:42   #27
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
u natalnom?
da,gledaš vladara natalnog 3.polja ako je natalno 3.polje prazno.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:48   #28
imim jedno pitanjce. Naime, solaru za 2009/2010.imam konjukciju marsa i saturna u prvoj kući koji su u opoziciji sa venerom. Venera i Jupiter su u semoj kući! To je što se tiće solara. A u tom mi je periodu značajan tranzit saturna kroz sedmo polje, te kvadrat tranzitnog plutona sa nat venerom u sedmom polju. I još će mi taj tran. saturn doći u konukciju sa nat venerom. Eh sad je moje pitanje ima li izgleda moj ljubavni život ili to može značiti povratak neke stare ljubavi, budući da mi se nat. venera nalazi u vagi, a kad će tran.saturn biti sa njom u konjukciju biti će u vagi,...? Molim da mi netko odg jer ovo pitanje postavljam svugdje a nitko mi na njega ne zna odgovoriti!!!!!!!!!!!Unaprijed hvala!!!!!!!!!!!

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 13.01.2009. at 22:14. Reason: caps lock
leticija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 11:25   #29
na kaj da obratim pažnju od tranzita i u solaru u vezi faxa? jedan nikako završiti i nadam se da će to biti ove godine, i to planiram do 10 mj riješiti a u 9 upisati drugi, koji nema ali baš nikakve sličnosti s ovim prvim.

u natalu mi je 9 kuća naglašena-kuća visokog obrazovanja? (mjesec, merkur, sunce), a asc solara upada u 9- što je isto super povoljno ne?
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 13:09   #30
za leticiju...

neznam koji ti aspekte pravi u natalnoj trebas i pogledat neznam dali si citala samo ako se poklope sve stvari koje vam stoji u natalnom mogucih dogadjaja samo onda ce se desit
v4ga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 10:47   #31
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
na kaj da obratim pažnju od tranzita i u solaru u vezi faxa? jedan nikako završiti i nadam se da će to biti ove godine, i to planiram do 10 mj riješiti a u 9 upisati drugi, koji nema ali baš nikakve sličnosti s ovim prvim.
Od tranzita naravno aspekte na vladara 9. polja, Merkur i Jupiter, a posebno je važan Jupiter jer je on tebi ujedno i vladar 9. polja.

A u solaru aktivna mentalna polja (3. polje i 9. polje).
Quote:
u natalu mi je 9 kuća naglašena-kuća visokog obrazovanja? (mjesec, merkur, sunce), a asc solara upada u 9- što je isto super povoljno ne?
Ovakvo 9. polje s vrhom u znaku strijelca (ekspanzija) te Mjesecom i Merkurom jako dobro opisuje dva faksa.

Evo napravih ti solarnu kartu za 2009. godinu i ASC je na 28 stupnju znaka vage što znači da ti upada u 6. polje, a ne 9-to. Ti si gledala solar za iduću godinu.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 23:32   #32
nekoliko zanimljivih stvari ovogodišnjeg solara:

asc u vagi - venera u 4. polju na samom IC-u - u natalu 4. polje također istaknuto (mjesec u 4. polju) venera u solaru je tek nekoliko stupnjeva udaljena od pozicije u natalu (gdje je u 10. kući. znači iz 10. je 'prešla' u 4.) - da ne zaboravim i u natalu vlada ascedentom - koji pada na bika
tu je i neptun + chiron + sj. čvor (čvor je i u natalu u 4.)
solar: neptun vlada 5. u kojoj je uran u ribama koji baca trigon na mjesec u raku 9. polje
(isti aspekt imam i u natalu samo je kombinacija: uran strijelac 7. polje trigon mjesec lav 4. polje) jel to možda znači da ću ljubav pronaći u inozemstvu ili sa strancem?! ...bubam

zanimljiva mi je dalje, solar: konjukcija mars sunce 2. polje - (u natalu je sunce u 8. polju) - u solaru mars vlada 2. poljem i nalazi se u njemu - neki oštar zakret u utrošku energije u sticanje materjalnog - odnosno 'materjalizacija' sveg onog što sam 'kuhala'?
u natalu su u kvadratu

jesam li barem na dobrom tragu tumačenja?
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 20:37   #33
Mogu i ja malo sa svojim zanimljivostima?

Kad gledam tu krcatu šestu kuću u solaru, nekako mi se ne čini više tako strašna. Najme, kako sam Djevica, ovo mi se čini kao godina gdje ću putem svoje prirodne kuće ostvariti svoju suštinsku djevičansku prirodu.
I još mi je k tome Sunce u solaru u konjunkciji sa Saturnom, koji mi je natalno vladaoc Asc. No to nije sve, Sunce i Saturn su u trigonu s Jupiterom koji mi je, kao i u natalnom, u 10. kući, ovaj put u malo široj konjunkciji s MCom, a pada u natalnu prvu kuću.
Kao, ovo je godina gdje ću pokazati svoju pravu, praktičnu, radišnu zemljanu narav i biti adekvatno nagrađena, što akoladama što perjem (vladaoc 2., Venera, u 6.).
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 17:30   #34
sta govori o odlasku u inostranstvo?
mislim na solar i tranzite?

da li bi recimo konjukcija vladara 12 i 9 u solarnoj 4 bio pokazatelj?
a to sve zajedno pada u 12 natalnu
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 10:03   #35
jel moze netko da mi ukratko objasni moj solar za ovu godinu?
moj solarni:http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=
moja natalna:http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=
veeliiko hvaaalaa
tifani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 21:29   #36
jel zna neko dobru stranicu za izradu solarne (osim astro.com) i da odma malo pise tam o tom svemu jel ja to tumacit ne znam

??
hvala
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 15:32   #37
Mislim da ništa pametno nećete izvući iz samog solara. Prije svega pogledajte natalni, kakve potencijale on otvara, pa malo usporedite natalni i solarni i vidite što je uopće moguće po pitanju budućih događaja. I svakako u to uklopite tranzite na natal. To je jedino što ima smisla, solarni sam po sebi uglavnom ne znači ništa.
black panthere is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 16:27   #38
Kako bi se u solarnoj karti moglo protumačiti to da su Pluton i Mars u konjunkciji u 6. kući??

Zadnje uređivanje Baphomet : 15.02.2009. at 16:45.
amstaff is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 16:30   #39
Vidi gde ti ta solarna šesta (Jarac) pada u natalu pa poveži dve kuće i eto ti ga.

Najjača objašnjenja koja sam čitala za konjunkciju Ma i Pl u solaru su: nov fatalan muškarac na vidiku (za žene), silovanje , i enormni finansijski dobici . Ipak, Pluton je nepredvidljiv .
__________________
Ko čeka, taj jednom mora i da dočeka. :)
ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 21:25   #40
Quote:
ista kaže: Pogledaj post
Vidi gde ti ta solarna šesta (Jarac) pada u natalu pa poveži dve kuće i eto ti ga.

Najjača objašnjenja koja sam čitala za konjunkciju Ma i Pl u solaru su: nov fatalan muškarac na vidiku (za žene), silovanje , i enormni finansijski dobici . Ipak, Pluton je nepredvidljiv .


j

nisam žena,ne planiram ni silovat...
inače mi je jare u osmoj gdje je stelium...
sta bi to moglo biti????
amstaff is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.