Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2011., 17:45   #81
Quote:
Evil tongue kaže: Pogledaj post
po čemu biste vi onda bili bolji i civiliziraniji od gamadi koja je to radila ranih 90-ih?
Navodna "civilizacija" i dovodi do toga da psihopate žive slobodno i da im nitko ne smije ugroziti "prava",umjesto da civilizacija vodi brigu o pravu žrtve (običnog čovjeka) ona je najglasnija u branjenju prava zločinaca,i sigurno da ne želim biti tako "civiliziran" nego na tvoje zgražanje želim da se takve ljude ukloni i ili ubije ili da svoja prava imaju samo po zatvorima i psihijatrijskim ustanovama..
duliba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 18:03   #82
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/vijesti/dok-s...-clanak-217058



Pročitajte cili članak. Citiram dio gdje se govori da je žena otišla iz vukovara zbog prijetnji. Obratite pažnju koje prijetnje i kome. Sad će se nać budale koje će govoriti o suživotu.
Očigledno je da mrzitelji hrvatske u vukovaru (koji su trebali otraktorati davnih dana) misle da se mogu ovako ponašati (stanimirović i slični incidenti).
Mogu samo reć da će se uz sva sranja u kojojima se nalazi hrvatska nać dovoljno domoljuba koji će vam dat čašu gnjeva koju punite da je popijete do zadnje kapi.

eđ ne diraj ovo.
I onda mi neko priča nešto protiv ustaša
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 20:08   #83
Quote:
duliba kaže: Pogledaj post
Navodna "civilizacija" i dovodi do toga da psihopate žive slobodno i da im nitko ne smije ugroziti "prava",umjesto da civilizacija vodi brigu o pravu žrtve (običnog čovjeka) ona je najglasnija u branjenju prava zločinaca,i sigurno da ne želim biti tako "civiliziran" nego na tvoje zgražanje želim da se takve ljude ukloni i ili ubije ili da svoja prava imaju samo po zatvorima i psihijatrijskim ustanovama..
Na stranu sa niskim strastima; mislim da bi doživotni prisilni rad bio kud i kamo korisnije rješenje.
__________________
ugasi svoj TV.....zauvijek.
Evil tongue is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 12:51   #84
Quote:
Evil tongue kaže: Pogledaj post
Na stranu sa niskim strastima; mislim da bi doživotni prisilni rad bio kud i kamo korisnije rješenje.
Nema tu nikakvih niskih strasti već je to zakon opstanka, i meni je ok doživotna robija ali bez prava na pomilovanja,jer je najbitnije da zvijeri budu izopćene iz zajednice i da NIKADA više nemaju priliku nikome nanijeti zlo...
duliba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.