Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2012., 19:30   #21
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Pa gledaj, Jugoslavija je bila izrazito staromodna država.
Gay parade su bile nezamislive, prema ženama se postupalo vrlo neprimjereno,pogotvoo izvan nekoliko najvećih gradova, manjinska prava recimo za Albance su bila slaba, a mnogi koje znam da su pomirljivi prema Srbima ili Hrvatima i glume liberale, često im izleti strašan i odvratan naziv "šiptar"...

Ti ljudi nisu ljevičari,nisu liberalni, čak ni antinacionalisti, nego su Jugoslovenski desničari
Iz današnje perspektive gotovo sve države su tad bile staromodne, dovoljno je pogledati SAD i njihov rasizam, gay parade su bile svugdje nezamislive i zabranjene osim u rijetkim državama.
To što se ti snebivaš da riječju šiptar, mogu samo reći ovo
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 03.08.2012., 19:33   #22
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
Pa kod nas bi se trebalo kaznjavati poticanje na Jugoslaviju jer je to bila diktatura i nije prihvatljivo poticanje na koju bilo diktaturu,pa niti na onu jugoslavensku. To je moje misljenje.
Demokratsko pravo na misljenje.
Kako ne sporim tvoje, ne sporim niti suprotno dok je unutar zakona.
unknown99 is offline  
Old 03.08.2012., 19:35   #23
Vidim da je moj avatar napravio pomutnju,zasto? To je jedan dio nase povijesti kad smo porazili krvnog neprijatelja. I da,za vrijeme tog grba,imali smo rastuci natalitet.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Old 03.08.2012., 19:38   #24
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Vidim da je moj avatar napravio pomutnju,zasto? To je jedan dio nase povijesti kad smo porazili krvnog neprijatelja. I da,za vrijeme tog grba,imali smo rastuci natalitet.
natalitet ti nema veze s grbom...

mi, stara garda smo ševili u RL dok ova nova generacija ševi samo virtualno
matovina is offline  
Old 03.08.2012., 19:40   #25
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Mislis na nekog s foruma ili...? Jer ako nije s foruma,onda ti je to bio glavom i bradom tvoj vrhovnik,kojem je Josip Broz Tito bio pojam velicine.
Ha-ha, koji si ti provokator.

Inače, vezano uz temu, znam jednog dužnosnika HSP-a, istovremeno i općinskog načelnika, koji je iznutra gorljivi fan HNS-a, toliki da je išao po parkiralištima sastajati se sa dužnosncima Kukurikavaca, nudeći im svoj prelazak k njima. Štoviše, na samom je početku i htio osnovat ogranak HNS-a, no njegovi kolege (drugovi?) su mu rekli kako je bolje osnovat ogranak HSP-a, jer HNS ne bi dobio niti 0,01% glasova na općinskim izborima.

Pitam se zna li mu to Srb? Ili Srba ionako nije briga, budući je ionako pridruženi član masonske lože.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)

Zadnje uređivanje general Martok : 03.08.2012. at 19:47.
general Martok is offline  
Old 03.08.2012., 19:43   #26
Moram priznati da ne poznaje nikoga tko bi se mogao svrstati u ovu kategoriju, iako znam neke ljude koji imaju dosta pozitivno mišljenje o partizanima, Titu i Jugoslaviji, ne vole NDH i ustaše, ali istovremeno im je Domovinski rat svetinja, veliki su štovatelji Tuđmana, Gotovine, ostalih generala i branitelja. To bi ajmo reć bili nekakvi desničari jugonostalgičari, ali bez navodnika.
Cromanst is offline  
Old 03.08.2012., 19:48   #27
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
Demokratsko pravo na misljenje.
Kako ne sporim tvoje, ne sporim niti suprotno dok je unutar zakona.
Ne. To je kontradikcija. Ne mogu ja demokratski dozvoliti jednu protudemokratsku politiku. Zato demokracija ne dozvoljava protudemokratske politike. Ako bi ih dozvoljavala,brzo bi propala demokracija.
Klipan is offline  
Old 03.08.2012., 19:56   #28
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
Moram priznati da ne poznaje nikoga tko bi se mogao svrstati u ovu kategoriju, iako znam neke ljude koji imaju dosta pozitivno mišljenje o partizanima, Titu i Jugoslaviji, ne vole NDH i ustaše, ali istovremeno im je Domovinski rat svetinja, veliki su štovatelji Tuđmana, Gotovine, ostalih generala i branitelja. To bi ajmo reć bili nekakvi desničari jugonostalgičari, ali bez navodnika.
Da, tu upravo navodnici čine bitnu razliku. Ovi s navodnicima, kao, idu u Crkvu, veliki su bogomoljci, a ne mogu podnit nijednu desno orjentiranu stranku, već su im njihovi favoriti nasljednici SKH, a poznati su i po guranju teze o hrvatskim zločinima za vrijeme Oluje nad Srbima, kao i napadu na goloruke Muslimane u Bosni. Konačno, Stipu proglašavaju najvećim sinom naroda i narodnosti, a za Josipovića kažu kako "zna zakone" (smislu njegove epske, nadljudske sposobnosti). Naravno to neće reći tako otvoreno, nego sve uvijeno.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Old 03.08.2012., 19:59   #29
Nije mi baš jasan smisao ove teme. No, ima potencijal da vrlo brzo preraste u klaonicu pa ćemo pod ključ.
clouseau is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.