Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2013., 22:30   #161
Quote:
der neue kaže: Pogledaj post
Od navedenih "lijevih" bi jedino Novosti ušle u kategoriju lijevih medija. Ostali nikako.
one su čak bliže desnima, nacionalističkima, samo sa srpskoj stajališta uz par Hrvata koji se slažu s njima
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 22:42   #162
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
one su čak bliže desnima, nacionalističkima, samo sa srpskoj stajališta uz par Hrvata koji se slažu s njima
Kako mogu biti bliske srpskim desničarima i nacionalistima, ako ih u gotovo svakom broju osuđuju i ismijavaju?
__________________
Daß wir miteinander reden können, macht uns zu Menschen.
der neue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 03:02   #163
Quote:
der neue kaže: Pogledaj post
Kako mogu biti bliske srpskim desničarima i nacionalistima, ako ih u gotovo svakom broju osuđuju i ismijavaju?
Poprilično logično jer i njih ismijavaju. Pogotovo jer stalno nešto seru i trkelje a dobili su svoje pred kojih 18 godina..



Baj d vej, nacionalizam je sam po sebi zdrav. Nema ništa lošeg u tome.

Priznajem da se mi dopadaju ideje, a i razlozi nastanka ustaškog pokreta. No njihova provedba i "uplitanja" stranih sila su definitvno stavila na njih ljagu koja još dugo neće biti izbrisana...

Što mislim o lijevičarima? Evo jedan lijepi primjer (međimurje) . Svi oni (ljevičari) zajedno s EU štite interese cigana. Oni tebi smiju ukrast a ti nit prstom nebreš mrdnut. Seru nešto da nemaju prava, nabijem njih.... živite vi tjedan dana s njima pa dal onda vidim ako ćete isto misliti.
Prošli tjedan su cigani zapalili 2 štaglja u okolnom selu Držimurec-Strelec. Koliko sam čuo i uspio saznati, vlasnik, jedan stari deda, ih je poslao u rodno mjesto na što su ovi, vagabundi i niškorist kakva jesu, odlučili osvetiti se starcu.
I pogodite kaj je dalje bilo? Nikaj.. nitko, najviše mjerodavni neće prstom mrdnuti. Tako dugo dok se nešto ne desi. Kradu cijelo vrijeme a dok netkom prekipi i fizički se obračuna s ciganom, ODMAH se sav ljevičarski šljam aktivira i ova EU i stanu u obranu jadnog obespravljenog ciganina koji bog te pitaj što je radio. A ovaj kaj ga je prebio je odmah proglašen fašistom. Sramota...
Imam 15 godina.. i tako sam ponekada ljut i zgrožen.

Cigani su nam ove godine 3 puta pokrali vrt. Ustanem ujutro izađem u dvorište kad vidim baku uplakanu, pa priupitam : Kaj se desilo? A ona svu šalatu su pokrali. Onda dođe djed i kaže: za ovo ja cijelo vrijeme pazim na vrt i zaljevam? Da mi tam nekakav jebivjetar dođe i uzme?
Ljevičari, licemjernji ste više nego muslimani u BiH.

DA SE RAZUMJEMO, nemam ništa protiv ljevičara niti nikoga... samo kažem. Neke ideje su dobre štoviše, neka svatko bude što želi, neka svatko sluša i ljubi koga želi, mene sasvim briga. Jedino do čeg mi je stalo je to dok netko sere nekaj o Hrvatskoj. Onda bi svi trebali kolektivno obraniti kako nam i priliči.
Ali ne... pa nisu ljudi krivi što su katolici i onda imaju extremne stavove prema pederima. Za njih je to nešto nepojmljivo, za mene - svijet. Svatko od nas je drugačiji i ja ljude gledam ponajprije po nacionalnosti... aha taj je crnogorac mora da je ljen. Osim ako me ne uvijeri u suprotno.


Sada čekam da me netko korigira u nečemu da mogu raspravljati. Dosadno je dok nema škole.
Pozdrav

Zadnje uređivanje Gamerz905 : 11.07.2013. at 03:18.
Gamerz905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 07:53   #164
Quote:
der neue kaže: Pogledaj post
Kako mogu biti bliske srpskim desničarima i nacionalistima, ako ih u gotovo svakom broju osuđuju i ismijavaju?
Kao prvo list je povezan s SDSS-om.

Kao drugo, recimo jedan novinar, kada je bila hajka oko ZVO je rekao "nij riječ o autonomiji, a i da je, u čemu je problem"...
A lik je Hrvat, barem porijeklom

Redovito ih inače čitam, i 90% stvari se bave Hrvatskom, rijetko osuđuju srpske nacionaliste, ali zato kada interviraju njihove političare, daju da nas malo pecnu, tkao je neki srpski diplomat rekao "Hrvati nepoštivanjem Erduta nam rade probleme i na Kosovu", mislim ono...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 09:11   #165
Quote:
Kao prvo list je povezan s SDSS-om.

Kao drugo, recimo jedan novinar, kada je bila hajka oko ZVO je rekao "nij riječ o autonomiji, a i da je, u čemu je problem"...
A lik je Hrvat, barem porijeklom
To je bilo u Čulićevoj kolumni ili...? Zvuči mi malo "prekonkretno" da bi bilo od Ivančića...Možda Đikić?
Quote:
Redovito ih inače čitam, i 90% stvari se bave Hrvatskom, rijetko osuđuju srpske nacionaliste, ali zato kada interviraju njihove političare, daju da nas malo pecnu, tkao je neki srpski diplomat rekao "Hrvati nepoštivanjem Erduta nam rade probleme i na Kosovu", mislim ono...
Ne sjećam se u kojem je to broju bilo i u kojoj rubrici...Imaš link?
__________________
Daß wir miteinander reden können, macht uns zu Menschen.
der neue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 09:21   #166
Quote:
der neue kaže: Pogledaj post
To je bilo u Čulićevoj kolumni ili...? Zvuči mi malo "prekonkretno" da bi bilo od Ivančića...Možda Đikić?


Ne sjećam se u kojem je to broju bilo i u kojoj rubrici...Imaš link?
Imaš sve na njihovoj stranici.

Lik je za Kosovo neki iz Srbije zadužen
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.