Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 23:15   #21
frendica (ne najbolja, ali dobra) treba roditi u 7 mjesecu, ja, jedna frendica i moj dečko ćemo skupa skupit novce (svaki po 300-400kn)
problem je što ne znam što da joj kupimo?! njoj i mužu? i bebaču?

imate kakav savjet? ja bi nešto i praktično što će koristiti, i nešto što će joj ostati za uspomenu

znam da ima do 7 mjeseca dosta, ali točno toliko će mi trebat da ja smislim što ćemo kupit
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:27   #22
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
frendica (ne najbolja, ali dobra) treba roditi u 7 mjesecu, ja, jedna frendica i moj dečko ćemo skupa skupit novce (svaki po 300-400kn)
problem je što ne znam što da joj kupimo?! njoj i mužu? i bebaču?

imate kakav savjet? ja bi nešto i praktično što će koristiti, i nešto što će joj ostati za uspomenu

znam da ima do 7 mjeseca dosta, ali točno toliko će mi trebat da ja smislim što ćemo kupit
mislim da s obzirom da ćete za tu sumu novca moći kupiti nešto "ozbiljnije" najbolje bi bilo da joj to najavite i pitate je što joj nedostaje...hranilica/klokanica/njihalica ili nešto treće što je ona zapikirala i baš bi joj bilo super da joj netko uskoči s 1000 kn

uz taj neki korisni poklon ja bi uvijek dodala i neku posebnu sitnicu za bebu...npr okvir za slike s bebinim podacima, bebin otisak u onom gipsu ili tako nešto slično....

Zadnje uređivanje Pepeljuska : 13.02.2017. at 14:28. Reason: Edit. sad je bez slikice - valjda neću opet biti prozvana za reklamiranje :)
Pepeljuska is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.12.2017., 12:19   #23
Quote:
Pepeljuska kaže: Pogledaj post
mislim da s obzirom da ćete za tu sumu novca moći kupiti nešto "ozbiljnije" najbolje bi bilo da joj to najavite i pitate je što joj nedostaje...hranilica/klokanica/njihalica ili nešto treće što je ona zapikirala i baš bi joj bilo super da joj netko uskoči s 1000 kn

uz taj neki korisni poklon ja bi uvijek dodala i neku posebnu sitnicu za bebu...npr okvir za slike s bebinim podacima, bebin otisak u onom gipsu ili tako nešto slično....
Definitivno se slažem s Pepeljuskom, nešto korisno i neka sitnica - u kombinaciji super! Pogledajte malo po netu kakvih poklona za bebe sitnica ima i na ovoj stranici. Od tud mi kupovali do sad (taman mi sestre rodile, jedna prije god dana druga prije dvije pa stalno neki pokloni) Puno sreće!
esalito is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 23:05   #24
Personalizirani poklon za bebu

Molim ideje (i linkove ako se smije) za personalizirani poklon za bebu/dijete. Malo sam trazila, ali nista pametno nisam nasla, jedino neke jastuke. Ja sam za svoju bebu dobila plocicu koja se moze objesiti na zid s imenom djeteta i necim nacrtanim, glinena ili porculanska cini mi se. Tako nesto bih sad i ja poklonila, ali gda vise to ne radi. Pa ako netko izraduje nesto ili zna nekog tko izraduje.. Moze i u inbox ako se ne smije tu
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2018., 09:28   #25
samo da napomenem da će se stavljanje linkova na fb stranice i sl. kartonirati i brisati (pročitati pravila pdf-a).
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.