Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN SAD-a:
negledljiva 1 100.00%
podnosljiva 0 0%
dobra 0 0%
vrlo dobra 0 0%
odlicna 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 1. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 21:59   #261
Ovo oko Maxa je jednostavno da jednostavnije nemre bit...
Sve jebene asfalntne zone izljetanjanja van sa staze i vratit šljunak pa da vidimo ko su vozači

Mali je zaslužio kaznu po pravilima, mali je zaslužio debelo veće kazne za tisuću puta gora sranja od ovog koje je izvodio pa ih nije dobio i sad naravno čuđenje na maksimumu...
No za ovo konkretno ak zanemarimo pravila realno kaznu nije zaslužio niti jedan vozač osim eventualno baš Maxa zbog hrpe drugih pizdarija...

No ono kaj je bitno Jos je sa svojim sranjima po FIA-i, Sucima, Charlieu i svim živima i neživima zaslužio doživotni izgon iz Paddocka
Kaj je najveća bedastoća to bi bio jebeno ogroman poklon malom Maxu da tog debila maknu iz njegove blizine, ko zna možda bi mali onda i odrasel i shvatil neke stvari u životu...

Max je sa svojim seruckanjem po sucu (koji btw uopće nije donio odluku) i još i gore po F1 uz pozivanje navijača na bojkot zaslužil da sve utrke do kraja sezone starta iz boksa...ak ništ drugo bar bu publika imala malo zabave
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:04   #262
Quote:
sagi kaže: Pogledaj post
Ajd me se okani za sva vremena
Eto samo za tebe:

Kimi je bio najbrži u kvalifikacijama ali je propustio Vettela pa je zato završio iza njega, bio je najbrži u utrci i mogao je bez brige i pobjedit, al je morao propustit Vettela, pa je opet završio iza njega...
To je bilo tak ovu prošlu utrku, ali i sve utrke prije ove i bit će sve utrke poslje ove...

a sad ajd bok za sva vremena
Ja tebe evo odmah i za sva vremena na ignore, ti kak hoćeš i ajd bok
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:53   #263
Quote:
WilliamsF1 kaže: Pogledaj post
Ti ne znaš.
Rubnjaci, oni bijelo crveni se smatraju dijelom staze. Dakle, sa 2 kotača je na stazi.
Ime F1 momčadi kao nickname, logo F1 momčadi kao avatar, i rekao bih barem 10-ak godina praćenja Formule 1.


Genijalan podforum.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 13:48   #264
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Ime F1 momčadi kao nickname, logo F1 momčadi kao avatar, i rekao bih barem 10-ak godina praćenja Formule 1.


Genijalan podforum.
Di si Pilatuse !!, mulci znam!, genijalan podforum!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 17:29   #265
https://www.motorsport.com/f1/news/h...exico-969960/?

Ovaj Horner nije normalan
Ono haloo koja rasprava i koji se klinac ima pitat Maxa o ičemu ???
Ako je pravilo takvo da nema preticanja izvan staze, a isti je jasno ko dobar dan preticao izvan staze onda je kazna automatski potpuno jasna stvar...

Može se raspravljat oko toga ima li takvo pravilo smisla ili nema, jel propisana kazna primjerena ili nije,
no dokle god su pravila takva kakva jesu i kad su bez ikakve dileme prekršena kazne biti mora...
a sigurno nije Max taj koji može mijenjat pravila i to u hodu u dogovoru sa sucima...

Može se raspravljat i o tome jel možda trebalo kaznit i neke druge vozače koji su izlazili van staze,
no opet o tome suci nemaju kaj raspravljat s Maxom jer se to njega ne tiče, nego tu može bit rasprave između FIA-e, šefova ekipa i tak to o kvaliteti sudaca...
no tu opet teško da Max ima kaj raspravljat a kamo li donjet odluku o micanju nekih sudaca ili bilo čemu po tom pitanju i to odmah nakon završetka utrke...

Mislim fakat nemam pojma kakav je to mudri izgovor imal Horner na pameti da bi ga Max eto mogel izgovorit i da to ima smisla, te da se nakon toga pravila i kazna mijenjaju/ponište

A ovaj dio mi spada pod ono ala na HRT-u 4 "bez komentara"
Quote:
“I think he handled that with great dignity, but I am not going to be drawn into personal issues with stewards.”

Pushed on the dignity claim, with Verstappen having called a steward an ‘idiot’, Horner replied: “I think that he has the right to express himself.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 18:42   #266
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Di si Pilatuse !!, mulci znam!, genijalan podforum!
Vrati dite materi!
__________________
Stara narodna kaze;"daj covjeku moc ili pare pa ces vidjeti kakav je".
dakako is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 19:10   #267
http://www.planetf1.com/news/hamilto...ouldnt-be-off/

Ham dobro kaže: da glupa staza ima travu izvan zone vožnje, Verstappen ne bi ni izlazio na nju jer bi izlazak platio hopsanjem po neravninama i gubitkom gripa. Nek vrate travu ili šljunak na ovakva mjesta i problem će se sam od sebe riješiti.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 21:12   #268
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
http://www.planetf1.com/news/hamilto...ouldnt-be-off/

Ham dobro kaže: da glupa staza ima travu izvan zone vožnje, Verstappen ne bi ni izlazio na nju jer bi izlazak platio hopsanjem po neravninama i gubitkom gripa. Nek vrate travu ili šljunak na ovakva mjesta i problem će se sam od sebe riješiti.
Kao da je otkrio Ameriku...
Pa to znamo apsolutno svi, jednako kak znamo da nema šanse da se to desi da zbilja i vrate travu/šljunak...

Očekivat tak nekaj je ko očekivat da će se sve vlade na svijetu složit sa prijedlogom proizvođača da se iz automobila makne pojas, airbag, ABS i tak to...

F1 ziher neće ić snižavat standarde sigurnosti, pa makar ju ta sigurnost potpuno sterilizirala i na kraju i ubila...

Jedino kaj oni mogu napravit s ovom gluposti je automatiziani sistem kazni...
Tipa da sa GPS-om, senzorima ili kaj ti ja znam s čim nekakav kompijuter detektira svaki izlazak van tih famoznih bijelih crta i kažnjava vozača sa određenim kaznama u sekundama na vremenu...
U tom slučaju više nema seruckanja vozača tipa nisam ovo-ono a ni sudaca hoće ili neće kaznit...

Samo kaj će onda rezultati bit još više zbunjujući i to bu tek kraval
A koje li bu tek plačipičkarenje nakon utrka "ovaj ili onaj me izgurao " i tak to...

Inače kad smo već na toj temi
https://www.reddit.com/r/formula1/co..._the_shortest/
Pazi ti genijalaca iz te trgovine kak su fenomenalno iskoristili tu priču oko Maxa za reklamu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:00   #269
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Di si Pilatuse !!, mulci znam!, genijalan podforum!
Mulca vidiš u ogledalu.
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 01:32   #270
Ljudi, molim vas da smirite strasti i ne bavite se jedni drugima!
__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 08:08   #271
Zanimljiv komentar...

Ukratko: Vettel prosle godine, nakon psovanja Charliju, dobio negativne poene na licenci, i morao odraditi javno izvinjenje i svasta nesto jos...
S druge strane, Verstappen, nakon nazivanja sudaca idiotima, nije dobio nikakvu kaznu, vec su samo rekli "bilo bi dobro kad bi se izvinuo"...
Da ne spominjemo tatu Jos-a, i njegove tirade na twitter-u...

Pitanje je: ko stiti Max-a? i Zasto?


Cijeli clanak na linku:
http://www.gptoday.com/full_story/vi...or_apparently/
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 09:47   #272
evo max se 'ispričao' na instagramu.
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 13:45   #273
Quote:
zekohonda1 kaže: Pogledaj post
evo max se 'ispričao' na instagramu.
da, little bit too late...
On je, koliko znam, jos u srijedu (tri dana poslije utrke), pricao istu pricu ("idiot")...

Za njegovo dobro, trebalo bi idiota oca maknuti iz paddock-a, na duze vrijeme...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 23:30   #274
Glasanje, ključić i idemo dalje...
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.