Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2006., 07:52   #321
Quote:
polyhymnia kaže:
zanimljivo... nije ni čudo što nemam dobar osjećaj za tu ženu...

a jel ti znaš kako to može štetno utjecat na dijete, tj mladu osobu? onon što je baphomet rekao?

bafi di si kad te čovjek treba ?!

Uopće treba se zapitati kakav je reiki što ga dijete sa 13 godina primilo, tj. kakav reiki i inicijacije žena uopće daje
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 08:24   #322
Quote:
polyhymnia kaže:
bafi di si kad te čovjek treba ?!

Ima nas koji imaju život van internet svijeta.

Mogu ti ja odgovoriti ali ćeš opet navaliti sa pitanjima

Reiki inicijacija kod madjih osoba uglavnom sjebe energetsko tijelo tako da ti isti postanu prilično izgubljena i nervozna bića.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 09:26   #323
Može li netko preporučiti dobrog reiki majstora/icu u Zagrebu?
Može i na PM.

Nekoć davno bila sam kod neke žene koja mi je zgadila reiki( nisam išla u to jer tad nisam radila, pa nisam imala para..), svojom ljiga - ljiga spikom..
__________________
Ja uopće ne tražim sreću, samo neki sklad isprekidan ekstazama. (FB)
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 10:30   #324
Quote:
Bruna kaže:
Može li netko preporučiti dobrog reiki majstora/icu u Zagrebu?
Može i na PM.

Nekoć davno bila sam kod neke žene koja mi je zgadila reiki( nisam išla u to jer tad nisam radila, pa nisam imala para..), svojom ljiga - ljiga spikom..
Na žalost, ja ti ne mogu preporučiti nikoga, jer sam sama završila reiki kod osobe, koja je to tehnički napravila u redu, ali kasnije nije ispunila neka moja očekivanja na relaciji majstor - učenik. Međutim, mogu ti samo savjetovati, da budeš jako oprezna kod izbora, jer pogrešna osoba može napraviti više štete nego koristi.

LP
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 10:49   #325
Quote:
Duhec kaže:
Na žalost, ja ti ne mogu preporučiti nikoga, jer sam sama završila reiki kod osobe, koja je to tehnički napravila u redu, ali kasnije nije ispunila neka moja očekivanja na relaciji majstor - učenik. Međutim, mogu ti samo savjetovati, da budeš jako oprezna kod izbora, jer pogrešna osoba može napraviti više štete nego koristi.
LP
ja sam prošla obe inicijacije, da vidim o čemu se radi...ali sam prestala s radom možda mjesec dana nakon. mislim da tak učini više od 70% ljudi koji prođu reiki.
 
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 10:50   #326
Quote:
Baphomet kaže:
Vidjeh takve stvari...Platone
jeste gadno je to. i s Jogom isto treba sto kasnije poceti, jer ti inace zezne energetsko tjelo i zbuni vishe i nizhe ja.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 10:52   #327
Quote:
Duhec kaže:
Na žalost, ja ti ne mogu preporučiti nikoga, jer sam sama završila reiki kod osobe, koja je to tehnički napravila u redu, ali kasnije nije ispunila neka moja očekivanja na relaciji majstor - učenik. Međutim, mogu ti samo savjetovati, da budeš jako oprezna kod izbora, jer pogrešna osoba može napraviti više štete nego koristi.

LP

Pa gle, ne idem kod nikog bez dobre preporuke.. a za ostalo se uzdam u svoj nos, koji me rijetko kad prevari Naravno, rizik uvijek postoji.. i zbog tog rizika i nepovjerenja u ljude nisam do sad ništa napravila.. A to bi mogla biti tema za poseban topic; 'Rizici i posljedice loših učitelja'..
__________________
Ja uopće ne tražim sreću, samo neki sklad isprekidan ekstazama. (FB)
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 10:52   #328
Quote:
creative kaže:
ja sam prošla obe inicijacije, da vidim o čemu se radi...ali sam prestala s radom možda mjesec dana nakon. mislim da tak učini više od 70% ljudi koji prođu reiki.
mozda si bila premlada?

mozda si isla prebrzo na 2. treba nek vreme izmedju.
ja sam isto prestal delati, no nikad do kraja, da bi ove zime ponovo pocel-s kamenima i kristalima, i opet je bilo jako. tak da, creative, probaj si nabaviti neke kamencice, poslagati ih na cakre, u ruke, i da vidish!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 10:59   #329
Quote:
jimmy jazz kaže:
mozda si bila premlada?

mozda si isla prebrzo na 2. treba nek vreme izmedju.
ja sam isto prestal delati, no nikad do kraja, da bi ove zime ponovo pocel-s kamenima i kristalima, i opet je bilo jako. tak da, creative, probaj si nabaviti neke kamencice, poslagati ih na cakre, u ruke, i da vidish!
a možda sam išla iz krivih razloga? ne znam, liječenje, pa i tako i samoliječenje, nikada nije bilo moj interes..više je bilo ono što 2.stupanj nudi odn. obećaje.
ali ok, da nisam probala, još uvijek bih mislila kak je to nekaj turbo i blabla.

kamenčići na chakre isto nisu baš u mom stilu, možda sam još na prizemnim razinama, šta ćeš...
 
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 11:47   #330
Quote:
jimmy jazz kaže:
jeste gadno je to. i s Jogom isto treba sto kasnije poceti, jer ti inace zezne energetsko tjelo i zbuni vishe i nizhe ja.
i ovo me zbunjuje. kako što kasnije? koliko bi to bilo?
 
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 11:51   #331
Quote:
creative kaže:
i ovo me zbunjuje. kako što kasnije? koliko bi to bilo?
pa vidish da se zezam.
nije tak nish strashno inicirati decu u reiki, individualna je stvar, i kolko se s detetom dela. jest da im nece nekaj prevec koristiti, tipa da budu majstori i ucitelji s tom inicijacijom, al more biti da ih malo povede u pozitivnom smislu.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 12:00   #332
reiki

Quote:
Vladimir8 kaže:
Jel mi moze netko reci sta vise o tome? sto vise misljenja to bolje... osobe koje ja poznajem jako su zadovoljne s Reikijem
Ja sam prošla dva stupnja reikija. Drugim se ne služim (još sam nesigurna), ali s prvim najviše pomažem sama sebi. Tako sam si izlječila neke probleme zbog kojih mi je bila preporučena i operacija (ženski problemi), a spasila sam si i nožne palce koji su pocrnili nakon glupog planinarenja po Velebitu u običnim (lošim) tenisicama. trajalo je doduše godinu dana, ali sada je sve ok.
Reiki je super stvar iz jednostavnog razloga što te onaj koji te inicira malo usmjeri ,tj.dade ti neke upute (znanja) koja i inače imamo,ali ih se ne sjetimo koristiti. Npr, kad nekog zaboli glava on si intuitivno stavi ruku tamo gdje ga boli, ili si masira trbuh kad ima tamo problema itd. Dakle,svi radimo neku vrstu reikija instinktivno, a kad se iniciramo, onda to radimo svjesno, pa su time i rezultati nama vidljiviji i brže ih se postigne. U svakom slučaju, tu metodu samoiscjeljivanja, najtoplije preporučam.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 12:05   #333
Quote:
arna kaže:
Ja sam prošla dva stupnja reikija. Drugim se ne služim (još sam nesigurna), ali s prvim najviše pomažem sama sebi. Tako sam si izlječila neke probleme zbog kojih mi je bila preporučena i operacija (ženski problemi), a spasila sam si i nožne palce koji su pocrnili nakon glupog planinarenja po Velebitu u običnim (lošim) tenisicama. trajalo je doduše godinu dana, ali sada je sve ok.
Reiki je super stvar iz jednostavnog razloga što te onaj koji te inicira malo usmjeri ,tj.dade ti neke upute (znanja) koja i inače imamo,ali ih se ne sjetimo koristiti. Npr, kad nekog zaboli glava on si intuitivno stavi ruku tamo gdje ga boli, ili si masira trbuh kad ima tamo problema itd. Dakle,svi radimo neku vrstu reikija instinktivno, a kad se iniciramo, onda to radimo svjesno, pa su time i rezultati nama vidljiviji i brže ih se postigne. U svakom slučaju, tu metodu samoiscjeljivanja, najtoplije preporučam.
e vidiš..ovak kak si ti opisala - ne vrijedi one novce koji se za inicijaciju traže
 
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 12:13   #334
Žao mi je što sam to loše opisala, ali stvar funkcionira i to super.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 12:16   #335
Quote:
arna kaže:
Žao mi je što sam to loše opisala, ali stvar funkcionira i to super.
zakaj onda ne koristish 2. stupanj!?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 12:17   #336
Quote:
arna kaže:
Žao mi je što sam to loše opisala, ali stvar funkcionira i to super.
Možeš li izliječiti oboljelog od raka?
Možeš li izliječiti oboljelog od čira na želucu?
Možeš li izliječiti oboljelog od gripe?
Možeš li izliječiti oboljelog od upale pluća?
Možeš li izliječiti oboljelog od depresije?
Možeš li izliječiti oboljelog od šizofrenije?
Možeš li izliječiti oboljelog od AIDS-a?
Možeš li izliječiti oboljelog od psorijaze?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 12:40   #337
Quote:
Baphomet kaže:
Možeš li izliječiti oboljelog od raka?
Možeš li izliječiti oboljelog od čira na želucu?
Možeš li izliječiti oboljelog od gripe?
Možeš li izliječiti oboljelog od upale pluća?
Možeš li izliječiti oboljelog od depresije?
Možeš li izliječiti oboljelog od šizofrenije?
Možeš li izliječiti oboljelog od AIDS-a?
Možeš li izliječiti oboljelog od psorijaze?
Pod 2, 3, 4 i 5. si ja nisam uspjela pomoći bez peptorana, antibiotika i jake volje( ostalo valda nemam ), pa ako si neko je, preporučujem se za tretman ( besplatni ).
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 13:24   #338
Quote:
Baphomet kaže:
Možeš li izliječiti oboljelog od raka?
Možeš li izliječiti oboljelog od čira na želucu?
Možeš li izliječiti oboljelog od gripe?
Možeš li izliječiti oboljelog od upale pluća?
Možeš li izliječiti oboljelog od depresije?
Možeš li izliječiti oboljelog od šizofrenije?
Možeš li izliječiti oboljelog od AIDS-a?
Možeš li izliječiti oboljelog od psorijaze?

Previše tražiš, ispad da je Reiki pokvaren čarobni štapić koji ne djeluje kad mi to želimo. Problem je u nama što se očekuje da nešto djeluje a sami nismo spremni na promjenu. Onaj tko se odluči na reiki nije dobio ništa apriori, već na sebi mora raditi.

Pitanje je zašto uopće dolazi do bolesti, jer kad se bolest reflektira na fizičkoj razini onda je nažalost već kasno ???
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 13:34   #339
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Previše tražiš, ispad da je Reiki pokvaren čarobni štapić koji ne djeluje kad mi to želimo. Problem je u nama što se očekuje da nešto djeluje a sami nismo spremni na promjenu. Onaj tko se odluči na reiki nije dobio ništa apriori, već na sebi mora raditi.

Pitanje je zašto uopće dolazi do bolesti, jer kad se bolest reflektira na fizičkoj razini onda je nažalost već kasno ???
Vidi, Nemhrute, pa ne traži to Baphomet. Ono što on pokušava reći ( barem tako mislim ) a što sam i ja uočila ( i sama imam reiki ), da mnogi reikisti, pogotovo oni po novinama, obećavaju brda i doline, a kad tamo, od toga ništa. Na žalost, među njima je velik broj šarlatana i onih koji previše vole lovu, da bi si dozvolili iskreni altruizam i realan pristup toj tehnici.
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 13:35   #340
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Previše tražiš, ispad da je Reiki pokvaren čarobni štapić koji ne djeluje kad mi to želimo. Problem je u nama što se očekuje da nešto djeluje a sami nismo spremni na promjenu. Onaj tko se odluči na reiki nije dobio ništa apriori, već na sebi mora raditi.
Ako sam nešto platio onda želim da to radi.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.