Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2007., 15:40   #61
Mislim ja da je ona tebe vidjela... nisi joj se svidio i to je to!!!
only is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 15:46   #62
Quote:
only kaže: Pogledaj post
Mislim ja da je ona tebe vidjela... nisi joj se svidio i to je to!!!
Nije ni to isključeno, ali sumnjam...
A opet sa ženama se nikad ne zna, jednostavno su pametnije od nas. Da li ovo nastavljaš da me tješiš?
ICE.347 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 15:55   #63
... poznavajući ženski um, sigurno te vidjela i povukla se..takve su žene bez samopouzdanja, ovako joj je bilo lakše da te nebi morala pogledati u oči i reći ti ŽAO MI JE...
Ali ja se nebi povukla ... ne volim kukavice, ne one koji bace udicu i ostave štap na obali rijeke...
only is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 20:18   #64
Quote:
only kaže: Pogledaj post
... poznavajući ženski um, sigurno te vidjela i povukla se..takve su žene bez samopouzdanja, ovako joj je bilo lakše da te nebi morala pogledati u oči i reći ti ŽAO MI JE...
Ali ja se nebi povukla ... ne volim kukavice, ne one koji bace udicu i ostave štap na obali rijeke...
''moj život je i suviše komplikovan tako da vjerujem da je bolje ovako''

Kako protumačiti ovu njenu misao, mislim sa stajališta jedne žene...šta bi joj moglo u tolikoj mjeri zakomplikovati život
I šta misliš o toj njenoj ''dugoj vezi'', jednom mi je rekla da sam do sada jedini zbog kojeg je preispitivala neke stvari u životu, ali se obično nakon takvih izjava povlačila i mjenjala temu.
ICE.347 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 02:52   #65
Quote:
only kaže: Pogledaj post
... poznavajući ženski um, sigurno te vidjela i povukla se..takve su žene bez samopouzdanja, ovako joj je bilo lakše da te nebi morala pogledati u oči i reći ti ŽAO MI JE...
Ali ja se nebi povukla ... ne volim kukavice, ne one koji bace udicu i ostave štap na obali rijeke...
Nije, imaš na netu ovakvih na tone. Vole da su u sjenci svog kompjutora i tako su sigurni.
marilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 06:18   #66
Quote:
marilena kaže: Pogledaj post
Nije, imaš na netu ovakvih na tone. Vole da su u sjenci svog kompjutora i tako su sigurni.
Može biti, ili je nesigurna u sebe ili je udana ima djecu.

QUOTE=only;9566059]Mislim ja da je ona tebe vidjela... nisi joj se svidio i to je to!!![/QUOTE]

Poznavajući sebe, ja bi okrenula nebo i zemlju da saznam s kim se dopisujem na samo 500 m udaljenosti, tak da....
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 08:21   #67
I ja bi okrenula isto ... no velim samopouzdanje... ako se već ne rodiš s tim..dođe s godinama a ona to nije imala... mislim ja da bi ti jednostavno trebao zaboraviti sve i otići dalje
only is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 08:29   #68
Ma vidi i meni je samopouzdanje slabija strana, ali sada sam odlučio pokušati da je vidim pa kako god da bude.
Vjerovatno ću se pomiriti i da od nas nema ništa, ali eto volio bih vidjeti osobu koja mi je toliko bila prirasla srcu, tek toliko da snam da nije bio san.
Danas ću joj poslati mail.
ICE.347 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 08:35   #69
i?????????
što si joj napisao?
i kako će ti odgovoriti kad šef ne da?
Ahoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 08:38   #70
Možemo neku kladionicu baciti .... neće ti odgovoriti na mail...a ako i bude bit će to kratko...

Ali ta tvoja priča je već toliko puta ispričana i skoro uvijek završila na isti..tvoj način... pa i kod mene isto!
only is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 08:40   #71
mislim da hoće ali ne odmah.... to ti je ona igra: toplo-hladno... bi al da mi ne uđe....
Ahoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 08:40   #72
vidim ja kako vi radite ..salim se ..ajd drzim vam fige
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 08:44   #73
Nije kontrola baš do te mjere da filtriraju svaki mail.
Ali ono što smo mi prije radili vidjelo se iz aviona.
Ma evo samo što nisam mail poslao, svake sekunde ću, da odradim ono što je do mene.
Mislim da se bolje kajati za nešto što sam uradio, nego za nešto što nisam - do sada sam se uglavnom rukovodio ovim drugim principom, pa možeš zamisliti koliko mi je legla kada sam spreman da se mjenjam iz korijena.
ICE.347 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 08:46   #74
želim ti sve najbolje...ali nemoj da putem nailazim na dijelove tvoj srčeka!! i obavezno javi što je bilo
only is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 09:02   #75
Quote:
only kaže: Pogledaj post
Možemo neku kladionicu baciti .... neće ti odgovoriti na mail...a ako i bude bit će to kratko...

Ali ta tvoja priča je već toliko puta ispričana i skoro uvijek završila na isti..tvoj način... pa i kod mene isto!
Mislim da će odgovoriti na ovaj prvi, a nakon njega ćemo vidjeti.
Igre na sreću su mi slabija strana, za sve u životu sam se morao dobro namučiti, ništa s lakše strane - a ako je šta i bilo skoči mi na nos poslije.

Ova mi se priča dešava prvi i posljednji put, možda bih opet sa njom isto uradio, kao što je i ona rekla na kraju, za sve ostale čisto sumnjam.

Moje srce se poprilično oporavilo, na sve počinjem gledati kao da je san, a snovi blijede, mada je svako jutro kad se probudim ona tu negdje u mislima...
ICE.347 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 09:17   #76
Pošalji joj taj mail, direktno je pozovi na kavu, potrudi se, napravi kaj možeš.

Sve, samo da ti jednom ne bude žao. Znam o čemu pričam. Ja sam prije par godina imala takvu priliku i nisam je iskoristila.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 09:24   #77
Quote:
HiP kaže: Pogledaj post
Pošalji joj taj mail, direktno je pozovi na kavu, potrudi se, napravi kaj možeš.

Sve, samo da ti jednom ne bude žao. Znam o čemu pričam. Ja sam prije par godina imala takvu priliku i nisam je iskoristila.
Da ti dam njen mail da joj uputiš koji savjet...

Ovaj prvi mail sam poslao samo da vidim da li je još tu, nakon toga sam je mislio pozvati da se vidimo, nadam se da nije na godišnjem.
ICE.347 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 09:38   #78
Quote:
ICE.347 kaže: Pogledaj post
Da ti dam njen mail da joj uputiš koji savjet...

Ovaj prvi mail sam poslao samo da vidim da li je još tu, nakon toga sam je mislio pozvati da se vidimo, nadam se da nije na godišnjem.
Ma, gle, sad ću ti dati jedan radikalan savjet

Dovedi ju pred gotov čin. Reci da ideš u njenu firmu, da je čekaš u to i to vrijeme tu i tu, samo na dvije-tri minute.

Da je meni tak bilo napravljeno, ne bi tak završilo.
Netko mora biti odlučan.

Ako se ne pojavi ni tad, mislim da onda možeš dići ruke od svega.

Ozbiljno mislim.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 10:35   #79
HTML Code:
Da ti dam njen mail da joj uputiš koji savjet...
.... muškarčino!!!

I kaj je bilo?? Jeste se vidjeli...razgovarali...zaljubili...odljubili..
only is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 12:15   #80
Quote:
only kaže: Pogledaj post
HTML Code:
Da ti dam njen mail da joj uputiš koji savjet...
.... muškarčino!!!

I kaj je bilo?? Jeste se vidjeli...razgovarali...zaljubili...odljubili..
Muškarčina

Nema još povratne informacije, poslao sam joj na službeni mail.
Sada je pitanje da li je primila, da li želi dati odgovor. Možda je nakon ovoga otišla na godišnji da zaboravi na sve i vrati se kao nova.
A znam i njenu adresu, odem ispod prozora i neku serenadu, a...originalno skroz, samo što do tog stadija još nisam došao, ali kako je počelo možda potražim svirače...pa onda ''uzalud vam trud svirači''
ICE.347 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:38.