Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2007., 11:55   #21
jedino ako joj se primilo pa iduči put na pladnju donese i beba,,
pitam se možda se smekša
ženica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 12:41   #22
Quote:
ženica kaže: Pogledaj post
jedino ako joj se primilo pa iduči put na pladnju donese i beba,,
pitam se možda se smekša
Jedino ako mu rodi sina...
Jel' tako zenice?
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 13:17   #23
o isus mater.

Aha, nazvat' će te.

I opet si istu stvar napravila, opet te poševio, i dao lažnu nadu.

Al' da..to je zasigurno moja ljubomora.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 13:21   #24
Quote:
perhaps_mamma kaže: Pogledaj post
Vratih se u domovinu svoju!
Pa eto, budući da sam vas dugo opterećivala sa raznoraznim topicima, mislim da zaslužujete znati šta se zbivalo u ovih par dana
Dakle, kako sam i planirala, 30. sam otišla na taj njegov koncert, bez najave, sama. Neću sad navoditi državu, niti naziv benda, nije fer da ih ovako javno izložim. Uglavnom, moram reći da neću nikad požaliti što sam otišla, čak je bilo iznad očekivanja…
Kad sam stigla tamo(da ne pišem koliko sam se naživcirala tijekom vožnje misleći kako: ili neću naći mjesto održavanja koncerta, ili neću doći na vrijeme, ili sto drugih crnjaka), hvala bogu bilo je nerasprodanih karata , došla sam ranije i zauzela počasno mjesto među prvim redovima kao i inače Malo sam pogurala ljude, sve za cilj, ali sva sreća na toleranciji pa nisam izazvala previše burne reakcije...
Naravno da me uočio, i tako ja lijepo nakon nastupa završila bez riječi u backstageu, i dovela ga pred gotov čin: čuj, ja došla sama, nemam gdje prespavati, MORAT ćeš se pobrinuti za mene!
Stvarno sam imala sreće više nego pameti i ovaj put, i lijepo sam ovih par dana provela vozikajući se s njima… Mislim da vozač i nije bio baš najsretniji, al fuck it…!
Ostali nisu imali ništa protiv, bar se nije dalo naslutiti… Sa svima sam se zezala.
A moj glazbenik, kako je reagirao? Nije mogao vjerovati da sam toliko luda i da sam doputovala čak do tamo da bi ga vidjela…
Dao mi je 1001 razlog zbog kojeg se nije javljao, da mu je drago što me vidi, da ustvari ne može vjerovati… Bilo mi je fenomenalno. Naravno, bilo bi još bolje da nije bilo tako vruće, da je bilo više prostora u autu…Ali uspjeli smo i pričati, i ševiti se kako treba… Booože koja uživancija, biti tako s njim, i to još iz nepoznatog u još manje poznato mjesto… Ako pitate dal bi tako izdržala cijeli život – odgovor je ne, što se putovanja tiče. Al on je čovjek mog života!
Rekla sam mu, da se više ne namjeravam trgati za njega, i da ako ne završim s njim u Americi makar da vidimo kako bi to sve funkcioniralo, da me više neće nikad vidjeti niti na koncertima. Jer da nemogu više biti tako – u prolazu-… Pa me pitao jesam li svjesna šta bi mene očekivalo, da on skoro nikad niti nije u rodnom gradu, itd.
Jesam, ali želim probati… Hm. I tako, rekao je javiti se kad bude pri kraju europske turneje, pa ćemo vidjeti dalje… Mogu srediti vizu onda… Uf kako sam sretna!!!
Nažalost mama mi nije mogla doći k sebi tih para dana od brige, a nisam joj se uspjela redovito javljati. Ajde, bar sam se živa vratila. Stigla sam danas popodne, jako mi se spava, mislim da ću se već sada baciti na krevet.
To bi bilo to – ukratko…
Vjerujem da ste očekivali nastavak, pa sam morala javiti, makar u znak zahvale onima koji su mi dijelili istinski dobronamjerne savjete
A naročito za one koji su vjerovali u sličan rasplet, mada znam da je takvih malo…
Hvala ti što si tako dobra da nam udjeliš završetak svoje priče. Mi svi nismo ništa radili i samo smo čekali nastavak.
r.kubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 13:28   #25
Quote:
r.kubica kaže: Pogledaj post
Hvala ti što si tako dobra da nam udjeliš završetak svoje priče. Mi svi nismo ništa radili i samo smo čekali nastavak.


Bude njoj Ženica koju pametnu udijelila.
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 14:16   #26
ženice stvarno ne mogu vjerovati!?
a da svaki put ostane trudna pa skuplja suvenire iz gradova u koje ga prati?

mislim kome je još dijete doprinjelo nečemu?
saramala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 14:18   #27
opravdanja su suplje price za malu djecu....

nisu rijeci ono sto se racuna nego djela...

proci ce europska turneja i on ti se naravno nece javiti, ako je cijela prica uopce istinita....
nakon toga ces plakati tu na forumu kako vise ne mozes i opravdavati ga... do kada?
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 14:22   #28
Quote:
ženica kaže: Pogledaj post
jedino ako joj se primilo pa iduči put na pladnju donese i beba,,
pitam se možda se smekša
najbolje bi bilo da se vas dvije upoznate i postanete najbolje prijateljice imate puno toga zajednickog
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 20:16   #29
Quote:
ženica kaže: Pogledaj post
jedino ako joj se primilo pa iduči put na pladnju donese i beba,,
pitam se možda se smekša
ja se zbilja nadam da ne postojiš
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 23:46   #30
hm, o kome se radi? da nije mick jagger? ako je on, ništa mu ne vjeruj.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 02:32   #31
Quote:
perhaps_mamma kaže: Pogledaj post
Rekla sam mu, da se više ne namjeravam trgati za njega, i da ako ne završim s njim u Americi makar da vidimo kako bi to sve funkcioniralo, da me više neće nikad vidjeti niti na koncertima.
a mama ?
Velvet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 10:36   #32
bude mamma osvanula u Gloriji, Red carpetu i Špici
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 10:48   #33
daj, o kojim izvođačima se radi... aj bar natukni...
__________________
i raj i pakao su na zemlji... di je razlika?
kad narastem bit ću Gail Ann Dorsey
k-bass is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 11:00   #34
Daj bar reci koju vrstu mjuze deru...pliiizzzzz...pa zakaj mi pratimo tvoju story???
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 11:04   #35
Hajde neka, lijepo si se provela i sad ne očekuj više ništa jer češ se razočarati, a sko ispadne nešto od toga iznenadit češ se....
Cat_drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 11:23   #36
Da Bog da bila sretna ... necu ti kvariti raspolozenje ali vjerojatno znas sto mislim . Puno srece ti zelim.
abusaef is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 20:21   #37
Kako smo mi žene nekad glupe..slijepe..glupe...
nefertari is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 03:06   #38
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
hm, o kome se radi? da nije mick jagger? ako je on, ništa mu ne vjeruj.
Nije Mick, on je zauzet.
marilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 06:00   #39
ovako. rekla sam da više neću pisati na forumu pa i nisam dva tjedna, iako sam štošta htjela reći na onoj temi prije "Umirem". Mislim one uvrede je fakat bilo preodvratno za čitati. Ljudi su ovu Mamu toliko popljuvali da mi je to u više navrata diglo tlak. A meni fakat nije jasno, koji k.. vas pametne boli šta ona radi u svom životu? Ako joj je fora trčati za nekim rock pjevačem, neka samo izvoli. Pa nije niti to loše! Bolje trčati prema tako nekom i imati čovječe neki uzbudljiv život kojem ćeš se poslije ponekad vraćati u mašti, nego živjeti u nekom urediću, imati vezicu sa nekim nezrelim Hrvatom i trčati za njim i moliti njega da te ozbiljno shvati. Ako biram trčanje onda neka to radije bude za nekom američkom zvijezdom. zato Perhaps Mamma, samo go for it! uživaj dok si mlada, zezaj se sa njim i radi što želiš, jer je to tvoj život i ako je to tvoja sreća why not. bit će vremena i za smirivanje i uozbiljiti, a ove posebno "pametne" i "proračunate" likove pusti, jer su samo ljubomorni na tebe, jer živiš onak spontano i kak te volja, a ne krojiš svaki dan u tisuću detalja i nemaš neku Hrvatnu pored sebe, da te ponekad mlati, a da ga ti moliš da te oženi, a on radije u birtiji sjedi sa kompanjonima!
__________________
tko slijedi Jahvu neće propasti, nego je pred njim život vječni!
rianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 10:04   #40
ma ko pljuje??

moja prirodna znatiželja dolazi do izražaja... koja glazba?? koji bend???
__________________
i raj i pakao su na zemlji... di je razlika?
kad narastem bit ću Gail Ann Dorsey
k-bass is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.