Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2008., 18:39   #161
Quote:
aww kaže: Pogledaj post
onda ne bi bio pravi.

moj decko zaista je samo jedna od tko zna koliko kombinacija i mogucnosti, ali ja sam preko svojih zivotnih odabira dosla do njega. i sada znam da ne bih voljela da sam dosla do nekog drugog. drago mi je sto je bas on u mom zivotu i odlucila sam da je on Taj.

oni koji ne vjeruju u to... njima onda to ni ne postoji, valjda...
Slazem se s tobom...ljubav je i odluka (znam da ce mnogi na ovo skociti) jer kako bi inace ostvarili jednu dugotrajnu vezu...npr. dozivotnu, ako bi stalno razmisljali da ima jos ljudi okolo s kojima bi se bolje slagali?! E sad, ta odluka treba biti obostrana.
-jigsaw- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 00:16   #162
Let me inform you...not that you care but I did it...you know...that...
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 00:19   #163
:klap:
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 00:09   #164
Ooooo...bravo, bravo. Ako se na tome čestita uopće? Možda si zbog svih tih silnih događanja zaboravila na svoju temu o emocionalnoj potpori za nas debeljuce... Ipak, nekako mi je krivo da pokretačica teme nije s nama. Slobodno nas dođi posjetiti jedanput!
Miss Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 01:46   #165
mene zanima u cemu je problem da nisi uspjela nac nikoga do 30 godine (osim ovog kojem se ne dize)?

a sto se tice ovog prvog sexa tek toliko da to obavis, mislim da nema bas puno smisla ak ces napravit sam jednom, ak ce se afera nastavit onda vec ok (ak ti je do zabave)

ja se posevila tak prvi put da se rjesim toga i bilo mi je ko da i nisam, bezveze
chu-chu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 02:30   #166
tek sam sad vidila CESTITAM!

i jos me zanima zasto se vi usamljeni s foruma ne skupite i odete van negdje umjesto da tu tulite po forumu
chu-chu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 15:20   #167
Quote:
chu-chu kaže: Pogledaj post
tek sam sad vidila CESTITAM!

i jos me zanima zasto se vi usamljeni s foruma ne skupite i odete van negdje umjesto da tu tulite po forumu
Ja to napravila, sad imam divnog druga. Baš mi drago.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.