Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2008., 10:44   #41
Opasna si zezalica

[daj ti malo vise podataka o mrskom protivniku ...ono...godine,bracni status,materijalni(nije zanemarivo u toj dobi),cime se bavi kad ima slobodnog vremena za sms-anje ....
koje su njegove prednosti u odnosu na tebe??(osim slobodnog vremena)
to je...neprijatelja treba upoznati ako ga hoces pobijediti:mig]



Ne znam puno o njemu, evo šta mi je rekla o njemu:
Ima 48 ili 49 godina, ostavio je ženu i djete ili djecu(nisam siguran), objavio oglas na teletextu TV NOVA, ona mu se javila, chatanje, prvi susret, prvi sex...
materijalni status mi je nepoznat kao isve ostalo. Jednostavno ne želim znati ništa više o "neprijatelju".
Kad mi je pričala o njemu, slušao sam i zapamtio samo ovo što sam rekao.
prekinuo sam ju jer mi je bilo mučno slušati opis osobe koja...........

Ah, ne znam šta bih još dodao.
I sad me hvata onaj glupi osjećaj.
Schmrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:49   #42
a ti zelis da ti se ona vrati? mislis da je to moguce da se desi?
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:49   #43
Quote:
Schmrc kaže: Pogledaj post
Kad mi je pričala o njemu, slušao sam i zapamtio samo ovo što sam rekao.
prekinuo sam ju jer mi je bilo mučno slušati opis osobe koja...........
Oh, pa i pricala ti je o njemu? Zasto, jesi ti trazio detalje ili sta?

Jer ako ti je pricala o njemu bez da si ti ista i pitao, onda mi jedino pada na um da te je jos i dodatno zeljela povrijediti.

Jesi ista probao uraditi, izreci, da je vratis? Zelis li je uopce vratiti, nije sasvim jasno iz svega sto pises?
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:13   #44
Quote:
Rajna kaže: Pogledaj post
Oh, pa i pricala ti je o njemu? Zasto, jesi ti trazio detalje ili sta?

Jer ako ti je pricala o njemu bez da si ti ista i pitao, onda mi jedino pada na um da te je jos i dodatno zeljela povrijediti.

Jesi ista probao uraditi, izreci, da je vratis? Zelis li je uopce vratiti, nije sasvim jasno iz svega sto pises?

meni se ...ako je to sve sto mu je ona rekla o njemu....ne cini bas kao dodatno povrijedjivanje
mislim,ako ostavljas nekog nakon 25 godina braka,ne mozes samo reci...bok,ja idem...
valjda je red rec sa kim i kako je do toga doslo
(valjda nije ulazila u detaljne opise onoga sto je usljedilo nakon chata i prvog susreta)

e sad schmrc,taj dio i jest malo skakljiva tema koju mnogi nisu spremni priznati ni sami sebi,a kamoli iznositi ovako javno,iako anomimno....ali preispitaj sam sebe kako vam je islo i u tom segmentu bracnog suzivota

jer ako je hoces natrag,trebas poraditi i na svojim slabostima...ako ima jos koja osim nedostatka vremena

P.S.
nisam opasna,ovo je samo provodadzijski pos'o....
radim na proviziju...
zezalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:16   #45
Quote:
Rajna kaže: Pogledaj post
Oh, pa i pricala ti je o njemu? Zasto, jesi ti trazio detalje ili sta?

Jer ako ti je pricala o njemu bez da si ti ista i pitao, onda mi jedino pada na um da te je jos i dodatno zeljela povrijediti.

Jesi ista probao uraditi, izreci, da je vratis? Zelis li je uopce vratiti, nije sasvim jasno iz svega sto pises?


Jaka si Rajna.

Kad mi je rekla da me više ne voli i da se zaljubila u drugog, samo je nastavila opisivati njega, a ja sam slušao dok mi se nije smučilo. Tada sam rekao da više ne želim čuti ništa što se tiče njega.
Da li me je htijela dodatno povrijediti?
Ne vjerujem u to.

Pokušavao sam da preokrenem stvari. Puno smo pričali. Parlamentarnost nije izostajala.
Puno sam suza prolio pred njom, moleći ju da bolje razmisli, da preispita svoju sigurnost u to što radi. SMS porukama sam pokušavao napisati svoje osjećaje prema njoj.
Stotinama puta sam ju molio da mi oprosti što sam ju zapostavio dok sam radio po 24 - 30 sati, a odmarao sam po nekoliko sati i tako skoro 2 godine.
Moja žrtva je bila usmjerena na familiju i na to da popravim buđet, i da nikada više nemamo dugovanja prema nikome. Dosta mi je bilo kamata na nepodmirene račune, opomene, sudska gonjenja... itd.
Bio sam jako vrijedan i uporan u nastojanjima.

I uspio sam.
Nisam se obogatio, već sam jednostavno čovjek bez dugova i ponosim se time.
Moje djevojčice su također ponosne na mene, ali bojim se da sam preskupo sve to platio.
Schmrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:21   #46
Quote:
Schmrc kaže: Pogledaj post
molio da mi oprosti što sam ju zapostavio dok sam radio po 24 - 30 sati, a odmarao sam po nekoliko sati i tako skoro 2 godine.
....
Ona tebe prevari s nekim tipom na sms chatu i ti je moliš da ti oprosti?!?!?!
__________________
Ništa nije maleno što je učinjeno iz ljubavi!
Occultis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:25   #47
ajsss
sranje kroz gusto granje
__________________
Oh my God, they killed Kenny!!!
djulbe-secer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:27   #48
Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
e sad schmrc,taj dio i jest malo skakljiva tema koju mnogi nisu spremni priznati ni sami sebi,a kamoli iznositi ovako javno,iako anomimno....ali preispitaj sam sebe kako vam je islo i u tom segmentu bracnog suzivota
Pa, zašto bih tajio da među nama nije bilo sexa.
Nije ga bilo...
pa brže mi je bilo obaviti stvar manufakturnim načinom.
Schmrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:29   #49
Quote:
Schmrc kaže: Pogledaj post
Pa, zašto bih tajio da među nama nije bilo sexa.
Nije ga bilo...
pa brže mi je bilo obaviti stvar manufakturnim načinom.


Brze ti je bilo?
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:29   #50
Quote:
Schmrc kaže: Pogledaj post
Pa, zašto bih tajio da među nama nije bilo sexa.
Nije ga bilo...
pa brže mi je bilo obaviti stvar manufakturnim načinom.
pa jeste brze, care, al je li bolje? i sta ti je zena na to rekla? tj. vidimo sta je rekla...

jel ti sad uopce zelis da se ona tebi vrati? sta si spreman napraviti za to?
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:36   #51
Quote:
Schmrc kaže: Pogledaj post
Jaka si Rajna.

Kad mi je rekla da me više ne voli i da se zaljubila u drugog, samo je nastavila opisivati njega, a ja sam slušao dok mi se nije smučilo. Tada sam rekao da više ne želim čuti ništa što se tiče njega.
Da li me je htijela dodatno povrijediti?
Ne vjerujem u to.

Pokušavao sam da preokrenem stvari. Puno smo pričali. Parlamentarnost nije izostajala.
Puno sam suza prolio pred njom, moleći ju da bolje razmisli, da preispita svoju sigurnost u to što radi. SMS porukama sam pokušavao napisati svoje osjećaje prema njoj.
Stotinama puta sam ju molio da mi oprosti što sam ju zapostavio dok sam radio po 24 - 30 sati, a odmarao sam po nekoliko sati i tako skoro 2 godine.
Moja žrtva je bila usmjerena na familiju i na to da popravim buđet, i da nikada više nemamo dugovanja prema nikome. Dosta mi je bilo kamata na nepodmirene račune, opomene, sudska gonjenja... itd.
Bio sam jako vrijedan i uporan u nastojanjima.

I uspio sam.
Nisam se obogatio, već sam jednostavno čovjek bez dugova i ponosim se time.
Moje djevojčice su također ponosne na mene, ali bojim se da sam preskupo sve to platio.
ovako....

-ti si radio ko konj da bi imali mirnu obiteljsku situaciju
-davao sve od sebe da rješiš financijske probleme svoje obitelji
-za to vrijeme, iako je znala radi cega toliko radis, ona je imala obraza trazit tipove po chatu i glupirat se?!

eto...mislim da bi trebao prekrižit takvu ženu koja umjesto da ti bude podrška išla se okolo jeb.....

imaš djecu, okreni se njima...radi ko konj i dalje radi djece...ženu izbaci van nek seli ljubavniku...jednog dana ces naletiti na neku normalnu zenu koja ce te voljeti i biti ti podrska u svemu...ovu prekrizi jer nije vrijedna ničega....
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:37   #52
Quote:
Schmrc kaže: Pogledaj post
Bio sam jako vrijedan i uporan u nastojanjima.

I uspio sam.
Nisam se obogatio, već sam jednostavno čovjek bez dugova i ponosim se time.
Moje djevojčice su također ponosne na mene, ali bojim se da sam preskupo sve to platio.
e sad,uspio jesi...djelomicno...
ono...jesi covjek bez dugova,ali si i bez zene
dogadja se mnogima
tesko je uspostaviti dobru ravnotezu u odnosu u kojem ce energija i ulozeni trud biti ravnomjerno rasporedjen na vise strana
ili bar toliko da jedna strana ne postane preteska,pa se sve srusi...kao sto se to tebi dogodilo
mozda da se nisi toliko trudio u materijalnom smislu bi isto puklo bas zbog te vrste nesigurnosti

ono sto sad meni upada u oci je tvoja neka rezignacija,bezvoljnost,da ne kazem ...mlitavost u cijeloj stvari
ne kazem kako bi ga trebao izazvati na dvoboj ...pa kom opanci,kom obojci,ali...

ne pises u kakvom si sad kontaktu sa zenom,da li ste se i sluzbeno rastali,kod koga su djeca

ako si siguran da bi je prihvatio natrag i nastavio dalje,reci,pa se moze probati raditi na taktici
zezalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:41   #53
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
-za to vrijeme, iako je znala radi cega toliko radis, ona je imala obraza trazit tipove po chatu i glupirat se?!
Ovo je strahovito pojednostavljivanje.

Istina jest da o zeni ne znamo nista, samo sto nam Schmtc kaze.

Ali usamljenost je vrlo, vrlo zafrkana stvar.
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:44   #54
Quote:
Schmrc kaže: Pogledaj post
Pa, zašto bih tajio da među nama nije bilo sexa.
Nije ga bilo...
pa brže mi je bilo obaviti stvar manufakturnim načinom.

dobraaaa
tek sad ovo vidjeh

ok.ok...ozbiljna sam....
dakle...koliko dugo si ti tako ...manufaktrurno,u hodu...rjesavao daj obvezni dio bracnog ugovora???
i da li ti je zena ikad prigovorila na ...hmmm...tu tvoju brzinu?
tebi vjerojatno nije palo na pamet pitati nju kako se ona snalazi po tom pitanju
i koliko ti zena ima godina?
zezalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:47   #55
Quote:
Schmrc kaže: Pogledaj post
Pa, zašto bih tajio da među nama nije bilo sexa.
Nije ga bilo...
pa brže mi je bilo obaviti stvar manufakturnim načinom.

citam ovaj post i sta reci..zalosno je uvijek kad se to desi, eto nakon 25g braka..
međutim citajuci sve ovo, vidim da je krivica za to i na tebi i na njoj...
naime ti kazes da ste imali parlametarne odnose, o svemu ste puno pricali, međutim niste pricali o onome sto je mozda bilo ocigledno...dakle, ti si puno radio, ona se osjecala zanemarena-njena krivnja jest sto ti to nije rekla...al neke stvari si i ti sam trebao vidjeti...

kad si imao to malo slobodno vremena..ti si je vodio po setnjama? zasto je nisi negdje izveo van, pokazao joj koliko ti znaci sto je sve ove godine uz tebe..zasto se niste prepustili intimnim trenucima? I sam priznajes da nije bilo seksa...
Dakle, uz to sto si ti puno radio, nije bilo prave komunikacije između vas dvoje ( a pritom mislim da se povjeravate jedna drugome sto vas muci), nije bilo seksa, malo provedenog vremena zajedno...naravno da je to negdje moralo puknuti...

ne opravdavam nju, al puno je tu vase same krivice..., ona je trebala s tobom vise razgovarati o problemima, al i ti sam si trebao biti svjestan da ljubav treba njegovati...

netko te tu pitao dal si joj uopce rekao sta sojecas i sta zelis, a ti si napisao da si joj preko sms-a pokusao napisati sta osjecas?! Kakav sms, nakon 25g braka, da zeni ne mozes u lice reci sta osjecas prema njoj i da se zelis boriti za nju..

puno je tu vrlo nejasnih stvari...
jesicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:50   #56
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
...jednog dana ces naletiti na neku normalnu zenu koja ce te voljeti i biti ti podrska u svemu.......
je,je,svijet je pun normalnih zena zeljnih 52-godisnjaka koji placu za svojom bivsom,imaju odrasle kceri,nisu narocito bogati i jos se bave manufakturom...jer im je to brze i lakse...

sorry schmrc,ali ako znas svoje slabosti,znat ces barem sto bi trebao promijeniti...ako imas snage i volje

Zadnje uređivanje zezalica : 04.03.2008. at 11:52. Reason: gramatika
zezalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:52   #57
Šmrcko, ne vjerujem ti ništa....trolaš ...ajde neka, zabavio si se...nastavi dalje ručni rad...
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:59   #58
Citam temu evo od jutros, i sve se mislim hocu li odgovoriti.

Imam slican slucaj, samo sto ja, eto, nisam nikoga upoznala preko tamo nekakvog smsa, pa nisam ni otisla. A isto sam tako i mogla.

U ranim cetrdesetim smo oboje, braka iza nas 16 i nesto godina. On nije uvijek puno radio, u zadnih nekoliko godina da. Radim i ja, pa ne mogu reci da kucni budzet ovisi samo o njemu i da mora toliko raditi.

I kad nije mnogo radio, nije se trudio da nas dvoje, pa i cijela familija (2 djece) prozivimo nesto malo vise skupa, da odemo na izlete (osim onih vjecitih par tjedana na more ljeti, kada njegov mobitel isto ne prestaje zvoniti). Inertan je totalno. Jednostavno nemam nikakvih uspomena iz zivota udvoje s nama, osim ono nesto dok smo se zabavljali.

Probala sam pricati milion puta. Nista, samo me u startu optuzi da sam ja njega prekrizila i dalje ne zeli razgovarati.
Ne bih rekla da ima nekoga drugoga - sto je najcrnje. (nemojte se smijati, sarkasticna sam namjerno)

Ima vec skoro dvije godine da je nasa komunikacija na skoro pa nuli. Samo oko djece, koja to sigurno i osjete.

Ali eto, kako rekoh, ja otisla nigdje nisam. Mnogo razmisljam, mnogo sam tuzna, izuzetno tuzna. I bas zato ti mogu reci, pokretacu teme, ne gubi vrijeme na to.
Zivi dalje, nema druge.
Voljela bih jako da i ja tako mogu.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 12:49   #59
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Šmrcko, ne vjerujem ti ništa....trolaš ...ajde neka, zabavio si se...nastavi dalje ručni rad...
a je ,i meni se nekako cini....
steta,bas sam se zapalila za temu....

ali ima i mogucnost da je istina,pa je schmrc smislio pametan nacin samoreklame....kao...slobodan,vrijedan,marljiv 52-godisnjak,bez dugova,materijalno sredjen,jos u dobroj formi,brz u akciji...

pa sta bude




Quote:
Sophia Layne kaže: Pogledaj post
Imam slican slucaj, samo sto ja, eto, nisam nikoga upoznala preko tamo nekakvog smsa, pa nisam ni otisla. A isto sam tako i mogla.
pa nije kraj svijeta....bar sto se tice sms-a to uvijek stignes...
a jos si i dosta godina u prednosti pred schmrcovom zenom,valjda je izbor veci




Quote:
Sophia Layne kaže: Pogledaj post
Inertan je totalno. Jednostavno nemam nikakvih uspomena iz zivota udvoje s nama, osim ono nesto dok smo se zabavljali.

Ne bih rekla da ima nekoga drugoga - sto je najcrnje. (nemojte se smijati, sarkasticna sam namjerno)

Ima vec skoro dvije godine da je nasa komunikacija na skoro pa nuli. Samo oko djece, koja to sigurno i osjete.
a jel se ta njegova inertnost ocituje ne samo u verbalnoj ,nego i u ...hmm...fizickoj komunikaciji

Quote:
Sophia Layne kaže: Pogledaj post
Zivi dalje, nema druge.
Voljela bih jako da i ja tako mogu.
pa ti tako i radis
zivis i dalje kao da nema druge
zezalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 13:00   #60
Interesantno je koliko forumasa/ica u biti krivi vasu situaciju, a ne tvoju zenu!
Dakle, dok si ti radio kao crv da bi se rijesio dugova i prehranio obitelj, ona je trazila prikladnu poruku na SMS chatu na koju ce odgovorit. Sve to bez da ti napomene da je usamljena, da joj fail sex ili sta vec!!! Smisljeno te isla prevarit, odnosno, ostavit i povrijedit.

Da je situacija obrnuta, ti bi bio prljava muska svinja koja ne cijeni svoju zenu koja toliko radi i zrtvuje se za familiju. A ovako, ona je jadna bila sama.

Mislim da ce se to njoj obit u glavu kad tad i da ce htjeti vratiti se natrag. Ona sad ima paznju tog drugog muskarca i redovan sex, ali oni se ne poznaju i brzo ce shvatit kako je sjebala stvar. No onda kad se bude htjela vratit…e onda ti moras bit jak i poslat je u 3PM!
smece is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.