Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2008., 10:09   #21
Quote:
fukmondo kaže: Pogledaj post
pitale ste odgovor ste dobile, to ništa ne mijenja na stvari, obično je i ljubavnik ružniji od muža, na pitanje pa zašto onda zato da se osveti mužu što je zapostavlja, uglavnom jad i bijeda na obe strane, niste ništa bolje čak možda i obnuto

sami kurvarluk naokolo, no činjenica je da je brdo žena spremno da budu ljubavnice, muškarci pak praše onako u prolazu, žene u većini i kad varaju briju o nekoj vezi, evo frend kara neku baku, ima sina već bi ga mogao i hraniti i sad zamisli stara se zaljubila, e pa svašta i sad čovjek tako tješi staru babu i nema joj srca nabit nogu, problemima nikad kraja (a starka bome tjelesina samo takva).

Sreća da ukidaju rad nedjeljom pa će sad narod navalit u crkve i tome stat na kraj, a tek sva ta sila prodavačica s viškom slobodnog vremena kud li će u crkve il u grijeh?

Inače jebeš muškarca bez ljubavnice, ko muškarac bez brkova.Ne moraš ni bit oženjen da bi imao ljubavnicu.
Ne ja nisam ko apolon, ja sam narcis.
I gaće netko treba prat.

nisi čul za vešmašinu?
što vrijedi za muške vrijedi i za žene što se tiče varanja, poštenije je nekom reć pa nek se jebe ko s kim hoće, a ak ljubavnica nezna prat gaće onda su joj upitne i hig. navike
Mužomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 11:15   #22
a, moraju se osijećati kao "pravi igrači"...muško društvo u čoporu djeluje tako zaštitnički,drže se skupa ko prava homogena skupina, sve se dijeli,članstvo u malonogometnoj ekipi, tiketi za kladionice, pive, cigare... pa tako i ljubavna iskustva koja bolno podsjećaju na lovačke priče ...i, tada neki jadničak pomisli da nije dovoljno "muško" ako ne šara sa strane...najbanalniji primjer...povodljivi su, eto...štaš više
__________________
lajf šouz no mrsi
back to black is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 13:30   #23
Quote:
pramenka kaže: Pogledaj post
:Većina muževa obrazovani,intelektualni,na položajima sve imaju ljepe žene ...Ali još lete za promijenama?Naravno traže avanture sa drugim ženama ?ZAŠTO?
cisto radi seksa
i ne rade to samo obrazovani..bla bla..ima toga svugdje...kao sto je uvijek i bilo

kako to malo ruzno zvuci i u njihovim usima (barem nekima) onda se to upakira u ...zena me ne razumije,ne seksa se sa mnom,ti si sve sto mi treba i zelim...ali su okolnosti protiv nas i slicne ukrasne papire

pa kad sa vremenom malo popusti tlak u donjoj glavi,onda se cirkulacija normalizira i stvar se prekida

tu i zena moze profitirati,jer zabludjela ovca shvati zapravo kakvu vrijednost ima kod kuce,pa sav sretan sto je sve to iza njega vraca se pun ljubavi i njeznosti za vlastitu zenu...koju zaprvo nikad nije ni izgubio (mislim ljubav prema zeni)...samo mu je malo bila zasjenjena zbog nedostatka krvi u mozgu


Quote:
Mužomlat kaže: Pogledaj post
, poštenije je nekom reć pa nek se jebe ko s kim hoće,
e sad,mozda je postenije ali nije i jednostavnije i ugodnije
kad bi zena bila u stanju cuti to...draga ja te volim,ali bih samo nesto rado jebo sa strane, pa cu ti se vratiti napunjenih baterija, a da ne napravi scenu i podnese zahtjev za razvod braka...vjerujem kako bi se puno muskaraca odlucilo za tu varijantu...otvorenog razgovora

ali kako to u nasoj kulturnoj sredini nije uobicajeno, dok varanje ima prilicno dugu tradiciju onda se ide linijom manjeg otpora ...
pa nekom uspije proci neotkriveno i nekaznjeno,a nekom i ne
ali eto...to je cijena koju treba platiti kod tih..."poremecaja cirkulacije"

nekako mi se cini i da zensko varanje nije daleko od ovog obrasca,mozda ne u tolikoj mjeri kao kod muskih,ali ipak...
zezalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 14:26   #24
Ja sam uvik za otvoren razgovor.
Samo šta je muško koje bi okolo ševilo uglavnom pičić u vezi pa se boji šta ako mu ne daj bog žena nađe većeg i čvršćeg.

A zašto to rade? Zato jer su životinje koje misle samo kurcem.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:00   #25
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ja sam uvik za otvoren razgovor.
i koji bi bio tvoj odgovor na takvo njegovo pitanje...mogu ja malo jebat okolo???


Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Samo šta je muško koje bi okolo ševilo uglavnom pičić u vezi pa se boji šta ako mu ne daj bog žena nađe većeg i čvršćeg.

A zašto to rade? Zato jer su životinje koje misle samo kurcem.

pa ovome bi ispalo da bi mu dala slobodu,ako bi i on tebi dao istu

ali ista ti je stvar i kod zena...
i one se boje da ce naci bolju u seksu i ostaviti nju i djecu radi novootkrivenih uzitaka

seksualni nagon je prilicno jak kod ljudi (nije da se ne moze kontrolirati, ali...) i u musko -zenskim odnosima se ocekuje da funkcionira ,ako ne besprijekorno,onda bar na takvom nivou da ti partner ne pozeli nesto drugo

a ako i pozeli,tu su moralne norme koje ce ipak nekoga sprijeciti u ostvarenju zelje kao i strah od eventualnog ostavljanja u slucaju prevare

seks je velika pokretacka snaga covjeka,kako su muski optereceni velicinom svog "najboljeg prijatelja"i kvalitetom koju pruzaju u krevetu,tako su i zene opterecene svojim izgledom i kvalitetom koju pruzaju svom partneru u braku

i kad se desi prevara,postavlja svatko sebi pitanje ...sto meni fali i gdje sam ja fulao da je do toga doslo

mozda nije nikakva subjektivna greska u pitanju ali druga strana se jednostavno zazeljela malo promjene sto je tesko prihvatiti onome tko takodje nema taj osjecaj
ili ga ima,ali je u stanju ga bolje drzati pod kontrolom
ili je slabijeg libida
ili....bilo koji ili...nece biti dobro opravdanje za prevarenu stranu

ja ne znam jesam li bila prevarena u vezi, nisam se nikada osjecala prevarenom, ali ako mi se ikada desi takav slucaj, voljela bih da mogu misliti i osjecati srcem....ma to je i tako bio samo jeb...
jer u vecini slucajeva to i jest samo to
zezalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 17:31   #26
zašto jebu okolo, jebu i žene, jednostavno zato što smo po prirodi svi (muški i ženske) poligamni, i kad dođe do zasićenja u odnosu iz raznoraznih razloga, počinju nam se jako sviđati druge slobodne ženke i mužjaci, čak i oni manje slobodni i slobodne, tako je to u prirodi kod životinja, što mislite da su ljudi bolji ?
ipsisimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 23:29   #27
Quote:
Mužomlat kaže: Pogledaj post
nisi čul za vešmašinu?
što vrijedi za muške vrijedi i za žene što se tiče varanja, poštenije je nekom reć pa nek se jebe ko s kim hoće, a ak ljubavnica nezna prat gaće onda su joj upitne i hig. navike
pa neš valjda muža poslat ljubavnici prljavijeh gaća reće žena ih kakva je ova, sramota
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 23:34   #28
Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
i koji bi bio tvoj odgovor na takvo njegovo pitanje...mogu ja malo jebat okolo???





pa ovome bi ispalo da bi mu dala slobodu,ako bi i on tebi dao istu

ali ista ti je stvar i kod zena...
i one se boje da ce naci bolju u seksu i ostaviti nju i djecu radi novootkrivenih uzitaka

seksualni nagon je prilicno jak kod ljudi (nije da se ne moze kontrolirati, ali...) i u musko -zenskim odnosima se ocekuje da funkcionira ,ako ne besprijekorno,onda bar na takvom nivou da ti partner ne pozeli nesto drugo

a ako i pozeli,tu su moralne norme koje ce ipak nekoga sprijeciti u ostvarenju zelje kao i strah od eventualnog ostavljanja u slucaju prevare

seks je velika pokretacka snaga covjeka,kako su muski optereceni velicinom svog "najboljeg prijatelja"i kvalitetom koju pruzaju u krevetu,tako su i zene opterecene svojim izgledom i kvalitetom koju pruzaju svom partneru u braku

i kad se desi prevara,postavlja svatko sebi pitanje ...sto meni fali i gdje sam ja fulao da je do toga doslo

mozda nije nikakva subjektivna greska u pitanju ali druga strana se jednostavno zazeljela malo promjene sto je tesko prihvatiti onome tko takodje nema taj osjecaj
ili ga ima,ali je u stanju ga bolje drzati pod kontrolom
ili je slabijeg libida
ili....bilo koji ili...nece biti dobro opravdanje za prevarenu stranu

ja ne znam jesam li bila prevarena u vezi, nisam se nikada osjecala prevarenom, ali ako mi se ikada desi takav slucaj, voljela bih da mogu misliti i osjecati srcem....ma to je i tako bio samo jeb...
jer u vecini slucajeva to i jest samo to
ma ljudi se jebu iz dosade to je zadnji jeftini užitak (naravno svaki hobi kad se digne na određeni nivo počne koštati. Što ljudii rade u životu neg jedu piju i jebu malo ko se ičim drugim bavi i onda normalno nemože stalno tamburat po istome i eto ti. Da se igra s vlakićima nebi imo ljubavnicu.Jednostavno.
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 23:57   #29
gle mislim da nisi tak munjen pa si skužio da se ljudi ne žene samo zbog tog da im ima ko prat gaće, ak je to tvoj slučaj žao mi je kaj nemaš love za veš mašinu, ali to onda znači da nemaš ni ljubavnicu jer je to ipak statusni simbol???

...jadne li tvoje žene, ni vešmašinu nemre imat, vjerovatno ima neki potok blizu,,,
Mužomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:05   #30
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ja sam uvik za otvoren razgovor.
Samo šta je muško koje bi okolo ševilo uglavnom pičić u vezi pa se boji šta ako mu ne daj bog žena nađe većeg i čvršćeg.

A zašto to rade? Zato jer su životinje koje misle samo kurcem.
Mužomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:16   #31
Quote:
fukmondo kaže: Pogledaj post
(naravno svaki hobi kad se digne na određeni nivo počne koštati. :
pa poznato je da je razlika izmedju djecaka i muskarca samo u cijeni igracke

mada danas kad gledam cijene raznih pokemona, yu-gi-ooh, play station,x-box i inih igara mi se cini kako je jedna skromna i pristojna ljubavnica (a ima i takvih,koje rade to i iz altruizma ili uzitka,) lakse podnosiva za kucni budjet
zezalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:21   #32
Kako ne razumijete, pa svi smo odrasli s bajkama, a kad bajka postane stvarnost, tražimo drugu bajku (ne bolju li ljepšu-jednostavno novu bajku). Život nam se sastoji od priča, i sam je jedna priča, i sad kad netko želi još priča-što uraditi? Nema tu velike psihologije. Nova priča.
miha-ang is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:28   #33
jadna ti je ta priča ak malo čitaš s jedne a malo s druge stranice
na kraju ispadneš gluplji nego kad si bio nenačitan
Mužomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:32   #34
osim toga svi vi jebači kad bi morali namirit i ženu i ljubavnicu nebi imali vremena za laprdanje po forumu
Mužomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:32   #35
To je istina, a priče ne moraju biti dobre, to sam i rekao, samo nove
miha-ang is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:35   #36
preskočio sam post, ma u pravu si, sve je to nedorečena kulisa, a ima li se vremena?- ima, bolje forum nego nova glupa priča, do sutra naravno
miha-ang is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:37   #37
ma znam ja kaj si ti mislio, poanta je u tome da prvo trebaš završit s jednom pričom pa počet drugu čitat jel
Mužomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:38   #38
Quote:
miha-ang kaže: Pogledaj post
preskočio sam post, ma u pravu si, sve je to nedorečena kulisa, a ima li se vremena?- ima, bolje forum nego nova glupa priča, do sutra naravno
u pravu si, noć
Mužomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:42   #39
Na žalost, noć
miha-ang is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 00:45   #40
Quote:
Mužomlat kaže: Pogledaj post
gle mislim da nisi tak munjen pa si skužio da se ljudi ne žene samo zbog tog da im ima ko prat gaće, ak je to tvoj slučaj žao mi je kaj nemaš love za veš mašinu, ali to onda znači da nemaš ni ljubavnicu jer je to ipak statusni simbol???

...jadne li tvoje žene, ni vešmašinu nemre imat, vjerovatno ima neki potok blizu,,,
ja vidim mužomlat da si ti opterećena gaćama, kaj mužeka mamica nije nije naučila brisat guzu, ti si počela s gaćama i to za ozbač , valjda svaku subotu na štednjaku kuhaš gaće mužu u loncu na noćnoj, dok švrljaš po forumu?

Ja ti ženu tražim samo radi gaća, za sve ostalo kanim koristit ljubavnice i to posljednje modele, svaku godinu nove. (gaće)
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.