Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 08:57   #1
Usamljeni u proljeće

Baš me zanima dal se i vi osjećate ekstremno samo u proljeće?

Meni u niti jedno godišnje doba toliko ne fali netko kao u proljeće. Kao da se i ja budim iz zimskog sna pa sam raspoložena maziti se, ljubiti se, poklanjati nekom svoje osjećaje...

Po ljeti obično ludujem s frendicama na moru pa mi ne pada na pamet da budem vezana za nekoga, u jesen obično imam posla s ispitima i učenjem, nagomilaju se nove obveze nakon ljetnog odmora pa ni ne stignem imati nekoga...Ne znam sto je sa zimom, no samo znam da ni onda nisam nesto pretjerano romanticna, mozda sam pomalo uspavana ili što...

No proljeće me uvijek postavi na noge, libido mi puca...i dok šećem gradom dođe mi da uhvatim prvog komada i odvučem ga u haustor...

a najradije bih od svega da imam nekog svog da me mazi i pokloni mi stručak mimoza ujutro na pladnju na kojem mi donosi doručak u krevet
ilonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 10:27   #2
Quote:
ilonna kaže: Pogledaj post
Baš me zanima dal se i vi osjećate ekstremno samo u proljeće?

Meni u niti jedno godišnje doba toliko ne fali netko kao u proljeće. Kao da se i ja budim iz zimskog sna pa sam raspoložena maziti se, ljubiti se, poklanjati nekom svoje osjećaje...

Po ljeti obično ludujem s frendicama na moru pa mi ne pada na pamet da budem vezana za nekoga, u jesen obično imam posla s ispitima i učenjem, nagomilaju se nove obveze nakon ljetnog odmora pa ni ne stignem imati nekoga...Ne znam sto je sa zimom, no samo znam da ni onda nisam nesto pretjerano romanticna, mozda sam pomalo uspavana ili što...

No proljeće me uvijek postavi na noge, libido mi puca...i dok šećem gradom dođe mi da uhvatim prvog komada i odvučem ga u haustor...

a najradije bih od svega da imam nekog svog da me mazi i pokloni mi stručak mimoza ujutro na pladnju na kojem mi donosi doručak u krevet
sve osjecam kao ti osim ovoga sa struckom mimoza na pladnju, radije bih da mi na pladnju umjesto mimoza pokloni kitu vrucu
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 11:03   #3
Ima nešto u tome, možda ima veze sa tim buđenjem prirode, pa se i nama popravlja raspoloženje i želimo nekoga kraj sebe da nam bude još ljepše
__________________
Never give up, it's such a wonderful life
Pisces10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:44   #4
Koji sam ja fenomen....jos od nekih 14,15 godina sam rekla da nikad ni jednu zimu necu provesti sama..i zaista..
Za mene je zimska idila vazila za to neko vreme prepuno neznosti,saputanja,topline,ljubavi..
A prolece je nesto sto mi daje neku unutrasnju snagu..i na prolece sam bila dovoljna sama sebi, niko mi nije bio nuzno potreban
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:50   #5
ja to nisam primjetila
__________________
Real beauty ends where an intellectual expression begins. Intellect is in itself a mode of exaggeration, and destroys the harmony of any face. Oscar Wilde
bebana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:55   #6
ja uvijek zelim nekog da mi pokloni cvijece ujutro uz dorucak
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:00   #7
Quote:
ilonna kaže: Pogledaj post
Baš me zanima dal se i vi osjećate ekstremno samo u proljeće?

Meni u niti jedno godišnje doba toliko ne fali netko kao u proljeće. Kao da se i ja budim iz zimskog sna pa sam raspoložena maziti se, ljubiti se, poklanjati nekom svoje osjećaje...

Po ljeti obično ludujem s frendicama na moru pa mi ne pada na pamet da budem vezana za nekoga, u jesen obično imam posla s ispitima i učenjem, nagomilaju se nove obveze nakon ljetnog odmora pa ni ne stignem imati nekoga...Ne znam sto je sa zimom, no samo znam da ni onda nisam nesto pretjerano romanticna, mozda sam pomalo uspavana ili što...

No proljeće me uvijek postavi na noge, libido mi puca...i dok šećem gradom dođe mi da uhvatim prvog komada i odvučem ga u haustor...

a najradije bih od svega da imam nekog svog da me mazi i pokloni mi stručak mimoza ujutro na pladnju na kojem mi donosi doručak u krevet
ma isto, stara moja. svi smo mi životinje. osim ovog zadnjeg. to mi je za izbljuv.
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:03   #8
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
ma isto, stara moja. svi smo mi životinje. osim ovog zadnjeg. to mi je za izbljuv.
ma i meni ja sam u proljece horni mezi mi se, ljubi mi se a nemam s kime, samo me to sve emotivno sjebe
i kad gledam sve parove sto se drze za rucice i ljubakaju
pa jebamu i ja zelim malo necije paznje Joj bljuje mi se od mene same
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:09   #9
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
ma i meni ja sam u proljece horni mezi mi se, ljubi mi se a nemam s kime, samo me to sve emotivno sjebe
i kad gledam sve parove sto se drze za rucice i ljubakaju
pa jebamu i ja zelim malo necije paznje Joj bljuje mi se od mene same
, trebala si mene vidjet pretprošlo proljeće: dva mjeseca sam imala premokre snove. svatko mi je bio grrr i mrzila sam jebene parove. jednom sam se čak rasplakala na sred ceste-zaaštooo neeemaaam niiikoooogaaa, buhuhuhu

ovo sam malo mirnija. bit će jer se vrtim oko nevidljive osi s nekim, pa su mi hormoni koliko toliko pod kontrolom. al već ja vidim da je to za kurac, no-proljeće je, a u meni nemir. mora se taj nemir smiriti nekako
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:13   #10
uf, kada smo kod snova mogla bih knjigu napisati
imam totalni visak energije koje hvala bogu ispucavam trceci inace bih nekoga priklala
ali, mislim da ce moj buduci ako ikada dodje biti veliki sretnik
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:23   #11
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
uf, kada smo kod snova mogla bih knjigu napisati
imam totalni visak energije koje hvala bogu ispucavam trceci inace bih nekoga priklala
ali, mislim da ce moj buduci ako ikada dodje biti veliki sretnik
ja se bavim drugim sportom

doći će, samo budi pažljiva u odabiru. ne zaslužuju svi biti sretnici
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:25   #12
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
ja se bavim drugim sportom

doći će, samo budi pažljiva u odabiru. ne zaslužuju svi biti sretnici
uf ja bih si rado nabavila vrecu za boks da lupam po njoj
da ne zasluzuju ....... naravno ako se "sretnik " ikada pojavi
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:32   #13
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
uf ja bih si rado nabavila vrecu za boks da lupam po njoj
da ne zasluzuju ....... naravno ako se "sretnik " ikada pojavi
a bit će nekih kvazisretnika koji neće imat pojma da jesu... sve je to za ljude. ne možeš protiv nagona. ne brigaj i kupi si vreću za maženje
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:32   #14
Jebovas proljeće da vas jebo.
Danas je bilo valjda -10 u rijeci , bura je odpuhivala djecu iz vrtića.
Sav promet je zatvoren...

PROLJEĆE!???
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:35   #15
Quote:
Aaron McLoughlin kaže: Pogledaj post
Jebovas proljeće da vas jebo.
Danas je bilo valjda -10 u rijeci , bura je odpuhivala djecu iz vrtića.
Sav promet je zatvoren...

PROLJEĆE!???
a cveće, mladiću? ja sam danas videla polje ljubičica i jednu ljuljačku iznad njih-prosto proljetno romantično. proći će bura. to ona došla da nas malčice oladi...

p.s. kaže se ''jebLo vas...'' . ne zamjeri...
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 21:00   #16
hm, pa ne znam bas, najusamljenije vrijeme je meni definitivno znalo bit pred bozic i za sam bozic...i nek sam bila okruzena obitelji,ali ako u to vrijeme nisam imala onog kog volim, onda sam definitivno bila najusamljenija...
__________________
the best time of my life is the worst time of my life....
samantha21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 21:19   #17
Quote:
ilonna kaže: Pogledaj post
Baš me zanima dal se i vi osjećate ekstremno samo u proljeće?

Meni u niti jedno godišnje doba toliko ne fali netko kao u proljeće. Kao da se i ja budim iz zimskog sna pa sam raspoložena maziti se, ljubiti se, poklanjati nekom svoje osjećaje...

Po ljeti obično ludujem s frendicama na moru pa mi ne pada na pamet da budem vezana za nekoga, u jesen obično imam posla s ispitima i učenjem, nagomilaju se nove obveze nakon ljetnog odmora pa ni ne stignem imati nekoga...Ne znam sto je sa zimom, no samo znam da ni onda nisam nesto pretjerano romanticna, mozda sam pomalo uspavana ili što...

No proljeće me uvijek postavi na noge, libido mi puca...i dok šećem gradom dođe mi da uhvatim prvog komada i odvučem ga u haustor...

a najradije bih od svega da imam nekog svog da me mazi i pokloni mi stručak mimoza ujutro na pladnju na kojem mi donosi doručak u krevet
a ja se obicno tako osjecam zimi ako nemam nikoga pored sebe.jednostavno obozavam zimu i romanticnije mi je nekako..
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 21:42   #18
i ja želim da mi neko pere posteljinu,gaće...al stvanro su to glupi razlozi ...i kod mene to nema veze sa godišnjim dobima,ja se osjećam usamjeno ponekad i onda kad uđem u vezu želim iz nje jer mi nije niš posebno u njoj,jer se nikad ne zaljubim ..a dobro....inaće,glupo mi je reć,ja ću svaku zimu bit s nekim jer trebam to...nebi mogao bit s takvom curom
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 11:47   #19
ja se nadam de je mojoj agoniji kraj
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 19:34   #20
Mislim da je u proljeće najlakše biti sam
Jest da lijepo vrijeme mami i parove vani pa ih stalno viđaš, ali u to vrijeme sam puna energije i motivacije, i ništa mi neće ovi dan pokvarit
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.