Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 23:29   #1
jednostavno (glupo) pitanje

potaknuta temama koje su sve samo ne optimistične i vedre postavljam pitanje:

Postoji li netko tko može reć da ima sreće u ljubavi?

Ajde dobro..malo jednostavnije pitanje: Znate li nekoga tko može reć da ima sreće u ljubavi?

Postoji li uopće sreća u ljubavi? Ili se svi povode za tim nekim idealom kakav je zapisan po raznim glupavim filmićima i romanima, pa onda fantaziraju da će se to i njima dogodit?
__________________
"Bogatstvo je kao morska voda: što više piješ, sve si žedniji."
Schopenhauer
white_yellow_pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 23:35   #2
hey postavljas temu na usamljena srca..
ovdje ti niko nema srece u ljubavi
da si postavio/postavila pitanje prije 20 dana, rekla bih JA...ali sada...
tesko da ce ti neko ovdje dati pozitivan odgovor
Joellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 23:36   #3
Poznajem jedan jedini par za koje mogu reci da su imali srece u zivotu, i kad njih vidim onda vjerujem da ipak to negdje jos postoji...Skupa su od
7.razreda osnovne,dakle pocelo ko djecja ljubav, prekidali na kratko i tad je ona bila s drugim, al su se opet vratili jedno drugom. Danas imaju 35, roditelji dviju prekrasnih curica, i kad ih covjek vidi rekao bi da su skupa mjesec dana..zaljubljeni kao 1.dana.
silence777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 23:44   #4
hmm, poznajem dosta ljudi koji su vise moze se reci zadovoljni nego srecni u ljubavi.
Potpuna sreca mozda i ne postoji jer u sadasnje vrijeme neke druge stvari i problemi potisnu to u drugi plan.
Mislio sam da imam srecu pa se na kraju ispostavilo da nije, ali dok sam ziv ja sam optimista i romanticar, ponekad mozda i previse
__________________
I'm easy like Sunday morning!
I wanna be high, so high
I wanna be free to know
The things I do are right
Mike Patton is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 23:45   #5
Quote:
silence777 kaže: Pogledaj post
Poznajem jedan jedini par za koje mogu reci da su imali srece u zivotu, i kad njih vidim onda vjerujem da ipak to negdje jos postoji...Skupa su od
7.razreda osnovne,dakle pocelo ko djecja ljubav, prekidali na kratko i tad je ona bila s drugim, al su se opet vratili jedno drugom. Danas imaju 35, roditelji dviju prekrasnih curica, i kad ih covjek vidi rekao bi da su skupa mjesec dana..zaljubljeni kao 1.dana.
nije to preduvjet sreće.to šta su oni oduvijek zajedno. evo..reklo bi se na kraju krajeva da im je lijepo.

mislim prvenstveno na to(možda nisam detaljno objasnila kako spada) dali osoba kada u životu ima sretnu ljubav. nemora to biti jedna jedina ljubav-prva ljubav pa sretna.ne.
i nakon niza neuspjeha dali osoba kada nađe ono što joj pripada?

(imaš pravo joelle- baš prava lokacija..sad će me svi popljuvat jer će mislit da ih za*ebavam; trebao bi bit podforum "+60" pa bi tamo to stavila- možda bi mi kakav starčić znao dat dobar odgovor)
__________________
"Bogatstvo je kao morska voda: što više piješ, sve si žedniji."
Schopenhauer
white_yellow_pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 23:50   #6
Šta znači sreća u ljubavi?

Mislim tema je čudno postavljena, neznam dal da pišen ozbiljno il se sprdam
Svi ovdje su više-manje imali sreće u ljubavi, sreće na bacanje, jer inače ne bi ni bili u vezi. Al nažalost, samo do nekog trenutka.

Mislim to šta su se ljudi razišli ili prekinili ili .... ne znači da nisu bili sretni. Nego eto, iz nekog razloga je veza došla do kraja, možda će neka sljedeća bit uspješnija, možda će sljedeću izgurat do kraja
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 15:29   #7
Zasto ljudi povezuju pojmove sreca i ljubav?
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.